پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رپورتاژ

ارسال پیامک زنده از طریق دکل‌های همراه اول

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
26 شهریور 1402
زمان مطالعه: 4 دقیقه
ارسال پیامک زنده از طریق دکل‌های همراه اول
زمان مطالعه: 3 دقیقه

ارسال پیامک از طریق دکل‌های همراه اول یک استراتژی بازاریابی جذاب است که ارسال پیامک به صورت زنده به مخاطبین شما را ممکن می‌سازد.

در دنیای مدرن بازاریابی، ارتباط با مخاطبان یکی از عوامل کلیدی برای موفقیت کسب‌وکارها و سازمان‌ها محسوب می‌شود. با توجه به اینکه بسیاری از مردم ایران و جهان صاحب گوشی‌های هوشمند هستند. در واقع، آمارهای پیامکی نشان می‌دهند که تقریباً 98 درصد از مردم به پیامک ارسالی به گوشی خود توجه می‌کنند. با این وجود یکی از ابزارهای موثر در این زمینه، ارسال پیامک به مشتریان و مخاطبان موردنظر است. ارسال پیامک از دکل همراه اول، به عنوان یکی از روش‌های موثر و قدرتمند در بازاریابی پیامک شناخته می‌شود.

ارسال از دکل همراه اول در واقع ارتباط با کسانی است که در موقعیت مکانی خاص قرار دارند. احتمالاً عبارت «تبلیغات مبتنی بر مکان» را شنیده اید. از طریق تبلیغات مکان محور می‌توانید افرادی را که در نزدیکی کسب و کار شما هستند، هدف قرار دهید. اپراتورهای مختلف کشور مانند همراه اول از این روش برای ارسال پیامک بهره می‌برند

در این مطلب به طور کامل در مورد مزایا و نحوه ارسال انبوه پیامک از طریق دکل (LBS) همراه اول صحبت می‌کنیم.

تعریف ارسال پیامک انبوه همراه اول از طریق (LBS)

ارسال پیامک انبوه همراه اول از طریق (LBS) یک استراتژی برای بازاریابی است که تبلیغات تلفن همراه را با ردیابی موقعیت مکانی ترکیب می‌کند تا محتوای مرتبط را برحسب موقعیت فیزیکی مشتریان به آنها ارسال کند. به عنوان مثال فرض کنید افراد بسیاری در یک محدوده مانند خیایان دادمان در شهرک غرب تهران و در ساعت 9 شب در حال جستجوی یک رستوران با غذاهای باکیفیت هستند. شما به عنوان یک رستوران خاص می‌توانید در لحظه آنی به همه آنها توسط دکل (LBS) همراه اول پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. از این طریق می‌توانید توجه این افراد را معطوف به رستوران خود کنید. شما به آنها کمک خواهید تا از سردرگمی نجات پیدا کنند و به مشتری همیشگی رستوران شما تبدیل شوند.
یا ممکن است شما در نمایشگاهی حضور داشته باشید و تمایل داشته باشید توجه تمامی افراد حاضر را محل نمایشگاه را به غرفه خود جذب کنید که در این صورت ارسال پیامک از طریق دکل‌های همراه اول بهترین روش بازاریابی می‌تواند باشد.

مزایای ارسال انبوه پیامک همراه اول از طریق (LBS)

مهم نیست کسب‌وکار شما در چه حوزه ای فعالیت دارد، ارسال پیامک از دکل همراه اول مناسب‌ترین روش بازاریابی برای هر کسب و کار فیزیکی است. در ادامه درمورد برخی از مزایایی که این روش برای کسب و کار های فیزیکی دارد صحبت خواهیم کرد:

 • جذب مخاطبین به صورت کاملا هدفمند
 • کمک به مشتریان برای یافتن موقعیت مکانی شما
 • اطلاع رسانی در زمان مناسب به افراد مناسب
 • تبدیل شدن به یک کسب و کار محلی ویژه
 • بهبود تعامل با مشتری و ایجاد ارتباطات زنده
 • امکان تفکیک و مشخص نمودن گیرندگان پیامک بر اساس سن و جنسیت
 • امکان تفکیک گیرندگان پیامک بر اساس سیستم عامل تلفن همراهشان و پیش شماره سیم کارت‌ها

استراتژی‌های ارسال انبوه پیامک همراه اول از طریق (LBS)

این روش بازاریابی با وجود جذابیت بسیار و هدفمندی بالایی که دارد در عین حال به طرز شگفت انگیزی ساده است و شما از طریق تلفن همراه خود هم می‌توانید در سامانه پیامک ایده‌پردازان درخواست ارسال پیامک زنده لوکیشن محور از طریق دکل‌های همراه اول را ثبت کنید. در ادامه به برخی از استراتژی‌هایی که به شما در این روش ارسال پیامک کمک می‌کند اشاره خواهیم کرد:

 • از نوشتن متن های طولانی خودداری کنید و متن پیامک را کوتاه نگه دارید.
 • باتوجه به نوع کسب و کار خودتان، مناسب ترین زمان برای ارسال پیامک را شناسایی و انتخاب کنید
 • از کلمات کلیدی مرتبط مانند (جشنواره، فروش ویژه یا تخفیف) استفاده کنید
 • در نوشتن متن پیامک خلاقیت داشته باشید
 • یک ارائه دهنده خدمات پیامک باکیفیت را انتخاب کنید
 • از فیلترهایی مانند سن و جنسیت برای نزدیک شدن به مخاطبین هدف خود استفاده کنید.
 • فقط به منطقه محل فعالیت خودتان یا مناطق نزدیک به خود از این روش استفاده کنید

ارسال پیامک همراه اول همین امروز از طریق دکل (LBS)

این نوع تبلیغات یکی از روش های بازاریابی محبوب از دید متخصصان این حوزه است، آمارها نشان می‌دهند که از هر 10 بازاریاب 9 نفر معتقدند تبلیغات مبتنی بر مکان باعث افزایش فروش آنها شده اند. همین مطالعه نشان داد که 86 درصد از بازاریابان فکر می‌کنند تبلیغات موبایلی مبتنی بر مکان باعث رشد پایگاه مشتریان آنها می‌شوند.

همچنین تجربه نشان داده است که مشتریان تمایل دارند پیام‌هایی را دریافت کنند که نیازشان را در زمان حال برطرف کند و این روش به علت منطقه‌ای بودن و نزدیک بودن مخاطب به شما می‌تواند همان راهی باشد که شما به عنوان یک کسب و کار نیاز دارید تا تعامل خود را با مشتریان را ایجاد کنید. پس توصیه می‌کنیم همین امروز به سراغ یک ارائه دهنده خدمات پیامکی بروید تا از طریق پنل پیامکی به مشتریان هدف خود اس ام اس انبوه تبلیغاتی زنده ارسال کنید.

بادکوبه
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره