پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رپورتاژ اخبار

بهترین و ارزان‌ترین هدیه و گیفت تبلیغاتی فرهنگی یک شرکت برای مناسبت‌های مختلف چه میتواند باشد؟

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
28 دی 1401
زمان مطالعه: 6 دقیقه
بهترین و ارزان‌ترین هدیه و گیفت تبلیغاتی فرهنگی یک شرکت برای مناسبت‌های مختلف چه میتواند باشد؟
زمان مطالعه: 4 دقیقه

هدیه دادن کار خیلی قشنگی است؛ مخصوصاً وقتی که آن طرح لبخند بعد از دریافت هدیه بر صورت فرد می‌نشیند، یکی از دلچسب‌ترین تجربه‌های زندگی است. یکی از بهترین حالت‌های هدیه دادن هم هدیه به کارکنان، مدیران و حتی مشتریان است.

هدیه به کارکنان یک حرکت دوسَربُرد است که هم می‌تواند تا حد زیادی رضایت شغلی و حتی وفاداری کارکنان شما را افزایش دهد و هم حال هدیه‌دهنده را خوب می‌کند. شما می‌توانید به مناسبت‌های مختلف به کارکنان خود هدیه تقدیم کنید. هدیه به مدیران دیگر شرکت‌ها و مشتریان هم باعث ایجاد رابطه نزدیک و تعامل بین شما و این افراد می‌شود.

اگر قصد اهدای هدیه شرکتی به کارکنان خود، مدیران سایر سازمان‌ها و مشتریان‌تان برای مناسبت‌های مختلف دارید و هیچ ایده‌ای ندارید که چه چیزی به آن‌ها تقدیم کنید، این مطلب را تا انتها بخوانید. در این مطلب در مورد هدیه‌ای صحبت می‌کنیم که هم فرهنگی است و هم ارزان و مناسب با روحیات هر فردی.

فواید هدیه به کارکنان چیست

همه آدم‌ها از شنیدن واژه‌های قدردانی خوشحال می‌شوند؛ مخصوصاً زمانی که پای تشکر از تیم کارکنان شما در شرکت‌تان در میان باشد. این «تشکر» می‌تواند همراه با یک هدیه شرکتی باشد.

خیلی از مدیران و کارفرمایان برای ابراز تشکر و قدردانی از تیم‌های مختلف شاغل در سازمان‌شان، اقدام به تهیه گیفت شرکتی می‌کنند. این کار منجر به این می‌شود که کارکنان متوجه اهمیت کار و حضور خود در سازمان شوند و عملکردشان تا حد زیادی بهبود پیدا می‌کند. علاوه بر این، موارد زیر هم از خوبی‌های هدیه دادن به کارکنان است:

تعامل کارکنان با شما و سازمان‌تان افزایش پیدا می‌کند.

هدیه مناسبتی شخصی‌سازی شده، به کارکنان شما در کنترل فشار کاری کمک می‌کند که همین در نهایت منجر به تعامل هر چه بیشتر افراد با سازمان خواهد شد. علاوه بر این، باعت ایجاد روحیه قوی و مثبتی در بین کارکنان می‌شود که نتیجه آن پرورش یک محیط کاری سازنده خواهد بود.

میزان وفاداری کارکنان به سازمان شما افزایش پیدا می‌کند.

تهیه هدیه برای کارکنان می‌تواند ارتباط حرفه‌ای بین شما به عنوان کارفرما و کارکنان‌تان در سازمان را قوی‌تر و نزدیک‌تر کند. این رابطه در نهایت وفاداری کارکنان به شما، سازمان‌تان و اهداف کلی شما را افزایش خواهد داد.

میزان بهره‌وری کارکنان با افزایش روبرو می‌شود.

وقتی که به ازای عملکرد افراد در سازمان، به آن‌ها پاداش می‌دهید، با این واقعیت روبرو می‌شوند که اعمال آن‌ها در سازمان به واسطه دستاوردهایشان سنجیده و از آن قدردانی می‌شود. در نتیجه انگیزه افراد در محل کار و میزان بهره‌وری آن‌ها افزایش می‌یابد.

رضایت شغلی افراد بیشتر می‌شود.

همانطور که بالاتر هم به این موضوع اشاره کردیم، هدیه به کارکنان باعث کاهش استرس و فشار روزانه و همچنین آرامش افراد در محیط کاری می‌شود. علاوه بر این، روحیه مثبت و محیط دوستانه در بین کارکنان هم بیشتر می‌شود.

گیفت شرکتی مناسب برای کارکنان، مدیران سایر شرکت‌ها و مشتریان

برای تهیه گیفت شرکتی مناسب برای افراد مد نظر خود، بهتر است چند نکته را مورد توجه قرار دهید. در ادامه این نکات را نام می‌بریم:

به علایق افراد توجه کنید.

ترجیحاً اولویت‌تان به هدیه شرکتی باشد که افراد بیشترین علاقه را به آن داشته باشند. مثلاً برای این کار می‌توانید هدیه فرهنگی تهیه کنید. البته علایق را می‌توانید با تهیه پرسشنامه یا حتی پرسش شفایی از آن‌ها متوجه شوید.

با توجه به مناسبت هدیه تهیه کنید.

شما می‌توانید هدایای مدنظرتان را با توجه به مناسبتی که با آن روبرو هستید تهیه کنید. بهترین و متداول‌ترین نوع هدیه شرکتی، گیفت فرهنگی است که برای هر نوع مناسبتی، مناسب به نظر می‌آید.

بهترین هدیه برای افراد چیست؟

نمی‌توان برای همه افراد با این همه تنوع در علایق، فقط یک نسخه پیچید. شما باید با توجه به شناختی که از کارکنان خود، مدیران سایر سازمان‌ها و مشتریان خود دارید، برای آن‌ها هدیه‌ای تهیه کنید.

البته ما شما را تنها نگذاشته‌ایم؛ پیشنهادی برای گیفت مناسبتی برای کارکنان هم داریم.

بهترین گیفت ارزان شرکتی

نشانگرکتاب اختصاصی می‌تواند گزینه خوبی برای شما به عنوان یک هدیه فرهنگی و در عین حال حرفه‌ای باشد.  شما می‌توانید نشانک اختصاصی با لوگوی مخصوص سازمان خودتان یا هر طرح دیگری را در جنس‌های مختلف سفارش دهید.

بهترین و ارزان‌ترین هدیه و گیفت تبلیغاتی فرهنگی یک شرکت برای مناسبت‌های مختلف چه میتواند باشد؟ 1

انواع مختلف نشانگرکتاب (نشانک)

نشانک‌های سفارشی شما در جنس‌های مختلف و طرح پیشنهادی خودتان قابل اجرا است. در ادامه انواع مختلف نشانک از نظر جنس را نام می‌بریم:

  • نشانک کاغذی: این نوع از نشانک با کاغذ گلاسه 300 گرم است و امکان چاپ دو طرفه طرح و لوگو بر روی دو طرف آن فراهم است و با هزینه‌ای بسیار مناسب اجرا خواهد شد.
  • نشانک پلکسی: در این نوع از نشانک که از جنس پلکسی ست، میتوان طرح و نوشته و لوگوی دلخواه خود را روی پلکسی داشته باشید.
  • نشانک چوبی: در این نشانک طرح، نوشته و لوگوی شما بر روی چوب طبیعی، چاپ رنگی خواهد شد.
  • نشانک فلزی استیل: این نشانک فاخر از جنس استیل است و طرح، لوگو و نوشته دلخواهتان بر روی آن نش خواهد بست.
  • نشانک ذره‌بینی از جنس طلق: امکان چاپ بر روی این نوع از نشانک وجود دارد. در نتیجه می‌توانید طرح، نوشته و لوگوی سازمان‌تان را بر روی آن چاپ کنید.

بهترین و ارزان‌ترین هدیه و گیفت تبلیغاتی فرهنگی یک شرکت برای مناسبت‌های مختلف چه میتواند باشد؟ 2

علاوه بر نشانک، می‌توانید گیفت فرهنگی دیگری را با همین مضمون تهیه کنید.

مثلاً می‌توانید کتابگاه نشانک را انتخاب کنید و طرح، نوشته یا لوگوی شما بر روی آن چاپ و رزین خواهد شد.

ایده دیگر هم می‌تواند این باشد که در کنار این نشانک‌ها، کتابی برای افراد خریداری کنید تا هر بار که نشانک سفارشی شما و کتابی که به آن‌ها دادید را دیدند، سرشار از حس و حال خوب شوند. برای این کار می‌توانید کمی خاص‌تر هم عمل کنید؛ با توجه به شناختی که از اعضای تیم یا کارکنان خود دارید، گیفت مورد نظر هر فرد را با توجه به روحیه آن‌ها و علایقشان خریداری کنید.

آخرین سخن

آدم‌ها همیشه آن هدیه‌ای که در ازای آن هدیه بر لبان‌شان نشست را به‌خاطر می‌سپارند. همچنین همیشه در ذهن‌شان می‌ماند که زمانی که آن را دریافت کردند، چه احساس خوبی داشتند. هدیه شرکتی هم تاثیر ماندگاری در محیط کاری دارد و تا حد زیادی به بهره‌وری و داشتن یک محیط سالم کاری کمک می‌کند. همچنین ارتباط بین سایر مدیران و مشتریان با شما را نزدیک‌تر می‌کند.

گروه هنری نشانک یک شرکت خلّاق در محصولات حوزه کتاب است که  میتواند با اجرای نشانک سفارشی با طرح و لوگوی شما یک هدیه شرکتی مناسب فرهنگی برای شما اجرا کند.

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره