پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رپورتاژ

بهترین زمان خرید کالا از دیجی‌کالا شروع شد، از کتاب و لوازم التحریر تا پوشاک و لوازم الکترونیکی را تا 70 درصد تخفیف تهیه کنید

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
11 شهریور 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهترین زمان خرید کالا از دیجی‌کالا شروع شد، از کتاب و لوازم التحریر تا پوشاک و لوازم الکترونیکی را تا 70 درصد تخفیف تهیه کنید
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ذوق خرید قلم و دفتر و بوییدن عطر کاغذهای نو، حس نوستالژیک همه ماست که با رسیدن به اواخر تابستان از راه می‌رسد. فرقی نمی‌کند مدرسه برویم یا دانشگاه، کارمند باشیم یا دکتر مهندس؛ شهریور برای همه ما خاطره‌انگیز است. هر سال، پایان تابستان و با نزدیک شدن به پاییز، خانواده‌ها در تدارک تهیه لوازم مورد نیاز بچه‌ها برای رفتن به مدرسه یا دانشگاه هستند و تکاپوی خرید و فروش در جامعه موج می‌زند.

در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، با نزدیک شدن به فصل پاییز، هر سال کمپین بزرگ «بازگشت به مدرسه» طراحی و اجرا می‌شد و کالاهای مرتبط با مدرسه و دانشگاه با تخفیف‌های متنوع به فروش می‌رسید. این کمپین با هدف ایجاد فرصت خرید به‌صرفه‌تر برای مشتری‌ها و شرایط فروش بیشتر برای فروشندگان برنامه‌ریزی و اجرا می‌شد.

امسال اما این کمپین، با عنوان «بهترین زمان خرید» طراحی و در حال اجراست. در این کمپین، علاوه‌بر لوازم التحریر مورد نیاز برای مدرسه و دانشگاه، فرصت خرید یا فروش کالاهای متنوع‌تری در دسته‌بندی‌های مختلف برای خریداران و فروشندگان فراهم شده و تقریبا در تمام دسته‌بندی‌های کالایی موجود در دیجی‌کالا تخفیف‌های این کمپین مشاهده می‌شود.

اگر مدت‌هاست که قصد خرید کالای خاصی را دارید به نظر می‌رسد دیجی‌کالا بهترین زمان خرید را اعلام کرده است. از لپ‌تاپ و گوشی موبایل، تا لباس و لوازم التحریر در این کمپین، تا 70 درصد تخفیف به فروش می‌رسد. افرادی که تا 10 شهریور از دیجی‌کالا خرید کنند با هر خرید یک شانس در قرعه‌کشی دارند؛ در این قرعه‌کشی پنج آیفون 13 پرومکس به قید قرعه به خریداران هدیه می‌شود.

اما این پایان کمپین نیست و تا 15 مهر می‌توانید تا 70 درصد تخفیف وسایل مورد نیاز خود را از دیجی‌کالا تهیه کنید. برای ثبت یک خرید پروپیمان، از لوازم مدرسه و دانشگاه تا پوشاک و لوازم الکترونیکی به این صفحه مراجعه کنید.

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره