پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

اطلاعیه چارگون: چارگون امن است

سهیل یاسائی سهیل یاسائی
12 اسفند 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اطلاعیه چارگون: چارگون امن است
زمان مطالعه: 2 دقیقه

در روز ۱۰ اسفندماه، از طرف پلیس فتا پیامکی ارسال شده است که به دنبال آن در فضای مجازی و رسانه‌ها اخبار و شایعه‌هایی در خصوص عدم امنیت چارگون مطرح شده بود.

اطلاعیه چارگون: چارگون امن است 1

پیامکی که پلیس فتا ارسال کرده بود و چرایی آن کشف آسیب پذیری بحرانی در نرم‌افزار اتوماسیون اداری چارگون مطرح شده بود

متن کامل اطلاعیه مجموعه چارگون در واکنش به این موضوع، به‌شرح زیر است:

«چارگون امن است.
پیرو ارسال پیامک هشدار امنیتی به برخی سازمان‌ها مبنی بر قطع ارتباط سامانه اتوماسین اداری با اینترنت، که در پی آن منجر به انتشار شایعات و اخباری نادرست درباره هک این سیستم‌ها شده است، تصریح می‌کنیم هیچ موردی از هک، نشت داده، از دست رفتن داده یا دیفیس شدن در هیچ یک از سامانه‌های مشتریان چارگون رخ نداده است. متأسفانه شیوه و ادبیات اطلاع‌رسانی در این رابطه باعث ایجاد شایعات و نگرانی برای فعالان این حوزه و رسانه‌ها شده است.

در روزهای گذشته تیم‌های فنی ما مطابق دستورالعمل‌هایی که بنا به شرایط خاص کشور از نهادهای ذیصلاح دریافت کردند، با اولویت بالا بررسی فاکتورهای امنیت سامانه‌های مشتریان را در دستور کار قرار دادند و طی مجموعه‌ای از اقدامات فشرده زیرساخت‌های تمامی مشتریان را بررسی کرده و در موارد لزوم پیشنهادات ارتقا امنیت را ارائه داده‌اند.

همچون ۲۵ سال گذشته به همه مشتریان و کاربران اطمینان می‌دهیم که امنیت اطلاعات و سامانه‌های آنها در صدر اولویت‌های ماست و در این راستا از هیچ اقدام اطمینان‌بخشی فروگذار نمی‌کنیم. ضمن س‍پاسگزاری صمیمانه از حسن‌نظر و همراهی مشتریان، همه فعالان و رسانه‌ها در صورت دستیابی هرگونه اخبار تکمیلی، اطلاع‌رسانی رسمی و شفاف انجام خواهد شد.»

نمونه تبلیغ
به اشتراک بگذارید:
سهیل یاسائی
سهیل یاسائی
در سودای فهم و خلق
نظرات

اسمارتک