پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رویدادهای آنلاین

وبینار هک رشد به زبان خیلی خیلی ساده با مهیار محمدی

مرجان عبدی مرجان عبدی
21 مهر 1400
زمان مطالعه: 2 دقیقه
وبینار هک رشد به زبان خیلی خیلی ساده با مهیار محمدی
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اصطلاحات خفن و هیجان‌انگیز معمولاً اساس و روش‌های ساده‌ای دارند و همیشه فکر می‌کنیم باید دانش عجیب غریب و ابزارهای پیچیده‌ایی داشته باشیم تا بتوانیم آن‌ها را پیاده‌سازی کنیم. هک رشد یکی از جالب‌ترین مفاهیم این مدل است. هک رشد یا growth hacking متد ساده‌ای برای جذب، فعال‌سازی، نگه‌داشت و درآمدزایی مشتریان ماست که با روشی ساده و کم هزینه ولی اثربخش توانایی رشد فزاینده‌ی کسب و کار ما را مهندسی می‌کند.هک رشد یا growth hacking متد ساده‌ای برای جذب، فعال‌سازی، نگه‌داشت و درآمدزایی مشتریان ماست که با روشی ساده و کم هزینه ولی اثربخش توانایی رشد فزاینده‌ی کسب و کار ما را مهندسی می‌کند.

مهیار محمدی

مهیار مدیر مارکتینگ فلایتیو است که  سال 96 ‌از رشته‌ی MBA گرایش مارکتینگ دانشکده مدیریت دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد. او تجربه‌های زیادی از فعالیت در استارت‌اپ‌ها شتاب‌دهنده‌های مختلفی در زمینه‌های مهندسی، خودروهای اشتراکی و ٖFMCG دارد و به مدت ۲ سال نیز در شرکت هوآوی و در کنار آن با اپراتور ایرانسل نیز همکاری داشته است

سرفصل‌های وبینار

  • هک رشد چیست
  • به درد چه کسایی می‌خورد (short answer: همه)
  • چرخه‌ی هک رشد
  • تیم هک رشد
  • شروع هک رشد
  • اجرای هک رشد در جذب، فعال‌سازی، نگه‌داشت و درآمدزایی

مخاطبین

با توجه به این که مفاهیم این وبینار به صورت خیلی ساده بیان می‌شود، حتی با یک کاغذ و قلم هم قابل اجراست و می‌تواند برای هر کسب و کاری مؤثر باشد. گذراندن این دوره برای هر فردی که قصد دارد در کسب‌و‌کار خود رشد داشته باشد توصیه می‌شود.

دانلود ویدیو
حامیان وبینار

پلتفرم ایمیل مارکتینگ پاکت و پلتفرم ساخت لندینگ پیج لندین

بخوانید  راهکارهای تبدیل کمپین‌های مارکتینگ به موتور رشد

وبینار هک رشد به زبان خیلی خیلی ساده با مهیار محمدی 1

 

 

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
مرجان عبدی
مرجان عبدی
نظرات

اشاره