پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار بازاریابی شبکه اجتماعی

استفاده از «پست لینک» امکان جدید یک‌لینک، در فروش و کسب‌وکارهای اینستاگرام

مرجان عبدی مرجان عبدی
13 دی 1400
زمان مطالعه: 3 دقیقه
استفاده از «پست لینک» امکان جدید یک‌لینک، در فروش و کسب‌وکارهای اینستاگرام
زمان مطالعه: 3 دقیقه

 یک‌لینک جدیدترین زیرمجموعه یکتانت، به تازگی از سرویس جدیدی به نام پست لینک رونمایی کرده است. به کمک این سرویس کسب‌وکارها و ناشرین اینستاگرامی می‌توانند پست‌های اینستاگرام خود را به صورت لینک‌دار شده در لینک بایو خود قرار دهند و نرخ تبدیل کاربران خود را تا چندین برابر افزایش دهند.
در ادامه کاربرد این ابزار و قابلیت‌های آن را بیشتر توضیح می‌دهیم. با ما همراه باشید.

استفاده از «پست لینک» امکان جدید یک‌لینک، در فروش و کسب‌وکارهای اینستاگرام 1

یک لینک چیست؟

یک لینک ابزاری است که کسب‌وکارهای اینستاگرامی به کمک آن می‌توانند لینک اختصاصی خود را بسازند و تمامی لینک‌ها و راه‌های ارتباطی خود را در بایو اینستاگرام خود قرار دهند. به این ترتیب، مخاطبین آن پیج اینستاگرامی به راحتی تنها با یک کلیک می‌توانند تبدیل به مشتری شوند.
پنل یک‌لینک به تازگی قابلیت‌‌های جدیدی اضافه کرده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به اضافه کردن بلوک‌های جدید، امکان شخصی‌سازی ظاهری و پست‌لینک اشاره کرد.

استفاده از «پست لینک» امکان جدید یک‌لینک، در فروش و کسب‌وکارهای اینستاگرام 2

امکان لینک‌دار کردن پست‌های اینستاگرام با پُست‌لینک

یکی از نیازهای هر فروشگاه یا ناشر اینستاگرامی، هدایت کاربران به همان محصول یا مطلب مرتبط با پست‌های منتشر شده در پیج آنها است. به همین دلیل بخشی از کاربران به سمت دایرکت سرازیر می‌شوند تا به کمک ادمین‌ها بتوانند آن محصول را میان صدها محصول دیگر در سایت شما پیدا کنند. بخشی دیگر از کاربران هم از پیدا کردن و خرید آن محصول منصرف می‌شوند.

و اما کلید طلایی…

با پست‌لینک کسب‌وکارهای اینستاگرامی می‌توانند دقیقا همان پست‌های اینستاگرام خود را در لینک بایو اینستاگرام به صورت لینک‌دار شده در اختیار کاربران قرار دهند و  فروش اینستاگرام خود را افزایش دهند. به این ترتیب کاربران اینستاگرام با باز کردن لینک بایو، نَمایی از پست‌های اینستاگرام را مشاهده می‌کنند و با کلیک روی پست مورد نظرشان، دقیقا به همان محصول یا مطلب در سایت هدایت می‌شوند.

استفاده از «پست لینک» امکان جدید یک‌لینک، در فروش و کسب‌وکارهای اینستاگرام 3

امکان تگ‌گذاری روی پست‌های اینستاگرام

شما می‌توانید به کمک تگ‌های پست‌لینک، بخشی از محصولات خود را در چشم مخاطب پررنگ‌تر نمایش دهید. به کمک تگ‌های تنظیمات پیشرفته، می‌توانید محصولات جدید، تخفیف‌دار یا پرفروش خود را مشخص کنید تا فالوورها، سریع‌تر به سمت خرید محصولات شما هدایت شوند

بخوانید  بررسی آخرین چالش‌های مارکترهای اپلیکیشن‌های ایرانی در رویداد مشترک یکتانت و کافه‌بازار

استفاده از «پست لینک» امکان جدید یک‌لینک، در فروش و کسب‌وکارهای اینستاگرام 4

چطور پست‌لینک بسازیم؟

کافیست در سایت یک‌لینک ثبت‌نام کنید و بلوک پست‌لینک را فعال کنید. سیستم یک‌لینک پست‌های اینستاگرام شما را می‌خواند و در ادامه شما می‌توانید پست‌ها را به همان محصولات در سایت خود لینک کنید.

استفاده از «پست لینک» امکان جدید یک‌لینک، در فروش و کسب‌وکارهای اینستاگرام 5

در پنل یک‌لینک گزارش‌هایی از بازدید و کلیک روی هر لینک به تفکیک ارائه می‌شود. به کمک این گزارش‌ها تعداد کلیک روی هر یک از محصولات را دنبال و رفتار کاربران خود را به خوبی تحلیل کنید.

ساخت پست‌لینک کاملا رایگان بوده و هر پیج می‌تواند به صورت محدود از قابلیت بروزرسانی پست‌ها استفاده کند. شما می‌توانید ار اینجا ثبت‌نام کنید و برای پیج کسب‌وکار خود پست‌لینک بسازید.

مدیانا
به اشتراک بگذارید:
مرجان عبدی
مرجان عبدی
نظرات

اسمارتک