پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

مصاحبه‌ای به زبان فارسی با خالق بیت کوین، توسط صرافی بیتمکس

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
19 دی 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مصاحبه‌ای به زبان فارسی با خالق بیت کوین، توسط صرافی بیتمکس

فهرست مطلب

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خالق بیت کوین را می‌شناسید؟ ساتوشی ناکاموتو، نام مستعاری برای خالق بیت کوین است. شخصی که هویت خود را طی ۱۵ سال گذشته هرگز فاش نکرده. کسی نمی‌داند که ساتوشی ناکاموتو چند سال دارد، از کدام کشور است و حتی زنده است یا نه.

تیم صرافی ارز دیجیتال بیتمکس، به‌تازگی «مصاحبه‌ای به زبان فارسی با خالق بیت‌کوین» انجام داده و سوال‌های جالبی از او پرسیده است. سوال‌هایی مانند دلیل خلق بیت کوین، چرایی مخفی بودن هویت او، پیش‌بینی ناکاموتو از آینده بیت کوین در جهان و نظر او درباره وضعیت بیت کوین و بازار ارز دیجیتال در ایران. 

جواب‌های ساتوشی ناکاموتو هم به این سوال‌ها جالب است؛ اما نکته جالب‌تر این‌جاست که این مصاحبه، از طریق هوشی مصنوعی انجام شده است. یعنی تیم بیتمکس سوالات خود را از هوش مصنوعی پرسیده و از او‌خواسته خودش را در جایگاه ساتوشی بگذارد و پاسخ بدهد. تصویر این مصاحبه نیز توسط هوش مصنوعی ساخته شده است.

صرافی بیتمکس همچنین اعلام کرده است به تمام کسانی که در بازه‌ی ۱۸ تا ۲۵ دی‌ماه (۸ تا ۱۵ ژانویه) در این پلتفرم ثبت‌نام کنند، به مناسبت سال نو میلادی و تولد بیت کوین، ۲۰۲۴ ساتوشی هدیه می‌دهد. درواقع به گفته تیم بیتمکس، این هدیه‌ای از طرف خالق بیت کوین برای کاربران این صرافی ارز دیجیتال ایرانی است.

صرافی بیتمکس از سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در بازار ارز دیجیتال ایران آغاز کرده و یکی از زیرمجموعه‌های خانواده هلدینگ ماموت است. این صرافی یک بازار معاملاتی رمزارز است که کاربران می‌توانند در بیتمکس قیمت لحظه‌ای رمزارزهای بازار را ببینند، به خرید و فروش آن‌ها بپردازند و در بازار معمولی یا بازار حرفه‌ای این پلتفرم ارزهای دیجیتال معامله کنند. 

امکانات بیتمکس

امکاناتی که این صرافی رمزارز برای کاربران خود عنوان می‌کند:

  • کیف پول رمزارز
  • معامله در بازار (بدون پرداخت کارمزد)
  • احراز هویت
  • خرید ارزدیجیتال با استفاده از امکان خرید کارتی 
  • امکان بررسی لحظه‌ای قیمت و نوسانات بازار رمزارز
  • آموزش‌های کاربردی
  • تحلیل بازار
  • پشتیبانی ۲۴/۷

بادکوبه
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره