پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
تبلیغات آنلاین و E-CRM اخبار رپورتاژ

چطور اکانت گوگل ادز خود را شارژ کنیم؟ بررسی آژانس افراک و نحوه استفاده از خدمات آن

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
18 مهر 1402
زمان مطالعه: 3 دقیقه
چطور اکانت گوگل ادز خود را شارژ کنیم؟ بررسی آژانس افراک و نحوه استفاده از خدمات آن
زمان مطالعه: 3 دقیقه

پیشرفت وب و تکنولوژی باعث شده که مدیران و صاحبان کسب‌و‌کار، به تبلیغات آنلاین توجه کنند. یکی از ابزارهای کاربردی‌تر برای افزایش دیده‌شدن در دنیای دیجیتال، گوگل ادز است. این سرویس، پیشینه‌ای حرفه‌ای دارد و به عنوان یک ابزار هدفمند، تبلیغات را برای کسب‌وکارها اجرا می‌کند. برای شروع تبلیغات گوگل ادز، اولین قدم ساخت اکانت و سپس شارژ آن است. بعد از انجام این مراحل، می‌توانید کمپین‌های خود را بر اساس اهداف کسب‌وکارتان بسازید. در این مقاله، نحوه شارژ اکانت گوگل ادز را با جزئیات مورد بررسی قرار می‌دهیم.

معرفی آژانس تبلیغات آنلاین افراک

افراک، فعالیت خود را از سال ۹۶ به‌صورت حرفه‌ای، در زمینه گوگل ادز و تبلیغات آنلاین آغاز کرده و امروز به عنوان یکی از پریمیر پارتنرهای گوگل در جهان شناخته می‌شود. تیم این مجموعه از اکانت منیجرهای حرفه‌ای تشکیل شده است، که همگی دارای مدارک معتبر گوگل ادز هستند و به صورت ۲۴ ساعته در دسترس کسب‌وکارها هستند. آژانس تبلیغات آنلاین افراک با شعار «ما اینجاییم تا به رشد برند شما کمک کنیم» به بیش از ۵۰ هزار کاربر خدمات ارائه می‌دهد. اعتماد به کار حرفه‌ای و توانمندی تیم، افراک را به عنوان همراهی ایده‌آل برای بهبود تبلیغات آنلاین و رشد کسب و کارها تبدیل کرده است.

برای شاٰرژ حساب گوگل ادز می‌توانید به یکی از پارتنرهای گوگل مانند افراک مراجعه کنید. برای این کار، مبلغ شارژ درخواستی‌تان را ثبت کنید. پس از شارژ شدن حساب گوگل ادزتان، می‌توانید کمپین‌های خود را آغاز کنید.

نحوه شارژ اکانت گوگل ادز در سایت افراک

برای شارژ و یا تمدید اکانت گوگل ادز توسط افراک، کافی‌ست مراحل زیر را اجرا کنید؛

۱- وارد پنل کاربری افراک شوید.

۲- در صورتی که اکانت ندارید، با شماره تماس در پنل ثبت‌نام کنید.

چطور اکانت گوگل ادز خود را شارژ کنیم؟ بررسی آژانس افراک و نحوه استفاده از خدمات آن 1
۳- روی خرید اکانت کلیک کرده و مبلغ را انتخاب کنید.

۴- آدرس سایت خود را وارد و در نهایت سفارش خود را ارسال کنید.
در صورتی که می‌خواهید از خدمات مدیریت کمپین گوگل ادز و اکانت منیجرهای افراک استفاده کنید، تیترها و کلمات کلیدی مورد نظر خود را تکمیل کنید و منتظر تماس کارشناسان افراک بمانید.

چطور اکانت گوگل ادز خود را شارژ کنیم؟ بررسی آژانس افراک و نحوه استفاده از خدمات آن 2

۵- برای تمدید اکانت گوگل ادز، در هدر پنل، برروی گزینه تمدید کلیک کنید.

چطور اکانت گوگل ادز خود را شارژ کنیم؟ بررسی آژانس افراک و نحوه استفاده از خدمات آن 3
۶- تمدید با حواله بانکی را انتخاب کرده و اطلاعات رسید بانکی خود را وارد کنید.
۷- درخواست شما پس از بررسی امور مالی انجام خواهد شد.

چطور اکانت گوگل ادز خود را شارژ کنیم؟ بررسی آژانس افراک و نحوه استفاده از خدمات آن 4

تعرفه گوگل ادز چطور محاسبه می‌شود؟

با هر جستجوی کلمه کلیدی در گوگل، نتایج مرتبطی به شما نشان داده می‌شود. اگر کلمه جستجو شده متناسب با کلمات کلیدی انتخاب شده در تبلیغات گوگل باشد، تبلیغ شما وارد مزایده گوگل ادز می‌شود. هزینه تبلیغات در گوگل ادز نیز بر اساس رتبه تبلیغ و امتیاز کیفی آن مشخص می‌شود.

سخن پایانی

برای انجام تبلیغات در گوگل ادز، به یک حساب کاربری نیاز دارید. شارژ حساب گوگل ادز یکی از فرآیندهای مهم و آسانی به شمار می‌آید که به شما اجازه تبلیغ مشاغل و هر چیز دیگری را در موتور جستجوی گوگل می‌دهد. به دلیل تحریم کشور ایران توسط برخی از سرویس‌های ارائه‌کننده‌ خدمات مانند گوگل‌‌ادز، برای شارژ حساب خود نیازمند به ‌کارگیری روش غیرمستقیم هستید تا بتوانید سریع‌تر کارتان را به انجام برسانید.
تبلیغ در این سیستم از مزایای بسیاری برخوردار است که به شما کمک می‌کند طی مدت کوتاهی، نتیجه آن را مشاهده کنید. برای اینکه در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید، می‌توانید از واسطه کمک بگیرید و شارژ حساب گوگل ادز خود را به آژانس تبلیغاتی افراک بسپارید. امیدواریم با بیان این مطالب توانسته باشیم اطلاعات جامع و کاملی راجع به شارژ اکانت گوگل ادز را در اختیارتان قرار دهیم.

مدیانا
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک