پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رپورتاژ

خدمات پنل پیامکی سیگنال برای دیجیتال مارکتر‌ها

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
2 شهریور 1402
زمان مطالعه: 5 دقیقه
خدمات پنل پیامکی سیگنال برای دیجیتال مارکتر‌ها
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سالهاست که به دلیل نرخ خوانایی بالا و 95 درصدی پیامک‌ها، بازاریابی پیامکی به یکی از اصلی‎ترین روش‌های بازاریابی تبدیل شده است. به لطف بازاریابی پیامکی و امکانات و خدماتی که در اختیار کابران خود قرار می دهد، کسب و کارهای کوچک و بزرگ و استارتاپ ها روز به روز پیشرفت کرده و تجارت خود را رشد و توسعه می دهند.

مهم‌ترین ابزاری که در بازاریابی پیامکی نقش دارد، پنل پیامکی یا سرویس هوشمند ارسال پیامک انبوه است. برخی کسب و کارهای کوچک به راحتی از این پنل استفاده کرده و کمپین تبلیغات پیامکی خود را پیاده سازی می کنند اما برخی کسب و کارهای بزرگ، مثل برندهای مشهور یا استارتاپ ها امور بازاریابی خود را به دیجیتال مارکترها می سپارند. بنابراین این دیجیتال مارکترها هستند که باید پنل پیامکی را مدیریت کنند.

در این مطلب به سراغ یکی از پنل های پیامکی معتبر در ایران به نام پنل پیامکی سیگنال می رویم که با تجربه کاربری خوب و  امکانات بی نظیری که دارد، مناسب استفاده از دیجیتال مارکتر‌ها و متخصصین مارکتینگ است. بنابراین تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با این پنل اس ام اس و خدماتش نظیر پیامک خدماتی و خط خدماتی اشتراکی بیشتر آشنا شویم.

خدمات پنل پیامکی سیگنال برای دیجیتال مارکتر‌ها 1

پنل اس ام اس سیگنال و امکانات بی نظیر آن

پنل اس ام اس سیگنال سالهاست که در زمینه بازاریابی پیامکی و تبلیغات برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک فعالیت داشته است. این سامانه پیامکی توانسته با ارائه خدمات و ویژگی های منحصر به فرد در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی یا پیامکی خدماتی، به کمک انواع کسب و کارها و برندها آمده و آن ها را به هزاران نفر معرفی کند. یکی از ویژگی های بی نظیر این سامانه پیامکی تجربه کاربری آسان و راحتی است که در اختیار کابران خود قرار داده و از این طریق باعث شده تا کاربران بدون هیچ تخصصی در زمینه مارکتینگ بتوانند به راحتی از این پنل استفاده کنند. از سوی دیگر امکانات و خدمات متنوع و کاملی که پنل اس ام اس سیگنال برای کاربران خود فراهم می کند، باعث شده تا این پنل اس ام اس برای دیجیتال مارکتر ها نیز کاربرد داشته باشد. امکاناتی نظیر پیامک خدماتی و خط خدماتی اشتراکی که در ادامه با آن بیشتر آشنا می شویم:

پیامک و خط خدماتی اشتراکی

در دنیای بازاریابی پیامکی با دو نوع پیامک مواجه هستیم، پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی. ارسال هر دو این پیامک‌ها از طریق پنل پیامکی و به صورت انبوه امکان پذیر است، اما ارسال پیامک تبلیغاتی گاهی با مشکلاتی همراه می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

به طور کلی در شرکت‌های مخابراتی، دو سرشماره ارسال پیامک وجود دارد. اولین سرشماره، شماره‌های مربوط به پیامک‌های تبلیغاتی هستند. این پیامک‌ها همانطور که از نام آن ها مشخص است، حاوی محتوای تبلیغاتی بوده و ممکن است برای همه کاربران ارسال نشوند. چرا که بعضی از کاربران پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود می‌کنند. اما برخی دیگر، شماره‌های خدماتی هستند. شماره‌های خدماتی معمولا در اختیار همه کسب و کارها قرار نمی‌گیرند. خطوط خدماتی امکانات و قابلیت های فوق العاده‌ای را در اختیار کاربران پنل پیامکی سیگنال قرار می دهد و همین موضوع باعث شده تا این پنل پیامکی برای دیجیتال مارکترها کارایی داشته باشد. برخی از قابلیت های خط خدماتی پنل اس ام اس سیگنال عبارتند از:

امکان ارسال پیامک به لیست سیاه

لیست سیاه مخابراتی یا بلک لیست، شامل شماره موبایل‌هایی است که تمایلی به دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند. بنابراین کسب و کارها به هیچ وجه نمی توانند برای این افراد پیامک تبلیغاتی یا پیامک خدماتی ارسال کنند. اینجاست که داشتن خط خدماتی پنل پیامکی سیگنال به کمک کسب و کارها و دیجیتال مارکترها آمده و راه را برای ارسال پیامک به لیست سیاه باز می کند! بدین ترتیب با فعال سازی خط خدماتی توسط شرکت‌های مخابراتی، به راحتی می‌توان برای لیست سیاه شرکت مخابرات پیام ارسال کرد.

لازم به ذکر است که برای دریافت خط خدماتی، می ‌توان از سه نوع خط اشتراکی، سامانتل و اختصاصی استفاده کرد. از میان انواع خطوط خدماتی، خط خدماتی اشتراکی رایج‌ترین نوع است چراکه برای کسب و کارهایی که مجوز ثبت شرکت ندارند، مناسب است. برای مثال کسب و کارهای کوچکی مثل تولید لباس و پوشاک، صاحبان وب سایت یا مالکین کسب و کارهای خانگی می توانند به راحتی و با هزینه مقرون به صرفه برای افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، پیامک بفرستند.

ارسال انبوه پیامک‌های تبلیغاتی

با استفاده از پیامک‌های خدماتی و خطوط خدماتی اشتراکی نیز می توان پیامک‌های تبلیغاتی را به صورت انبوه ارسال کرد. در واقع پنل پیامکی سیگنال با استفاده از این قابلیت باعث شده تا کاربران این پنل بتوانند یک پیامک با محتوای یکسان و به صورت همزمان برای تعداد زیادی از مخاطبان خود ارسال کنند. نکته قابل توجه دیگر امکان استفاده از سایر ویژگی های پنل پیامکی مانند امکان ارسال پیامک براساس سن و جنسیت و یا از روی نقشه است که بازده کلی بازاریابی پیامکی را بالا می برد.

کلام آخر

با روی کار آمدن و رواج بازاریابی پیامکی در سال‌های اخیر، حجم پیامک‌های تبلیغاتی که در طول روز برای افراد مختلف ارسال می شود، به شدت افزایش پیدا کرده است. همین امر موجب شده تا بسیاری از افراد از طریق مخابرات اقدام کرده و با ورود به لیست سیاه مخابراتی امکان دریافت پیامک تبلیغاتی خود را لغو کنند. اما با این تفاسیر برخی از پنل های پیامکی امکاناتی در اختیار کاربران خود قرار می دهند تا بتوانند حتی به این افراد نیز پیامک خدماتی ارسال کنند. یکی از این پنل های پیامکی، پنل اس ام اس سیگنال نام دارد. این سامانه پیامکی با در نظر گرفتن قابلیت ارسال پیامک خدماتی و خط خدماتی اشتراکی برای کاربران، باعث شده تا کسب و کارها بتوانند به آسانی برای افراد لیست سیاه مخابرایت پیامک تبلیغاتی و خدماتی ارسال کنند. همین موضوع نیز باعث شده خدمات پنل پیامکی سیگنال برای دیجیتال مارکترها نیز کاربرد داشته باشد. شما نیز می توانید از امکانات بی شمار این پنل اس ام اس برای رشد و رونق کسب و کار خود استفاده کنید.

بادکوبه
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره