پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رویدادهای آنلاین

وبینار آموزش صفر تا صد افیلیت مارکتینگ

سحر ملکی گاوگانی سحر ملکی گاوگانی
28 تیر 1401
زمان مطالعه: 2 دقیقه
وبینار آموزش صفر تا صد افیلیت مارکتینگ
زمان مطالعه: 2 دقیقه

در این وبینار سهیل جعفری، مدیر مارکتینگ افیلیو، به صفر تا صد افیلیت مارکتینگ می‌پردازد. محتوای این وبینار از تجربیات واقعی مدرس و اصول افلیت مارکتنیگ تشکیل شده است.

افیلیت مارکتینگ چیست؟

افیلیت مارکتینگ یا به زبان فارسی، همکاری در فروش، روشی از بازاریابی است که آن را برای یک کسب‌وکار دیگر به کار می‌برید. به عبارت دیگر، شما تلاش می‌کنید تا با بازاریابی و فروش محصول یا خدمات یک سازمان یا کسب‌وکارِ دیگر، برای خود درآمد کسب کنید. لازم به ذکر است که شما این درآمد را معمولا با برداشت درصدی از فروش یا همان کمیسیون کسب می‌کنید.

همچنین توجه داشته باشید که افیلیت مارکتینگ تنها در فضای آنلاین رخ نمی‌دهد و افراد می‌توانند همکاری در فروش را در فضای آفلاین مانند فروش املاک نیز تجربه کنند؛ اما در این وبینار، مقصود این است که آموزش صفر تا صد افیلیت مارکتینگ در فضای آنلاین به شما ارائه شود.

معرفی وبینار آموزش  صفر تا صد افیلیت مارکتینگ

یکی از موثرترین استراتژی‌های بازاریابی، افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش است. همکاری در فروش نوعی بازاریابی دهان‌به‌دهان است که با تولیدکنندگان محتوا کار می‌کند. این افراد با استفاده از رسانه‌های خود برندها را به مخاطبان خود پیشنهاد می‌دهند و به این صورت بازاریابی می‌کنند. افیلیت مارکتینگ می‌تواند باعث رشد چشمگیری در فروش شود.

در بازار ایران مدتی است که همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ جای خود را باز کرده است و پلتفرم‌های افیلیت مارکتینگ مختلف با کیفیت عملکرد متفاوت در حال فعالیت هستند، به همین دلیل نیاز به افزایش سطح آگاهی و دانش به این نوع از بازاریابی در بازار ایران احساس می‌شود. در این وبینار به معرفی کامل افیلیت مارکتینگ و راهکارهای تجربه همکاری در فروش موفق می‌پردازیم.

سرفصل‌ها

– بررسی کلی کانال‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ
– افیلیت مارکتینگ چگونه کار می‌کند
– افیلیت مارکتر چگونه کسب درآمد می‌کند
– کانال‌های رایج افیلیت مارکتینگ
– توصیه‌هایی برای افیلیت مارکتینگ موفق
– مزایای افیلیت مارکتینگ

مخاطبین

  • مدیران و کارشناسان مارکتینگ
  • مدیران و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ
  • صاحبین کسب و کارهای فروشگاهی
  • ناشران دیجیتال

دانلود ویدیو

حامیان وبینار

وبینار آموزش صفر تا صد افیلیت مارکتینگ 1

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
سحر ملکی گاوگانی
سحر ملکی گاوگانی
نظرات

اشاره