پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

تپسل تبلیغات ویدیویی همسان را به خدمات خود اضافه کرد

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
27 دی 1402
زمان مطالعه: 3 دقیقه
تپسل تبلیغات ویدیویی همسان را به خدمات خود اضافه کرد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تپسل اخیرا تبلیغات ویدیویی همسان را به عنوان یک فیچر جدید به سرویس‌های خود اضافه کرده است.. تبلیغات ویدیویی همسان (Native Video Advertising) نوعی از تبلیغات است که در آن محتوای تبلیغاتی به گونه‌ای طراحی و ارائه می‌شود که به طور طبیعی و بدون اخلال در تجربه کاربر، در محیط وب‌سایت یا اپلیکیشن قرار بگیرد. این نوع تبلیغات با هدف ایجاد تعامل بیشتر با کاربر انجام می‌شود.

این نوع از تبلیغات ویژگی‌های مختلفی دارند که روابط عمومی تپسل این‌گونه به آنها اشاره می‌کند:

  • انطباق با محتوا و طراحی سایت یا اپلیکیشن: این تبلیغات به گونه‌ای طراحی می‌شوند که با ظاهر و احساس کلی وبسایت یا اپلیکیشن همخوانی داشته باشند.
  • تمرکز بر تجربه کاربری: تبلیغات سعی دارند تا حد امکان مزاحم تجربه کاربر نشوند و با محتوای جذاب و مرتبط، توجه او را به خود جلب کنند.
  • ارائه محتوای جذاب: بر خلاف تبلیغات سنتی که ممکن است تنها بر معرفی محصول یا خدمات تمرکز کنند، تبلیغات ویدیویی همسان تلاش می‌کنند تا محتوایی ارائه دهند که از نظر کاربر جذاب باشد.
  • تلاش برای ایجاد تعامل: این نوع تبلیغات به دنبال ایجاد تعامل با کاربر هستند، به این معنا که کاربر بتواند با تبلیغ تعامل داشته باشد، مثلاً با کلیک کردن روی آن، وارد صفحه دیگری شود یا اطلاعات بیشتری کسب کند.

تپسل در این‌باره توضیح می‌دهد: در حقیقت استفاده از تبلیغات ویدیویی همسان می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا با ایجاد ارتباط بهتر و جذاب‌تر با مخاطبان خود، تأثیر بیشتری در آن‌ها ایجاد کنند. این رویکرد مخصوصاً در دنیای امروز که کاربران به شدت در معرض انبوهی از تبلیغات قرار دارند، می‌تواند به موفقیت بیشتری منجر شود. به همین دلیل است که تپسل اخیرا این فیچر را توسعه داده و به عنوان یک سرویس جدید دراختیار مشتریان خود قرار داده است.

تپسل تبلیغات ویدیویی همسان را به خدمات خود اضافه کرد 1

ملیکا ابراهیمی، مدیر محصول در تپسل در رابطه با این خبر می‌گوید: «به طور کلی در صنعت تبلیغات دیجیتال یک سری تبلیغات همسان وجود دارد و یک سری تبلیغات ویدیویی. در تبلیغات همسان یک عکس به همراه یک تیتر و کال تو اکشن اضافه می‌شود. در مورد ویدیو ماجرا اندکی‌ متفاوت‌تر است و چیزی که نمایش داده می‌شود، صرفا ویدیو است؛ به طور مثال وقتی روی سایت نماشا در حال تماشای یک ویدیو هستید در بین تماشای آن برای شما تبلیغات ویدیویی نمایش داده می‌شود.»

او ادامه می‌دهد: «اما تبلیغات همسان ویدیویی، ترکیب هردوی این‌ها است. یعنی به طور همزمان از ویژگی‌های تبلیغات همسان و ویدیویی استفاده می‌شود. به این ترتیب که یک ویدیو با تیتر و دکمه کال تو اکشن روی سایت به صورت پیوسته پخش می‌شود؛ در این بخش در حقیقت نیازی نیست که کاربر ویدیو را پخش کند و خودبه‌خود ویدیو در حال اجراست.

به گفته ابراهیمی این ویژگی باعث می‌شود که محتوای ویدیویی تبلیغاتی خواه ناخواه در معرض دید کاربر قرار گرفته و آگاهی از برند را افزایش دهد.

مدیر محصول تپسل در ادامه این فیچر را برای مشتریانی که در تبلیغات خود به دنبال آگاهی از برند، دریافت لید یا نصب هستند، توصیه می‌کند.

مدیانا
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک