پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

خلاصه‌ای از نشست خبری بیمیتو: برای اولین بار در صنعت بیمه، پرداخت خسارت خودرو به‌صورت آنلاین

تارخ ترهنده تارخ ترهنده
17 اسفند 1399
زمان مطالعه: 3 دقیقه
خلاصه‌ای از نشست خبری بیمیتو: برای اولین بار در صنعت بیمه، پرداخت خسارت خودرو به‌صورت آنلاین
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیمیتو که سال گذشته با رقیب خود، ازکی، ادغام شد، از سرویس جدید خود با نام «پرداخت خسارت خودرو به صورت آنلاین» رونمایی کرد.

در نشست خبری بیمیتو که با حضور اصحاب رسانه و به صورت آنلاین برگزار شد، تیم لطیف، رئیس هیئت مدیره بیمیتو، با بیان اینکه خدمات صنعت بیمه در بسیاری از کشورها به صورت آنلاین ارائه می‌شود، گفت:

در کشور ما ۵ درصد بازار بیمه هم اکنون آنلاین است اما در کشوری مانند انگلیس ۵۰ درصد. البته شیوع بیماری کووید ۱۹ نیز به تجارت بیمه کمک کرده و حتی در کشور ما نیز بیمه مرکزی برای بیمه نامه شخص ثالث، کاغذ بیمه را نمی‌خواهد.

در ادامه نشست ارس اناری، عضو هیئت مدیره بیمیتو، گفت: «این خدمات نزدیک به دو سه هفته‌ای است که به مردم ارائه شده و با وجود نارضایتی ها از خدمات بیمه خودرو در ایران، استقبال خوبی نیز از آن شده است.  ۸۰ درصد پولی که در صنعت بیمه از مردم گرفته می‌شود به طور خسارت به آنها برگشت داده می‌شود. این رقم بسیار بیشتر از میانگین جهانی است و به نظر سخاوتمندانه می‌آید اما بازهم مردم از این خدمات بیمه‌ها ناراضی هستند. در واقع با اینکه در این میان مقدار زیادی هزینه توسط شرکت‌های بیمه انجام می‌شود اما رضایتی خاصی از سوی مشتریان وجود ندارد اما از این سرویس جدید به دلیل راحتی و حذف کارهای پر مشقت حضوری، استقبال خوبی شده است».

حامد ولی‌پور، مدیرعامل بیمیتو نیز گفت: «در دو سه هفته‌ای که طرح اجرایی شده، موردی ندیدیم که گزارش غلط و یا نادرستی از شرح واقعه و جزئیات ارائه داده باشد. به مردم اعتماد کردیم و سعی می‌کنیم که این اعتماد را با یک صحت‌سنجی کارشناسانه به مرحله نهایی برسانیم زیرا باور داریم این خدمت در ایران جواب می‌دهد، بیمه مرکزی نیز نسبت به چند سال قبل با اینشورتک‌ها بسیار همراه‌تر شده است:‌ «باید بگویم بیمه مرکزی بسیار با ما همراهی می‌کند و ما را در اجرایی شدن این طرح حمایت هم کرده است. رویکرد بیمه مرکزی به این ماجرا مثبت است و امیدواریم این رویکرد همچنان باقی بماند تا بتوانیم خدمات جدید را به مردم ارائه کنیم و با شرکت‌های بیمه همراهی بیشتری داشته باشیم».

بخوانید  آمار سفرهای داخلی کاربران علی‌بابا با حمل‌و‌نقل عمومی: تیر، پرسفرترین ماه تابستان!

خلاصه‌ای از نشست خبری بیمیتو: برای اولین بار در صنعت بیمه، پرداخت خسارت خودرو به‌صورت آنلاین 3

مراحل دریافت خسارت آنلاین ساده و بدون هرگونه پیچیدگی است. کاربران می‌توانند پس از ثبت‌نام در سایت به بخش پرداخت خسارت آنلاین بروند و با خوداظهاری نسبت به واقعه‌ای که رخ داده و سپس آپلود کردن مدارکی اعم از مدارک بیمه و گواهینامه و کروکی و… خواستار محاسبه و پرداخت آنلاین خسارت شوند؛ فرایندی که در عرض چند دقیقه انجام می‌شود و به گفته مدیران عامل بیمیتو و از کی، نهایتا ۲۴ ساعت طول می‌کشد تا به آن پاسخ داده شود.

برای دنبال کردن آخرین اخبار دیجیتال مارکتینگ همراه رسانه دی ام برد باشید.

بادکوبه
به اشتراک بگذارید:
تارخ ترهنده
تارخ ترهنده
یک نویسنده و گیمر افسارگسیخته. عاشق نوشتن و خلق کردن.
نظرات

اشاره