پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
گزارش‌ها

معرفی پلتفرم افیلیت مارکتینگ افیلیو

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
26 دی 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
معرفی پلتفرم افیلیت مارکتینگ افیلیو
زمان مطالعه: 2 دقیقه

افیلیت مارکتینگ، به‌عنوان یک راهکار بازاریابی مبتنی بر عملکرد، جایگاه خود را در عرصه تجارت الکترونیک گسترش داده‌است. این روش با ایجاد همکاری بین فروشندگان و ناشران، به ناشران امکان می‌دهد تا لینک‌های خرید محصولات را در وبسایت‌ها و کانال‌های خود قرار داده و در صورت ایجاد فروش، کمیسیونی از محل فروش کسب کنند.

از مزایای تبلیغات همکاری در فروش (افیلیت) برای فروشندگان می‌توان به این نکته اشاره کرد که در تبلیغات افیلیت مارکتینگ بر خلاف بسیاری از مدل‌های تبلیغات از جمله تبلیغات کلیکی، فروشنده تنها به‌ازای فروش موفق هزینه پرداخت می‌کند. در این راستا پلتفرم افیلیو برپایه این مدل کسب‌وکار به عنوان پلتفرم‌ افیلیت مارکتینگ، به طور رسمی اسفند ۱۴۰۰ در جامعه دیجیتال مارکترها و تولیدکنندگان محتوا کار خود را آغاز کرده است.

افیلیو، افیلیت مارکتینگ در دیجی‌کالا

پلتفرم افیلیو همکاری اختصاصی با وبسایت فروشگاهی دیجی‌کالا دارد. این همکاری به ناشران این امکان را می‌دهد تا به صورت مستقیم در فروش محصولات دیجی‌کالا شرکت کرده و در سود حاصل از این فروش دیجی‌کالا، سهم داشته باشند. در حال حاضر جدا از سایت دیجی‌کالا، فروشگاه‌هایی همچون دیجی‌استایل و مقداد آی‌تی نیز در بین فروشندگان افیلیو وجود دارند و ناشران می‌توانند با لینک‌سازی و تبلیغات، در فروش محصولات این فروشگاه‌ها نیز سهیم باشند.

این پلتفرم در مورد پنل کاربری خود توضیح می‌دهد: «پنل کاربری افیلیو با ارائه گزارشات دقیق از وضعیت عملکرد ناشران و فروشندگان، روند درآمدزایی، و عملکرد لینک‌های افیلیت، به کاربران این امکان را می‌دهد تا به‌طور دقیق و شفاف نحوه عملکرد فروشگاه و یا رسانه‌ی خود را ارزیابی کنند. افیلیو ناشران را در بهینه‌سازی استراتژی‌های همکاری در فروش و افزایش بازدهی کمپین‌های افیلیت خود یاری می‌کند.»

افیلیو

ویژگی پلتفرم افیلیو

پلتفرم افیلیت مارکتینگ افیلیو ویژگی‌های خود را اینگونه عنوان می‌کند:

  • همکاری با ایکامرس دیجی‌کالا
  • بیش از ۱۰۰۰۰ رسانه در دسته‌بندی‌های گوناگون
  • گزارش‌دهی منظم
  • بیشترین نرخ تبدیل بازدید‌کننده به خریدار
  • پرداخت منظم کمیسیون فروش
  • برنامه‌های آموزشی در راستای افزایش فروش ناشران

افیلیو

ناشران متنوعی از جمله وب‌سایت‌های محتوامحور، تولیدکنندگان محتوا در اینستاگرام، کانال‌های آپارات و… می‌توانند ناشر افیلیو باشند و از طریق فروش محصولات ِفروشگاه اینترنتی ِآن‌سوی پلتفرم درآمد کسب کنند.

بادکوبه
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره