پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

اسنپ‌ پرو، اشتراک سرویس‌های مختلف اسنپ برای دریافت تخفیف راه‌اندازی شد

الهه صالحی الهه صالحی
27 دی 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اسنپ‌ پرو، اشتراک سرویس‌های مختلف اسنپ برای دریافت تخفیف راه‌اندازی شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 قابلیت اسنپ ‌پرو در حال حاضر به یک تگ در سوپراپ اسنپ تبدیل شده است و تخفیفات مختلف و متنوعی را به کاربران عرضه می‌کند. اسنپ‌پرو درواقع یک اشتراک حرفه‌ای در سوپراپ اسنپ است که کاربران می‌توانند با پرداخت یک مبلغ ثابت ماهانه، روی سرویس‌های مشخصی، تخفیف دریافت کنند.

به نقل از دیجیاتو، چندی پیش قابلیت «پرو» به سرویس اسنپ‌فود اضافه شد که با خرید این ویژگی به‌صورت ماهانه، کاربران از فروشگاه‌‌هایی که در این سرویس عضو بودند، تخفیف‌های ویژه‌ای دریافت می‌کردند؛ پیشنهاداتی که عموما با ارسال رایگان همراه بودند.

محصول پرو حالا با داشتن یک لوگوی مشخص، تبدیل به یک تگ در سوپراپلیکیشن اسنپ شده و دامنه تخفیف‌های خود را به سرویس‌های بیشتری گسترش داده است. با به‌روزکردن نسخه اپلیکیشن اسنپ، این گزینه در صفحه اصلی این سوپراپ با آیکون Pro اضافه می‌شود.

این تخفیف‌ها در حال حاضر روی سه سرویس خودرو، غذا و سوپرمارکت برای کاربران ساکن در تهران فعال شده است و به ازای پرداخت مبلغ اشتراک اسنپ‌پرو، مزایای ویژه و تخفیف اسنپ بلافاصله بعد از خرید اشتراک به مدت یک ماه به شکل خودکار فعال می‌شود.

سرویس اسنپ پرو‌ درحال‌حاضر با تخفیف ۵۰ درصدی و فقط به‌صورت ماهانه برای کاربران این سوپراپ در دسترس است. درحال‌حاضر این سرویس به‌جای ۱۵۰ هزار تومان، با مبلغ ۷۵ هزار تومان به فروش می‌رسد.

آن‌طور که در توضیحات این ویژگی آمده است، تخفیف‌های مختلفی برای مشترکین آن در سرویس‌های اسنپ، اسنپ‌فود و اسنپ اکسپرس اعمال خواهد شد.

برای خرید اشتراک اسنپ پرو کاربران می‌توانند بعد از ورود به حساب کاربری خود در این سوپراپ وارد صفحه مخصوص اسنپ پرو شده و آیکون «خرید» را لمس کنند و پس از پرداخت اشتراک یک ماهه اسنپ پرو دریافت کنند.

با خرید این اشتراک، کاربران می‌توانند در سرویس خودرو پشتیبانی سریع‌تر و ۸ هزار تومان تخفیف برای ۵ سفر دریافت کنند. کاربران در سرویس غذا نیز می‌توانند از ارسال رایگان فروشگاه‌های پرو + ۲۵ هزار تومان تخفیف هزینه ارسال بهره‌مند شوند.

در سرویس سوپر‌مارکت تحویل فوری نیز داشتن این اشتراک به کاربران ارسال رایگان ویژه فروشگاه‌های پرو ارائه می‌دهد.

 

 

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
الهه صالحی
الهه صالحی
روزنامه‌نگاری خوانده‌م و عاشق رسانه‌م؛ دی‌ام برد برای من فرصت جدیدی بود که بیشتر از دنیای جذاب مارکتینگ بدونم.
نظرات

hamidu
hamidu

استان های دیگه اگه ۴۰ تومن رو پرداخت کنند و اشتراک رو فعال کنند چی میشه؟ چون من شهرستانم اما دکمه پرداخت وجود داره و میشه پرداخت کرد، کسی اطلاعی داره لطفا توضیح بده

اشاره