پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رپورتاژ

تعمیر با ۵۰ درصد تخفیف؛ عیدی دیجی‌کالاسرویس

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
15 اسفند 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تعمیر با ۵۰ درصد تخفیف؛ عیدی دیجی‌کالاسرویس
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

باتری گوشی موبایل‌تان را با هزینه ۲۹۹ هزار تومان در کمپین نوروزی دیجی‌کالاسرویس تعویض کنید.

«یه عیدی به خودت و جیبت» نام جشنواره نوروزی دیجی‌کالاسرویس است که در جریان برگزاری آن و تا ۲۳ اسفند، کاربران می‌توانند گارانتی کالاهای الکترونیکی‌شان را با ۳۰ درصد تخفیف تمدید کنند. ضمن این که در این کمپین اجرت تعمیرات غیرگارانتی ۵۰ درصد تخفیف دارد.

به این ترتیب با استفاده از امکانات ویژه کمپین «یه عیدی به خودت و جیبت» می‌توانید به جای پرداخت هزینه بالای تعمیرات، گارانتی دستگاه‌تان را تمدید کرده و از امکانات خدمات پس از فروش مطمئن دیجی‌کالاسرویس استفاده کنید. البته تخفیف تمدید گارانتی شامل دستگاه‌هایی که گارانتی دیجی‌کالاسرویس ندارند هم می‌شود. تمدید گارانتی باعث می‌شود زمانی که دستگاه الکترونیکی‌تان نیاز به تعمیر دارد هزینه کمتری بپردازید.

کسانی که گوشی‌های موبایل آنها گارانتی ندارد هم می‌توانند با استفاده از تخفیف کمپین نوروزی دیجی‌کالاسرویس برای اجرت تعمیر، از خدمات گارانتی معتبر دیجی‌کالا بهره‌مند شوند بدون این که هزینه زیادی برای تعمیر یا تعویض پرداخت کنند.

دیجی‌کالاسرویس که از سال ۱۳۹۸ کارش را برای ارائه خدمات به‌روز و مطمئن برای کالاهای الکترونیکی آغاز کرده یکی ازگارانتی‌های معتبر کشور و در واقع گارانتی اصلی دیجی‌کالا است. در آینده نزدیک نیز قرار است رسته‌های دیگر کالاهای الکترونیک شامل خدمات و گارانتی دیجی‌کالاسرویس شوند.

 

 

 

مدیانا
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک