زمان مطالعه: 2 دقیقه

در دهمین سالگرد تلگرام، این اپلیکیشن پیام‌رسان قابلیت استوری گذاشتن را برای کانال‌ها فراهم کرد. 

در نسخه‌ای که تلگرام به تازگی به‌روز رسانی کرده کاربرانی که نسخه پریمیوم دارند، می‌توانند با Boost کردن کانال‌های مورد علاقه‌شان به آن‌ها دسترسی استوری گذاشتن بدهند. زمانی که این قابلیت به کانال شما اضافه شد، ادمین کانال‌ها می‌توانند برای دنبال‌کنندگان خود استوری بگذارند. کانال‌هایی که بیشتر Boost شوند، ارتقا پیدا می‌کنند و قابلیت استوری بخشی از این ارتقا است. 

امکان تعامل با استوری‌ها فراهم شد

به این استوری‌ها می‌شود ری‌اکشن هم اضافه کرد؛ به این ترتیب با توجه به اموجی‌هایی که انتخاب کرده‌اید مخاطبان می‌توانند با لمس ایموجی به استوری‌ها واکنش نشان بدهند. در حالی که بقیه افراد می‌توانند برای هر استوری یک ری‌اکشن بدهند، اکانت‌های پریمیوم تا پنج ری‌اکشن را می‌توانند داشته باشند. 

یک قابلیت دیگر برای استوری‌های تلگرام این است که شما می‌توانید روی استوری‌های خود موزیک بگذارید. فرقی نمی‌کند که استوری شما عکس باشد یا ویدیو، می‌توانید هم روی آن صداگذاری کنید هم لوکیشن آن را مشخص کنید. 

پاسخ به استوری در تلگرام

روش جدید برای اعلان ورود به اکانت

تا پیش از این زمانی که ورودی تازه‌ای به اکانت شما صورت گرفته باشد، به اکانت شما در دستگاه‌های دیگر نوتیفیکیشن ارسال می‌شد. در نسخه جدید پیامی به این صورت به شما ارسال می‌شود که این ورود را تایید یا رد کنید.  

ورود به اکانت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *