پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

دیجی‌فای از فروشگاه‌ساز رایگان خود به نام «دیجی‌فای کلیک» رونمایی کرد

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
2 دی 1402
زمان مطالعه: 3 دقیقه
دیجی‌فای از فروشگاه‌ساز رایگان خود به نام «دیجی‌فای کلیک» رونمایی کرد
زمان مطالعه: 3 دقیقه

اواسط آذر ماه ۱۴۰۲ دیجی‌فای، فروشگاه‌ساز دیجی‌کالا بصورت آزمایشی از پکیج جدید خود به نام «دیجی‌فای کلیک» رونمایی کرد. این پکیج بعد از تست اولیه در آذر ماه، از اوایل دی ماه در دسترس عموم قرار گرفته است. با این سرویس فروشگاه‌های اینستاگرامی می‌توانند بدون هیچ هزینه‌ و بدون نیاز به مدارکی مانند اینماد فروشگاه بسازند و از امکانات دیجیکالا مانندپرداخت اقساطی دیجی‌پی، دیجی‌اکسپرس و محتوای محصولا دیجیکالا استفاده کنند.

دیجی‌فای هدف اصلی خود از ایجاد این پکیج را جذب حداکثری مخاطبان دارای پتانسیل در بازار می‌داند. دیجی‌فای عنوان می‌کند این پکیج می‌تواند یک ابزار کارآمد برای رشد و توسعه آنلاین کسب‌وکارها باشد و به آنها کمک کند تا از حداکثر ظرفیت‌های موجود در بازار آنلاین برای فروش استفاده کنند.

به گفته صاحبان این پلتفرم، اولین ویژگی پکیج کلیک این است که ساختن سایت فروشگاهی با آن رایگان است. یعنی اگر کاربر به سایت دیجی‌فای سر بزنید و ثبت‌نام کنید، رایگان به‌صورت پیش‌فرض، پکیج کلیک دیجی‌فای برای او فعال می‌شود. صاحبان کسب‌وکار می‌توانند بدون ریسک مالی، دارا بودن سایت را تست کنند. یکی از دغدغه‌های مهم هر صاحب کسب‌وکاری هزینه‌های بالای ساخت سایت است و همواره این امکان وجود دارد که فروش از طریق سایت برایشان رضایت‌بخش نباشد. اما این ویژگی پکیج کلیک، این فرصت را در اختیارشان قرار می‌دهد بتوانند فروش از طریق سایت را بررسی کنند و با مزایا و معایب آن آشنا شوند. همچنین، این ویژگی برای کسب‌وکارهایی که به‌تازگی کار خود را شروع کرده‌اند و سرمایه‌ی اولیه چندانی ندارند، می‌تواند کارآمد باشد.

ویژگی دیگر این پکیج، سادگی ساختن سایت با آن است. دیجی‌فای درباره تجربه کاربری این پکیج می‌گوید که اگر به پنل پکیج کلیک سر بزنید، می‌بینید که با ۶ مرحله‌، یک فروشگاه اینترنتی خواهید داشت که می‌توانید از طریق آن بفروشید. این ۶ مرحله با یک رابط‌ کاربری زیبا و کاربردی، مخاطب را هدایت می‌کند تا با تکمیل مراحل، به ترتیب پیشنهادی و در زمانی کمتر از یک ساعت، سایت خود را بالا بیاورد و لینک آن را در بایو شبکه‌های اجتماعی قرار دهد.

دیجی‌فای از فروشگاه‌ساز رایگان خود به نام «دیجی‌فای کلیک» رونمایی کرد 1

دیگر ویژگی این پکیج استفاده از خدمات دیجی‌کالایی آن است. دیجی‌فای که فروشگاه‌ساز دیجی‌کالا است، به پشتوانه‌ی خدمات این مجموعه، امکاناتی را برای سایت‌های خود ایجاد کرده است. سایت‌هایی که با فروشگاه‌ساز دیجی‌کالا یعنی دیجی‌فای ساخته می‌شوند، از خدماتی مانند فروش اقساطی از طریق دیجی‌پی، ارسال دیجی‌اکسپرس، افزودن محصول همراه با محتوا از دیجی‌کالا و … استفاده می‌کنند. کاربر می‌تواند هر یک از این ویژگی‌ها را برای سایت فروشگاهی خود انتخاب و آن را فعال کند. از مهم‌ترین مزیت‌های این امکانات این است که مشتری‌های سایت با دیدن امکان خرید اقساطی از طریق درگاه دیجی‌پی و امکان ارسال محصول با ناوگان دیجی‌کالا خیلی سریع‌تر و آسان‌تر به سایت شما اعتماد می‌کنند و احتمال اینکه از شما خرید کنند، بسیار بالاتر می‌رود.»

دیجی‌فای از فروشگاه‌ساز رایگان خود به نام «دیجی‌فای کلیک» رونمایی کرد 2

ساخت سایت با پکیج کلیک هیچ هزینه‌ای ندارد. تا زمانی که صاحب سایت، فروشی نداشته است، لازم نیست هیچ هزینه‌ای بپردازد. اما با شروع فروش باید درصدی از مبلغ فروش را به عنوان کارمزد به دیجی‌فای پرداخت کند. این مدل درآمدی در جهان برای پلتفرم‌هایی که خدمات ارائه می‌دهند، متداول است.

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره