زمان مطالعه: < 1 دقیقه

دیجی‌فای محصول جدید گروه دیجی‌کالاست که در اسفند 1400 به صورت رسمی کارش را آغاز کرده. این سرویس برای اولین بار در سال  ۱۳۹۵ و با نام «بونس» شروع به کار کرد و هدفش، ارائه خدمات باشگاه مشتریان به صاحبان مشاغل بود. ‌هم‌اکنون دیجی‌فای با هدف ارائه راهکارهایی جامع برای توسعه دادن انواع کسب‌وکارها و با سرمایه‌گذاری گروه دیجی کالا، به فعالیتش ادامه می‌دهد.

این مجموعه با خدماتی مانند فروشگاه‌ساز، ارسال و پرداخت، جذب مشتری و مارکتینگ، باشگاه مشتریان، خدمات حسابداری و مشاوره به کسب‌وکارها، سعی در هموار کردن مسیر رشد و توسعه کسب‌وکارهای کوچک و متوسط (SMB) دارد.

دیجی کالا در خصوص این سرویس جدید می‌گوید: «از آنجا که یکی از مهم‌ترین چالش‌های کسب‌وکارهای کوچک و مستقل درگیری با جزییات وقت‌گیر و مسائل لجستیک است، دیجی‌فای رسالت خود را از بین بردن این چالش‌ها از نقطه ابتدایی شروع یک کسب‌وکار تا رشد آن می‌داند. مجموعه‌ سرویس‌های ارائه‌شده توسط دیجی‌فای، مناسب انواع کسب‌وکارهاست. این مجموعه به كسب‌وكارهای فعال در فضای مجازی، خانگی، فروشگاه‌های حضوری و برندهای بزرگ امكان این را می‌دهد که بدون داشتن دانش‌ برنامه‌نويسی و افراد واسطه، فروشگاه خود را با هر امكانات و ظاهری كه ‌می‌خواهند، با دامنه اختصاصی خودشان راه‌اندازی کنند.»

دیجی‌فای به آدرس www.digify.shop در دسترس و برام عموم قابل استفاده است.

بخوانید  گوگل امنیت و مراحل راستی‌آزمایی را در تبلیغات مالی گوگل ادز افزایش می‌دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *