پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رپورتاژ اخبار

سی‌فایو از فروشگاه‌ساز اینستاگرامی خود رونمایی کرد

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
2 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه: 5 دقیقه
سی‌فایو از فروشگاه‌ساز اینستاگرامی خود رونمایی کرد
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سایت‌ساز دانش‌بنیان سی‌فایو محصول جدیدی با عنوان فروشگاه‌ساز اینستاگرامی را راه‌اندازی کرده است. با فروشگاه‌ساز اینستاگرامی سی‌فایو می‌توان به‌راحتی و ظرف چند دقیقه محتوای پیج اینستاگرام را به وبسایت تبدیل کرد.

این سرویس باهدف سهولت ساخت وب‌سایت برای آنلاین‌شاپ‌ها طراحی و تولیده شده تا بتوانند بدون نیاز به کار با پنل‌های پیچیده و بدون استفاده از لپ‌تاپ تنها با یک گوشی موبایل فروشگاه خود را راه‌اندازی و مدیریت کنند.

SEE5.net در راستای رشد تجارت‌الکترونیک‌ ایران، با هدف ساده‌سازی فرآیندهای ساخت و مدیریت فروشگاه اینترنتی این سرویس جدید را تولید کرده است. با این سرویس آنلاین‌شاپ‌ها می‌توانند سایتی کامل همراه با دامنه، اینماد و درگاه پرداخت و هر آن‌چه که یک فروشگاه اینترنتی لازم دارد را راه‌اندازی کرده و آن را در اختیار مخاطبین خود قرار دهند و درنهایت خرید اینترنتی را برای مشتریان خود آسان کنند.

معمولا در فرآیند تکمیل سایت، افزودن محصولات، یکی از مهم‌ترین مراحل است که صاحبان کسب‌وکار زمان زیادی را برای آن صرف می‌کنند یا به دلیل مشغله زیاد، این بخش را با تاخیر زیادی تکمیل می‌کنند. سی‌فایو با تولید این ابزار به مالک آنلاین‌شاپ کمک می‌کند تا به سادگی اضافه کردن یک آگهی در اپلیکیشن دیوار، محصول را به فروشگاه خود اضافه کند.

باور عمومی کسب‌و‌کارها در مورد داشتن سایت این است که با فرآیندی دشوار پیش‌رو خواهند بود، اما سرویس فروشگاه‌ساز اینستاگرامی سی‌فایو به شما این امکان را می‌دهد که به‌راحتی و تنها با تلفن همراه و وارد کردن آی‌دی پیج اینستاگرام، وب‌سایت را ساخته و آن را مدیریت کنید. همچنین با وب‌اپلیکیشن سی ‌فایو محصولات بیشتری را با موبایل به سایت اضافه کنید.

رشد آنلاین‌شاپ‌ها و حل مشکلاتشان

همانطور که می‌دانید در سال‌های گذشته آنلاین‌شاپ‌های فعال در اینستاگرام رشد بسیار زیادی داشته‌اند این آنلاین‌شاپ‌ها با مسائل مختلف و متعددی مواجه هستند از جمله این موارد می‌توان به مسایل زیر اشاره کرد.

عدم اعتماد برخی از کاربران به پیج‌های اینستاگرامی، نداشتن اینماد، نداشتن صفحه اختصاصی برای هر محصول، عدم اتصال به درگاه پرداخت‌آنلاین، پرسش‌های فراوان کاربران در دایرکت، عدم ذخیره اطلاعات مشتریان بعد از خرید، عدم امکان ارتباط‌گیری‌های بعدی با مشتریان، فرآیندهای کاملا دستی و پرتکرار، سوالات زیاد کاربران بعد از خرید نسبت به ارسال محصول، عدم امکان مشاهده گزارش‌فروش‌های هفته و ماه، گذشته از موارد فوق راه‌اندازی اولیه وب‌سایت، کار سخت و زمانبری‌ست که با این سرویس به‌راحتی می‌توانید فروشگاه اینترنتی خود را ساخته و مدیریت این وب‌اپلیکیشن، مدیریت سایت را برای شما بسیار لذت بخش خواهد کرد.

فرآیند کار فروشگاه‌ساز اینستاگرامی سی‌فایو

نحوه عملکرد سایت‌ساز اینستاگرامی به این صورت است که ابتدا شماره موبایل و آدرس پیج اینستاگرام خود را وارد می‌کنید با درج کد پیامک شده شماره موبایل شما احراز هویت می‌شود، در مرحله بعدی این سیستم محتوای پیج‌اینستاگرام شما را شناسایی نموده و در نهایت با انتخاب پست‌های مورد نظر وب‌سایت ساخته می‌شود.

وب‌اپلیکیشن شگفت‌انگیز مدیریت فروشگاه

در کنار این سرویس، وب‌اپلیکیشن مدیریت سایت با موبایل هم در اختیار صاحبان کسب‌وکار قرار می‌گیرد تا بتوانند به راحتی و با موبایل، سایت خود را مدیریت کنند.

این وب‌اپلیکیشن با کاربری آسان در اختیار مدیر آنلاین‌شاپ قرارداده می‌شود تا بتوانند از طریق موبایل محصولات مورد نظر خود را حذف یا اضافه کنند، قیمت و ویژگی‌ها را ویرایش کنند، گزارشی از آمار فروش و سفارش‌های جدید را مشاهده کرده و تنظیمات کلی فروشگاه اعم از روش‌های پرداخت و ارسال را مدیریت کنند.

سی‌فایو از فروشگاه‌ساز اینستاگرامی خود رونمایی کرد 1

راه‌اندازی سرویس با تلفن‌همراه کمتر از پنج دقیقه 

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این سرویس اضافه کردن محصولات جدید به سادگی و کاملا یکپارچه است. یعنی شما می‌توانید تنها با موبایل و گرفتن عکس همان‌جا محصولات جدید را به سایت اضافه کنید، دسته‌بندی و نوع آن را مشخص کنید، قیمت‌گذاری کرده و حتی برای آن عکاسی انجام دهید و در نهایت شرایط خرید آسانی را برای مشتری خود فراهم کنید.

مزایا ساخت سایت باسایت‌ساز اینستاگرامی سی‌فایو

تکمیل سایت با قالب فروشگاهی استاندارد و محصولات موجود در صفحه اینستاگرام بدون هیچ محدودیتی در کمتر از پنج دقیقه

دریافت و پیگیری اینماد و درگاه پرداخت برای تکمیل سایت و فروش آسان‌تر

اتصال به ترب برای افزایش فروش

قابلیت آسان ویرایش سایت و اطلاعات محصول و دسته‌بندی‌ها برای سهولت دسترسی کاربر

قابلیت اضافه کردن محصول به سایت از طریق وب‌اپلیکشین سی‌فایو

مدیریت سفارشات و پرداخت‌های مشتریان از طریق وب‌اپلیکیشین سی‌فایو

ارائه گزارش ماهیانه از میزان سفارش‌ها و فروش‌اینترنتی

چرا داشتن یک وب‌سایت به کسب‌و‌کارهای اینستاگرامی کمک بزرگی می‌کند؟

با رشد و توسعه شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام بسیاری از مردم از این بستر برای فروش محصول خود استفاده می‌کنند. بزرگ‌ترین چالش این کسب‌و‌کارها فراهم نبودن شرایط فروش‌آسان و مدیریت سفارشات است که ما با سایت‌ساز اینستاگرام سی‌فایو تلاش کرده‌ایم این مشکل را کاملا مرتفع کنیم.

سایت‌ساز اینستاگرام سی‌فایو کمک می‌کند گام اول اضافه کردن محصولات با سرعت زیادی انجام می‌شود و مخاطب که پیج کسب‌وکار را در اینستاگرام دیده، بتواند همان محصولات را به صورت کامل در سایت ببیند اما با این تفاوت و مزیت که به‌راحتی با انتخاب محصول و روش ارسال، به درگاه پرداخت رسمی رفته و خرید را نهایی می‌کند و دیگر نیازی به شماره کارت و بررسی جعلی یا اصلی بودن رسید نیست و فرآیند خرید آسان می‌شود.

سایت‌ساز سی‌فایو با ساخت بیش از ۲۸۰ هزار سایت، بزرگ‌ترین سایت‌ساز ایران است که با معرفی این دو محصول، قصد دارد گام بزرگی در مسیر رشد فعالیت‌ کسب‌وکارها در فضای فروش آنلاین و رشد اقتصاد دیجیتال بردارد.

برای استفاده از این سرویس و ساخت سایت کامل اینستاگرامی خود از طریق این لینک Crm.see5.net/insta می‌توانید اقدام کنید.

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره