پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رپورتاژ اخبار

سوشال لیسنینگ، ضرورت یا نیاز؟

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
11 دی 1401
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سوشال لیسنینگ، ضرورت یا نیاز؟
زمان مطالعه: 2 دقیقه

قدرت و اهمیت شبکه‌های اجتماعی این روزها بر هیچ‌ کسب‌وکاری پوشیده نیست. همه کسب‌وکارها، حتی اگر در سوشال مدیا فعالیت نداشته باشند، نیاز به شنیدن شبکه‌های اجتماعی یا سوشال لیسنینگ دارند. حجم محتواهای تولید شده در رسانه‌های جمعی و اجتماعی، به قدری زیاد است که برای رصد و پایش این محتواها حتما به ابزار نیاز دارید. ابزار رصد و پایش شبکه‌های اجتماعی دیتاک، این امکان را به شما می‌دهد تا از همه محتواها و موضوعات مهم باخبر باشید.

نرم افزار پایش شبکه‌های اجتماعی دیتاک، با رصد آنی و جمع‌آوری کامل اطلاعات و محتواهای تولید شده در بسترهای تلگرام، اینستاگرام، توییتر، روزنامه‌ها و وب‌سایت‌های خبری، چشم و گوش شما خواهد بود. حوزه فعالیت شما و کسب‌وکارتان هر چیزی که باشد، نیاز مخاطب و جامعه، فضای جامعه، اخبار حوزه صنعت، فعالیت رقبایتان و بسیاری موارد دیگر، بر مسیر و نحوه تصمیم‌گیری شما تاثیرگذار است. فرقی ندارد کسب‌وکار شما بزرگ باشد یا خیلی کوچک، شما نیاز دارید به شبکه‌های اجتماعی گوش دهید، واکنش نشان دهید و …!

دیتاک، ابزار پایش شبکه‌های اجتماعی

شاید تصور کنید گوش‌سپاری به شبکه‌های اجتماعی تنها برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و با مشتریان بسیار، ضرورت دارد. اما شرکت‌های کوچک و حتی افرادی که در کسب‌وکار و حوزه‌ای فعال هستند، نیاز به ابزاری برای رصد سوشال مدیا دارند. مسیر درست و روشن برای شناخت درست رقبا، بنچمارک، دانستن میزان آگاهی از برند و چهره برند، شناخت مشتریان، احساسات و نظراتشان، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات هدفمند در شبکه‌های اجتماعی و …، با دیتاک میسر خواهد شد.

قابلیت‌های دیتاک

برای مانیتورینگ شبکه‌های اجتماعی در دیتاک کار سختی پیش روی شما نیست، کافیست کلمات و کلیدواژه‌های مهم‌تان را بدانید. با ساخت موضوع یا موضوعات مورد نظرتان، می‌توانید:

 • مطالب و محتواهای مربوط به موضوع را در یک سال اخیر مشاهده کنید،
 • منابع مهم و تاثیرگذار روی موضوع را بشناسید،
 • احساسات را بسنجید،
 • آمار و نمودارهای یک ساله موضوع را ببینید،
 • سرعت و روند انتشار مطالب را ببینید،
 • ابرکلمات و ابرهشتگ‌ها را مشاهده کنید،
 • محتواها را تگ‌گذاری کنید،
 • بولتن و گزارش آنلاین بسازید،
 • موضوعات مختلف را با هم مقایسه کنید،
 • آلارم بسازید و از همه مطالب آنی باخبر شوید،
 • دسته‌بندی منابع و ضریب نفوذ آنها را بسنجید،

و بسیاری از ویژگی‌ها و قابلیت‌های دیگر که برای انجام بهتر اقدامات بازاریابی خود و رسیدن سریع‌تر به مقصد به شما کمک خواهد کرد.

دریافت اشتراک رایگان دیتاک

شما می‌توانید برای ارزیابی سامانه دیتاک، پیش‌نمایش رایگان این ابزار را دریافت کنید. برای این منظور می‌توانید با کلیک روی این لینک، به صورت آنلاین در دیتاک ثبت‌نام کنید و ۱۰ روز اشتراک رایگان این سامانه را دریافت کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ابزار رصد و پایش شبکه‌های اجتماعی دیتاک می‌توانید به سایت دیتاک مراجعه کنید.

مدیانا
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک