پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رپورتاژ

معرفی انواع هدایای نمایشگاهی؛ بهترین هدیه نمایشگاهی چیست؟

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
3 دی 1402
زمان مطالعه: 5 دقیقه
معرفی انواع هدایای نمایشگاهی؛ بهترین هدیه نمایشگاهی چیست؟
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سالانه چندین نمایشگاه برگزار می‌شود که حضور در آن، برای معرفی کسب‌وکار شما بسیار اهمیت دارد. بازدیدکنندگان از نمایشگاه، با محصولات جدید آشنا می‌شوند و گاهی یک هدیه از غرفه‌ها دریافت می‌کنند. هدایای نمایشگاهی مانند سالنامه‌ها، خودکار و دفترچه، فلاش درایور و حتی یک کیسه خرید بازیافتی، نقش مهمی در جلب توجه و به خاطر سپردن برند یا شرکت شما، در یک رویداد نمایشگاهی دارند.

این هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، به‌عنوان یک ابزار بازاریابی موثر عمل کرده و مخاطبان را به نفع شرکت شما در آینده و ترویج برند ترغیب می‌کنند. در این مقاله، انواع هدایای نمایشگاهی را معرفی خواهیم کرد تا مناسب‌ترین و بهترین تبلیغات را برای شرکت خود داشته باشید. انواع هدایای نمایشگاهی اقتصادی و خاص را در این مقاله بخوانید.

سالنامه؛ تقویم و هدیه‌ای کلاسیک برای نمایشگاه

سالنامه‌ها، یکی از انواع هدایای نمایشگاهی است که ارزش افزوده بی‌شماری برای یک رویداد نمایشگاهی دارند. شرکت‌ها و غرفه‌های نمایشگاهی با هدیه سالنامه 1403 (مربوط به سال آینده)،‌ ارتباط بهتری با مخاطب برقرار کرده و حتی در سال جدید هم نام شرکت و برند خود را به یاد مخاطب می‌اندازند. شرکت‌ها می‌توانند لوگو، نام و اطلاعات مربوط به برند را روی جلد سالنامه قرار دهند یا برای ارتباط بهتر با مخاطب،‌ مطالب مفید و آموزشی در سالنامه بنویسند.

این کار باعث می‌شود تا مخاطبان، به شرکت، محصولات و خدمات آن بیشتر اعتماد پیدا کنند. سالنامه‌ها ارزش بیشتری نسبت به کاتالوگ‌های تبلیغاتی دارند؛ زیرا شامل مطالب مفید بیشتری هستند و مخاطبان بیشتر از آن‌ها استفاده می‌کنند. همچنین، سالنامه‌ها در طول زمان به یک منبع اطلاعات مرجع برای مخاطبان تبدیل می‌شوند.

ست هدیه شامل خودکارهای تبلیغاتی، برچسب‌ها و استیکرها

در هر نمایشگاه تجاری، دادن هدیه به مشتریان و بازدیدکنندگان، یک روش موثر برای جلب توجه و ایجاد یک بستر تجاری ماندگار است. اگر در یک نمایشگاه برتر و لوکس شرکت می‌کنید، هدیه مخاطبان را هم به همان نسبت، ارزشمند در نظر بگیرید. یک ست هدیه مدیریتی تهیه شده از محصولات شما یا با نام برند، برای مخاطبان خاص نمایشگاه، بسیار اهمیت دارد و  تا مدت‌ها یاد شما را برای مخاطب زنده نگه می‌دارد.

ست‌های مدیریتی عموما از محصولات موردنیاز مدیران مانند قلم و خودکار،‌ استیکی نوت‌ها و برچسب‌ها، دفترچه یادداشت و گاهی سررسید تشکیل شده‌اند. این هدایای ویژه را برای مخاطبان خاص خود در نظر داشته باشید.

معرفی انواع هدایای نمایشگاهی؛ بهترین هدیه نمایشگاهی چیست؟ 1

محصولات سازگار با محیط زیست؛ هدایای دوستدار محیط زیست

محصولات سازگار با محیط زیست یکی از بهترین انواع هدایای نمایشگاهی قابل بازیافت، بدون تولید زباله فراوان و با عمر مفید بالایی هستند. وسایلی مانند کیسه‌های خرید بازیافتی، بطری‌های آب قابل‌استفاده مجدد، محصولات غذایی ارگانیک، بذرهای گیاهان و دفترچه‌های یادداشت ساخته شده از مواد بازیافتی، نشان‌دهنده تعهد شما به حفاظت از محیط زیست هستند. این هدایا برای شبکه‌سازی و ایجاد ارتباط با سایر حضار نمایشگاه، بسیار مناسب هستند.

با ارائه هدایا به افراد، از آن‌ها بخواهید تا در مورد برندتان به دیگران بگویند و شماره تماس یا کارت ویزیت شما را به دست دیگران برسانند. این وسایل بسیار کاربردی و درعین‌حال،‌ خوشایند برای دریافت‌کنندگان هستند. یک دفترچه و سررسید تبلیغاتی ساخته شده با کاغذهای کاهی سازگار با محیط زیست، در عین سادگی، زیبا و شیک هم هستند. برای تبلیغ برند خود در نمایشگاه، این وسایل کاربردی را به بازدیدکنندگان هدیه دهید.

کیت‌های سلامتی و بهداشت شخصی؛ هدیه‌ نمایشگاهی برای سلامت افراد

با توجه به افزایش آگاهی در مورد بهداشت و سلامت، کیت‌های بهداشتی را به‌عنوان انواع هدایای نمایشگاهی و برای تبلیغ برند خود در نظر بگیرید. با گذار از دوران همه‌گیری کرونا، اهمیت بهداشت و سلامت شخصی برای همه افراد به‌خوبی مشخص شده است. با این تعریف، بهترین هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی،‌ وسایل بهداشت شخصی و سلامت عمومی خواهد بود.

بسته به نوع موضوع نمایشگاه یا شلوغی آن، می‌توانید کیت‌های کوچک بهداشتی مانند ماسک صورت، ضدعفونی‌کننده دست و سایر لوازم بهداشتی را به بازدیدکنندگان هدیه دهید. این کیت‌ها به مخاطبان کمک می‌کنند تا در هر زمان،‌ اقدامات بهداشتی لازم را انجام دهند و از خود مراقبت کنند.

معرفی انواع هدایای نمایشگاهی؛ بهترین هدیه نمایشگاهی چیست؟ 2

هدایای دیجیتالی سفارشی؛ هدیه‌ای کاربردی با لوگو یا پیام شرکت شما

یکی از کاربردی‌ترین انواع هدایای نمایشگاهی، محصولات دیجیتالی هستند. فلش درایو با لوگوی هک شده شما روی بدنه، وسیله کاربردی مناسبی برای بازدیدکنندگان نمایشگاه‌های صنعت دیجیتال یا هر صنعت دیگری است. برخی از شرکت‌ها از این فرصت استفاده می‌کنند تا نام و لوگوی خود را روی فلش درایوها چاپ کنند. سپس این ابزار را به‌عنوان یک برندینگ و هدیه، به مشتریان نمایشگاهی خود کادو بدهند.

اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارها هم، می‌توانند هدیه دیجیتالی مناسبی برای نمایشگاه باشند. شما می‌توانید نصب رایگان اپلیکیشن یا نرم‌افزار‌ها را به‌عنوان یک هدیه نمایشگاهی در نظر بگیرید و با این ایده، کاربران اپ خود را هم افزایش دهید.

تهیه انواع هدایای نمایشگاهی با محصولات تبلیغاتی گاموت

هدایای دیجیتالی مانند نصب رایگان یک اپلیکیشن یا فلش درایو، گزینه مناسبی برای بازدیدکنندگان نمایشگاه‌های تکنولوژی و صنعت دیجیتال مارکتینگ هستند. قرار دادن هدایا در یک کیسه بازیافتی، نمایانگر توجه برند شما به حفاظت از محیط زیست خواهد بود. با ارائه محصولات بهداشتی مانند ماسک یا ژل ضدعفونی‌کننده دست، به مخاطب خود نشان می‌دهید که چقدر برای سلامت او ارزش قائل هستید.

برای مهمانان مدیر یک هدیه ست مدیریتی با لوگوی درج شده یا سررسید سال آینده را در نظر بگیرید. سالنامه‌های سال آینده برای برنامه‌ریزی یا تقویم مخاطبان، دفتری بسیار کارآمد هستند. با سایت گاموت می‌توانید انواع سالنامه‌ها، پلنرها و ست مدیریتی را با نام برند و لوگوی شخصی شرکت سفارش دهید. انواع هدایای نمایشگاهی سایت گاموت را از آدرس اینترنتی gamutprint.com تهیه کنید.

مدیانا
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک