پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رپورتاژ اخبار

معرفی جایگاه‌های تبلیغاتی آژانس یلوادوایز و افزایش فروش کسب‌وکارها

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
28 اسفند 1402
زمان مطالعه: 3 دقیقه
معرفی جایگاه‌های تبلیغاتی آژانس یلوادوایز و افزایش فروش کسب‌وکارها
زمان مطالعه: 2 دقیقه

همیشه در روزهای پایانی سال تب‌وتاب فروش و خدمات‌رسانی در کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین بیشتر می‌شود. کسب‌وکارها به منظور خدمات و محصولات و تخفیفات ویژه خود به مشتریان با توجه به آنکه مخاطبینشان از چه رسانه‌هایی استفاده می کنند، به سراغ یک یا چند روش تبلیغاتی می‌روند. یکی از راه‌های افزایش اطلاع‌رسانی فروش کالا و خدمات، تبلیغات آنلاین است که درباره این روش هم همیشه دغدغه‌هایی وجود داشته و دارد. بازگشت هزینه‌ها، افزایش واقعی فروش، نرخ هزینه‌کرد و میزان فروش و … پارامترهایی است که باید در نظر گرفت. انتخاب کانال تبلیغاتی مناسب و با بهره‌وری بالا یکی از راه‌هایی است که می‌توان با اطمینان خاطر نسبت به بازگشت هزینه، شروع به تبلیغات کرد.

یلوادوایز، آژانس تبلیغاتی دیجیتال ایرانسل، برای کسب‌وکارها مسیری است که با هزینه تبلیغات مناسب در کنار بهره‌وری بالا می‌توانند قبل از شروع سال نو، فروش خود را با آن چند برابر کنند. طیف گسترده مخاطبان با امکان بخش‌بندی دقیق، در رسانه‌های متصل به اختیار یلوادوایز به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به راحتی مخاطب هدف خود را پیدا کنید و پیام خود را به آنها برسانید.

آژانس تبلیغاتی یلوادوایز، نرخ تبدیل بالاتر از ۸۰ درصد

علاوه بر نسبت قیمت‌گذاری مناسب به بازگشت سرمایه برای کسب‌وکارها، از جمله مزایای اصلی این آژانس، مدیریت و کمینه‌سازی ترافیک غیرمعتبر است و این دلیلی‌ست که کسب‌وکارهایی که از خدمات تبلیغاتی این آژانس استفاده می‌کنند، همواره نرخ تبدیل مناسب و ماندگاری کاربران را تجربه کرده‌اند.

یکی از مهم‌ترین و اثربخش‌ترین جایگاه‌های تبلیغاتی یلوادوایز، اپلیکیشن بزرگ ‌ایرانسل‌من است. شما در این اپلیکیشن با جایگاه‌های متفاوتی روبه‌رو هستید که می‌توانید براساس اهداف، مخاطبین و بودجه‌ خود و با مشاوره با مدیران کمپین این آژانس، بهترین نرخ تبدیل را برای کمپین فروش خود رقم بزنید.

از دیگر انواع جایگاه‌های تبلیغاتی مهم یلوادوایز که هم می‌تواند به بالا بردن فروش کمک کند و هم به افزایش آگاهی از برند شما، تبلیغات ویدیویی و پیش‌نمایشی در سایت‌های پربازدید است. سایت‌هایی مثل آپارات، نماشا، لنز، جعبه، ای‌نما و … در اجرای کمپین‌های به شما کمک خواهند کرد تا علاوه بر اینکه بیشتر دیده شوید، نرخ بهره‌وری دیگر تبلیغات آنلاین شما را نیز افزایش خواهد داد.

یکی دیگر از ویژگی‌های این آژانس تبلیغاتی انجام تبلیغات آفلاین هدفمند است. ارسال پیامک هدفمند به طیف وسیعی از کاربران مرتبط با کسب‌وکار شما که برای هر مجموعه‌ای جذاب و قابل توجه است. شما با انتخاب این روش تبلیغاتی می‌توانید با ارسال پیام درست خود به تعداد زیادی از کاربران، هم نام کسب‌وکار و خدمات‌تان را به آنها بشناسانید و هم آنها را تبدیل به مشتری کنید.

تا فرصت باقیست، اقدام کنید

تا شروع سال نو زمان زیادی باقی نمانده است، پس همین امروز اقدام کنید تا فرصت باقی است به کسب‌وکار خود را رشد دهید. با ساخت حساب کاربری در آژانس تبلیغاتی یلوادوایز، می‌توانید از این زمان استفاده کنید و با هزینه مناسب، راه درست را برای افزایش شناخت مخاطبین و مشتریان بیشتری از برندتان و همچنین بالا بردن فروش کالا یا خدمات‌تان، انتخاب کنید.

مهم نیست کسب‌وکار شما آنلاین است یا نه، شما می‌توانید با صحبتی کوتاه با مشاوران این آژانس جایگاه و مسیر مناسب و هم‌سو با مخاطبین هدف‌تان را پیدا کنید. مسیری کوتاه که شما را زودتر و راحت‌تر از راهی که فکر می‌کنید شما را به هدف‌تان نزدیک و نزدیک‌تر کند.

.

نمونه تبلیغ
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک