پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

جشنواره «پرسودترین خرید سال» تریبون با ۸ میلیارد تومان تخفیف برگزار شد

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
22 آذر 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
جشنواره «پرسودترین خرید سال» تریبون با ۸ میلیارد تومان تخفیف برگزار شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

جشنواره «پرسودترین خرید سال» تریبون با حضور بیش از ۴۰۰ رسانه از ۱ تا ۱۷ آذر برگزار شد. در این جشنواره ۱۵۰۶ کسب‌وکار با دریافت ۸‌میلیارد تومان تخفیف، ۹۵۹۰ رپورتاژ آگهی خریداری کرده‌اند.

به نقل از روابط عمومی تریبون، تریبون به‌عنوان یک پلتفرم ارتباط با رسانه در راستای کمک به فروش رسانه‌ها و ارائه فرصت به کسب‌وکارها برای خرید رپورتاژ آگهی، جشنواره‌ پرسودترین خرید سال را برای ۱ تا ۱۴ آذر طراحی و اجرا کرد. استقبال گسترده کسب‌وکارها از این جشنواره باعث شد تریبون با تمدید ۳ روزه جشنواره، «پرسودترین خرید سال» را تا ۱۷ آذر ادامه دهد.

در این جشنواره ۱۵۰۶ کسب‌وکار ۹۵۹۰ رپورتاژ آگهی را در قالب ۲۳۵۹ کمپین خریدند. بزرگترین کمپین این جشنواره، شامل ۷۵ رپورتاژ آگهی به ارزش ۱۴۰میلیون تومان بوده و از سوی یک کسب‌وکار حوزه‌ حقوقی خریداری شده است.

جشنواره «پرسودترین خرید سال» تریبون با ۸ میلیارد تومان تخفیف برگزار شد 1

پرسودترین خرید سال با ارائه ۸‌میلیارد تومان تخفیف از سوی تریبون برای کسب‌وکارها میسر شد. به‌شکل میانگین هر رسانه در طول این جشنواره ۲۴ رپورتاژ آگهی فروخته است. هم‌چنین میانگین فروش رسانه‌ها در مدت جشنواره نسبت به بازه زمانی مشابه نزدیک به ۶ برابر شده است.

جشنواره «پرسودترین خرید سال» تریبون با ۸ میلیارد تومان تخفیف برگزار شد 2

از پرفروش‌ترین‌‌ رسانه‌های این جشنواره می‌توان به خبرآنلاین، خبرفوری، فارس، تسنیم و ایلنا اشاره کرد.

جشنواره «پرسودترین خرید سال» تریبون با ۸ میلیارد تومان تخفیف برگزار شد 3

روابط عمومی این مجموعه همچنین به دی‌ام برد اعلام کرده است که کسب‌وکارها در جشنواره تریبون می‌توانستند برای خرید رپورتاژ آگهی تا ۵۰درصد تخفیف دریافت کنند. به‌علاوه تریبون این امکان را فراهم کرده بود تا با بزرگ‌تر شدن سبد خرید، کسب‌وکارها تا ۱۵درصد تخفیف بیش‌تر دریافت کنند. تخفیف‌های «پرسودترین خرید سال» به ۱۵+۵۰درصد تخفیف محدود نبود و در طول جشنواره نیز تخفیف‌‌های ویژه‌ای برای کسب‌وکارها ایمیل می‌شد.‌

بادکوبه
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره