پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رویدادهای آنلاین

وبینار KPIهای مارکتینگ چگونه محاسبه می‌شوند؟

مرجان عبدی مرجان عبدی
6 آذر 1400
زمان مطالعه: 2 دقیقه
وبینار KPIهای مارکتینگ چگونه محاسبه می‌شوند؟
زمان مطالعه: 2 دقیقه

در این وبینار مهدی دادخواه مدیر پرفورمنس مارکتینگ تپسی از تجربیات خود در مورد KPI (شاخص عملکرد) و چگونگی ست کردن KPIها صحبت خواهد کرد. KPIها و نحوه محاسبه آنها بحث بسیار مهمی در روند تصمیم‌گیری و اتخاذ استراتژی تیم مارکتینگ می‌تواند باشد.

 مهدی دادخواه

مهدی دادخواه به عنوان عضو تیم تحلیل داده به تپسی پیوست و بعد از آن به مدت 1 سال در تیم هک رشد تپسی فعالیت داشته و از سال 98 نیز به عنوان مدیر تیم تحلیل عملکرد مسافران در تپسی مشغول به کار است

درباره وبینار

امروزه نتیجه داده محور نقش مهمی در تصمیم گیری‌های کلیدی سازمان ها ایفا می‌کند و خطای کمتری نسبت به روش‌های سنتی دارد. بنابراین، توانایی تشخیص و انتخاب فاکتور درست برای سنجش عملکرد از اهمیت بالایی برخوردار است.
کلیه فعالیت ‌های هر سازمان باید بر اساس فاکتورهای سنجش عملکرد ارزیابی شوند و این سنجش در تیم بازاریابی، به دلیل سهم زیاد بودجه و تاثیرگذاری بالا در میزان درآمد، بیش از سایر تیم‌ها حائز اهمیت است.
در این رویداد، مهدی دادخواه، مدیر تیم بازاریابی عملکرد تپسی، درباره فاکتورهای سنجش عملکرد در تیم مارکتینگ صحبت می‌کند و برای اینکه از میان گزینه‌های انبوه پیش رو، به فاکتورهای بهینه و صحیح برسیم، راهکارهای کلیدی ارائه می‌دهد.

سرفصل‌های وبینار

معیار سنجش عملکرد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
معیار های سنجش عملکرد در مارکتینگ
چگونه از بین فاکتور های موجود چند گزینه را انتخاب کنیم؟

دانلود ویدیو

حامیان

پلتفرم ایمیل مارکتینگ پاکت و پلتفرم ساخت لندینگ پیج لندین

وبینار KPIهای مارکتینگ چگونه محاسبه می‌شوند؟ 1

بخوانید  برندسازی در فضای دیجیتال، از زبان توحید علی‌اشرفی، فرید شکریه و شهاب عسکریان

نمونه تبلیغ
به اشتراک بگذارید:
مرجان عبدی
مرجان عبدی
نظرات

بهادر
بهادر

من متاسفانه دیر متوجه این وبینار شدم. چون برگزار شده نمیتونم ویدئو را دریافت کنم. راهی هست که بتونم ویدئو را به روش دیگری دریافت کنم ؟

اسمارتک