پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار برندینگ تبلیغات

یک برند تازه تاسیس مواد شوینده (آلینوس) لوئیس فیگو را به ایران آورد

الهه صالحی الهه صالحی
29 آذر 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یک برند تازه تاسیس مواد شوینده (آلینوس) لوئیس فیگو را به ایران آورد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آژانس ایران نوین در صفحه اینستاگرام خود خبر داد که لوئیس فیگو به عنوان سفیر برند تازه آلینوس به ایران آمده است.

به گزارش دی‌ام برد، در روزهای گذشته آژانس تبلیغاتی ایران نوین تصویری از لوئیس فیگو بازیکن برجسته و پیشکسوت فوتبال منتشر کرد که به نوعی نوید همکاری این فوتبالیست به عنوان سفیر یک برند را می‌داد.

در روزی که گذشت آژانس تبلیغاتی ایران نوین ویدیویی را منتشر کرد که نشان می‌داد لوئیس فیگو به عنوان سفیر برند آلینوس به ایران آمده است و ایران نوین این همکاری را ترتیب داده است. برند آلینوس که در زمینه مواد شوینده و سلولوزی فعالیت دارد، آنقدر تازه کار خود را آغاز کرده است که تقریبا محصولات این برند هنوز در هیچ فروشگاهی عرضه نمی‌شود و جست‌وجویی ساده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که از فعالیت اکانت این برند در اینستاگرام تنها یک هفته می‌گذرد اما در یک اقدام عجیب آلینوس تصمیم گرفته‌ است تا اولین قدم‌های خود را در حوزه مارکتینگ و برندینگ با آوردن لوئیس فیگو به ایران بردارد.

این برند همچنین «پاکیزگی در حد لالیگا» را به عنوان شعار برند خود انتخاب کرده است که از نظر برخی از فعالان و متخصصان این حوزه شعاری غیرمعمول به نظر می‌رسد و باید دید که آیا چنین شعاری می‌تواند در طولانی مدت، شعاری پایدار و همیشگی برای این برند باشد یا نه.

این سومین سفر لوئیس فیگو به ایران است. او یک بار برای انجام یک بازی دوستانه میان ستارگان فوتبال جهان و ایران در سال ۱۳۹۴ به ایران آمد و یک بار نیز میهمان عادل فردوسی پور در ویژه برنامه نود برای قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ بود. او در روز گذشته یک استوری منتشر کرد که در آن خبر داده بود برای بار سوم به ایران سفر کرده است. فیگو در این استوری اشاره کرده بود که حضورش در تهران به دلیل موضوعات کسب‌وکاری‌ست نه ورزشی.

در نهایت اینکه باید صبر کرد و دید که نتایج این تصمیم پرهزینه برای یک برند تازه متولد مانند آلینوس چه خواهد بود.

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
الهه صالحی
الهه صالحی
روزنامه‌نگاری خوانده‌م و عاشق رسانه‌م؛ دی‌ام برد برای من فرصت جدیدی بود که بیشتر از دنیای جذاب مارکتینگ بدونم.
نظرات

محمدوحید رفیعی نژاد
محمدوحید رفیعی نژاد

این برند مال هلدینگ پاندا میهن هست که تو صنایع غذایی شناخته شده است.
خانواده پایداری

اشاره