پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
رپورتاژ

راه اندازی یا انتقال استارتاپ یا کسب‌وکار در کانادا؟

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
22 آذر 1401
زمان مطالعه: 5 دقیقه
راه اندازی یا انتقال استارتاپ یا کسب‌وکار در کانادا؟
زمان مطالعه: 4 دقیقه

اگر یکی از گروه های زیر هستید این مطلب رو حتما بخوانید. این پست برای شماست:

 • کارآفرینی با یک استارتاپ با پتانسیل برای رشد جهانی
 • کارآفرین فصلی یا یک سرمایه گذار با انگیزه، سابقه و مهارت و منابع مناسب مشتاق برای پیوستن به یک استارتاپ جهانی یا خرید کسب و کار در آمریکای شمالی
 • صاحب کسب‌وکاری و مشتاق برای انتقال یا توسعه آن در کانادا
 • استارتاپ یا کسب و کار لوکال مستقر در کانادا

شرکت Bay & Co یک شتاب‌دهنده و اکوباتور مستقر در تورنتو با مدیریت یک خانم ایرانی-کانادایی، مهندس ملیکا میران است که به کارآفرینان، صاحبان کسب‌وکار و استارتاپ‌های بین‌المللی با پتانسیل و هدفمند کمک می کند تا کسب‌وکار خود را به کانادا انتقال دهند، در کانادا شروع کنند یا گسترش دهند. ملیکا میران معتقد است که کانادا به کارآفرینان با پتانسیل بیشتری احتیاج دارد و این مسیر نباید برایشان انقدر سخت و غیر شفاف باشد و مورد سو استفاده قرار گیرد. برای همین چندین سال است که به همراه تیم خود تمام خدمات لازم را برای تسهیل و شفاف سازی این روند به کمک سازمان ها و کارشناسان معتبر به کسب‌وکارها‌ و کار آفرینان  بین‌المللی  و محلی ارائه  می‌دهد.

 این شرکت سال‌هاست که با بهره‌گیری از شبکه‌ای از متخصصین بازار، وکلا و حسابداران معتبر ، تاپ‌ترین سازمان‌های  تعیین‌شده و مربیان کارآفرینی و منتورها، به کسب‌وکارها از هر صنعتی و در هر مقیاسی از توسعه یافتگی، فارغ از موقعیت مکانی، برای توسعه آنها و شکوفا کردن حداکثر ظرفیتشان خدمات جامعی ارائه می‌دهد. Bay & Co:

 • دارای شبکه قوی از کانال های تجاری سازمان های تعیین شده (Designated Orgnizations)، شتاب‌دهنده‌های برتر، انکوباتورها، سرمایه گذاران فرشته و پرخطر (VC)
 • دارای شبکه و شرکای قوی و معتمد در زمینه های قانونی، مهاجرت، مالی و حوزه‌های کلیدی برای موفقیت استارتاپ ها و کسب‌وکارهای بالغ

مشتریان بِی اَند کُو چه کسانی هستند؟

 • استارتاپ های بین‌المللی:

کمک به استارت‌آپ‌ها در هر اندازه، زمینه، مرحله و مکان جهت انتقال یا راه اندازی کسب و کار خود در کانادا از طریق برنامه ویزای استارتاپ کانادا. Bay & Co به استارتاپ‌ها در هر اندازه، زمینه، مرحله و مکان کمک می‌کند تا کسب‌وکار خود را از طریق برنامه ویزای استارتاپ کانادا به کانادا بیاورند.

پروسه با ارزیابی استارتاپ ها و فاندرها آغاز میشود و در صورت دیده‌شدن پتانسیل و پشت سر گذاشتن مرحله ارزیابی، برنامه‌ریزی و اجرای پروسه انتقال یا راه اندازی کسب‌وکار به کانادا با حمایت شبکه گسترده و معتبر  از مشاوران، وکلا، سازمان‌های تعیین‌شده، سرمایه‌گذاران و سایر نهادهای مهم که برای موفقیت کسب‌وکارها  حیاتی هستند آغاز میشود.

راه اندازی یا انتقال استارتاپ یا کسب‌وکار در کانادا؟ 1

Bay & Co تاکید میکند که بر خلاف اکثر سازمان ها، در تمام مراحل، از ابتدا تا انتها استارتاپ ها و کسب‌وکار های خود را همراهی میکند تا از موفقیتشان در روند انتقال و استقرار اطمینان حاصل کند.

خدمات Bay & Co برای استارتاپ‌ها:

 • کارآفرینان بین‌المللی علاقه‌مند به هم بنیانگذاری استارت‌آپ‌ها:

چه یک بنیانگذاری هستید که به دنبال ایجاد تیم ایده آل خودشه، یا یک کارآفرین فصلی که به دنبال پیوستن به یک استارتاپ است، یا یک سرمایه گذار باهوشی که به دنبال یونیکورن بعدیشت، بی اند کو  به شما کمک می‌کند تا به هم کانکت شوید و با هم متحد شوید و کسب و کار خود را در کانادا راه اندازی کنید. این شرکت مجموعه‌ای از استارتاپ‌هایی دارد که در مراحل مختلف هستند و به دنبال هم بنیانگذارانی مشتاق و پرشور برای پیوستن به مسیر خود به کانادا،یا توسعه کسب و کار خود در کانادا هستند.

 • صاحبان مشاغل بین المللی علاقه مند به انتقال تجارت خود به کانادا:

بی اند کو همچنان به صاحبان مشاغل و کارآفرینان در سراسر جهان کمک می‌کند  تا کسب‌وکارشان را در کانادا راه‌اندازی، انتقال، یا گسترش دهند، مانند رستوران‌ها/کافه‌ها، مؤسسات آموزشی، طراحی، ساخت و ساز، تولید، مهندسی، رسانه، شرکت‌های فناوری اطلاعات و غیره.

با کمک شبکه گسترده، وکلای مهاجرت و تجارت،  به شما کمک می‌کند برنامه مهاجرتی مناسب (معمولاً C12، PNP،C11,C10) را متناسب با موقعیت تجاری و شخصی خود انتخاب کنید و کسب‌وکار خود را در کانادا بسازید یا به کانادا انتقال دهید.

 • افراد علاقه‌مند به خرید یا مالکیت مشترک یک کسب و کار در کانادا:

زمانی که قصد دارید صاحب یک کسب‌وکار شوید، یا می‌توانید یک کسب‌وکار موجود را بخرید یا یک کسب‌وکار جدید راه‌اندازی کنید. این تصمیم نه تنها بر ساختار کسب‌وکار و عملیات و امور مالی تأثیر می گذارد، بلکه اگر یک خریدار بین المللی هستید، بر روند مهاجرت شما نیز تأثیر می گذارد. Bay&Co به شما کمک می کند  تا کسب و کار مناسب را پیدا وخریداری کنید،  برنامه مناسبتان را انتخاب کنید واز حمایتشان  در تمام مسیر بهرمند شوید.

 • استارتاپ یا کسب‌وکارهای محلی (در کانادا )

چه یک استارتاپ محلی یا یک کسب‌وکار، در هر مرحله ای که باشید، بی اند کو در زمینه‌های زیر به شما کمک میکند:

 • برنامه ریزی و بهبود و رشد کسب و کار
 • پیدا کردن یا توسعه مارکت
 • تست، طراحی و توسعه محصول/خدمات
 • دیجیتالی شدن (ادغام فناوری در ناحیه های مختلف کسب و کار)
 • برنامه ریزی مالی و نیروی انسانی
 • بازاریابی، فروش، و برندینگ
 • راه اندازی سیستم های مدیریت
 • حسابرسی ISO9001، ISO14001، OHSAS18001

راه‌های ارتباطی:

Email Address: Services@bayandco.ca

Phone Number – Whatsapp – Telegram: +1 (647) – 637 – 1038

Contact Forms: https://bayandco.ca/contact/

Website: https://bayandco.ca/

Instagram: @bayandco.ca

 

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره