پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رپورتاژ

گوشی کارکرده خود را به دیجی‌کالا بفروشید

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
21 بهمن 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
گوشی کارکرده خود را به دیجی‌کالا بفروشید
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

امکان خرید و فروش گوشی‌های کارکرده، در دیجی‌کالا فراهم شد. دیجی‌کالا با یک سرویس جدید و در بستری امن، گوشی‌های کارکرده را خریداری کرده و آن‌ها را به کاربران متقاضی می‌فروشد.

با این سرویس، اگر گوشی کارکرده دارید پس از استعلام لحظه‌ای قیمت،  آن را به دیجی‌کالا می‌فروشید یا می‌توانید گوشی‌های کارکرده را با 7 روز مهلت تست و مرجوعی و گارانتی سه ماهه، از دیجی‌کالا خریداری کنید.

برای استفاده از این سرویس باید به سایت Used.digikala.com مراجعه کنید. در این سایت پس از انجام چند مرحله کوتاه شرایط گوشی کارکرده خود را  اعلام کرده و قیمت لحظه‌ای آن را‌ به‌صورت آنلاین مشاهده می کنید. پس از ثبت درخواست فروش، سفیری در تاریخ و ساعتی که خودتان تعیین می‌کنید، گوشی را از شما تحویل گرفته و برای کارشناسی و تایید شرایط اعلام شده به دیجی‌کالا‌ سرویس می‌دهد.

مبلغ گوشی پس از کارشناسی و تایید شرایط اعلامی از طرف شما، به کیف پول‌تان واریز می‌شود. با این مبلغ امکان خرید از دیجی‌کالا را دارید یا می‌توانید آن را به صورت نقدی از طریق کارت بانکی دریافت کنید.

الگوریتم قیمت‌گذاری گوشی‌های کارکرده هوشمند بوده به مواردی مانند میزان سلامت ظاهری و فنی دستگاه، نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضا، قیمت معاملات روز بازار و… توجه می‌شود.

کاربران متقاضی خرید گوشی کارکرده می‌توانند وضعیت دقیق سلامت ظاهری و فنی تلفن‌های همراه کارکرده را در برگه کارشناسی مشاهده کرده و با قیمتی مناسب، گوشی موردنظر خود را خریداری کنند.  در این سرویس جدید دیجی‌کالا تمام روند خرید و فروش گوشی‌های کارکرده شفاف است.

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک