پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

لوگوی جدید هوندا ویژه خودروهای برقی این برند معرفی شد

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
5 اسفند 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لوگوی جدید هوندا ویژه خودروهای برقی این برند معرفی شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

هوندا در نمایشگاه CES، پس از ۴۳ سال از لوگوی جدید خود که به طور اختصاصی برای خودروهای برقی نسل جدید این برند طراحی شده است، رونمایی کرد. این یعنی خودروهای بنزینی جدید این کمپانی همچنان با همان لوگوی قبلی عرضه خواهند شد. لوگوی معروف H از سال ۱۹۸۱ هیچ تغییری نکرده‌بود، ولی در اوایل دهه ۲۰۰۰ اندکی مدرن‌تر شده بود.

به گزارش دی‌ام برد، این لوگوی جدید که منحصرا برای خودروهای برقی طراحی شده است، شباهت بسیار زیادی به لوگوی این برند در سال ۱۹۶۰ دارد؛ به‌همین دلیل است که این لوگو با وجود داشتن ظاهری مدرن، همچنان همان حس نوستالژی را به بیننده منتقل می‌کند. یکی از تغییرات چشم‌گیر، حذف‌شدن کادر دور حرف H است که برای دهه‌ها همراه آن بود.

به گفته سخنگوی این برند، لوگوی جدید هوندا، نمادی از دو انسان است که در حال دست دادن و تعامل بایکدیگر هستند و این لوگو نشان دهنده تعهد هوندا به پیشبرد مرزهای فناوری خودرو برقی و ارائه راه حل‌های نوآورانه برای حمل و نقل پایدار است.

لوگوی جدید هوندا ویژه خودروهای برقی این برند معرفی شد 1

هوندا از این لوگوی تازه برای دو خودروی جدیدی که در رویداد CES 2024 معرفی شدند، استفاده کرده است و هردوی این خودروها که سدان «سالن» و مینی‌ون «اسپیس هاب» نام دارند، جز طراحی‌های جدید این برند یعنی سری صفر هستند. سری ۰ مجموعه خودروهای برقی‌ هوندا هستند که طراحی مینیمال دارند است و قرار است تا سال ۲۰۲۶ به بازار آمریکا راه پیدا کنند.

 

نمونه تبلیغ
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک