پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار رپورتاژ

رونمایی از سرویس‌های جدید روبیکا در خرداد

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
22 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رونمایی از سرویس‌های جدید روبیکا در خرداد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در حاشیه اینوتکس ۲۰۲۴، معاون بازاریابی روبیکا از رونمایی سرویس‌‌های جدید این سوپراپلیکیشن در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ ازدیبهشت آغاز به کار کرده و یکی از بخش‌های پرطرفدار این نمایشگاه، استیج معرکه است. در این بخش صاحبان کسب‌وکارهای نوپا به بیان ایده‌ها و معرفی محصولات خود می‌پردازند و مدیران موفق، تجربیات و نکات خود را در اختیار جوانان این حوزه قرار می‌دهند. امیرعلی نجفی، معاون بازاریابی روبیکا، در استیج معرکه حضور پیدا کرد و درباره سرویس‌های جدید این سوپراپلیکیشن و همکاری روبیکا با استارت‌آپ‌های نوپا در راه‌اندازی این سرویس‌ها صحبت کرد.

نجفی درباره سرویس‌های جدید روبیکا گفت: «قرار بر این است که در سال جاری بیش از ۱۰ سرویس جدید در روبیکا آغاز به کار کنند. این سرویس‌ها در حوزه‌های فینتک و شارژ اینترنت، آموزش و … خواهند بود.»

وی درباره زمان رونمایی از این سرویس‌ها نیز افزود: «در خرداد ماه کاربران شاهد سرویس‌ها و کسب‌وکارهای جدیدی در روبیکا خواهند بود.»

معاون بازاریابی روبیکا درباره حمایت این سوپراپلیکیشن از کسب‌وکارهای نوپا گفت: «ما برای همکاری با شرکت‌هایی که بتوانند به روبیکا کمک کنند، همواره آماده هستیم. این همکاری می‌تواند از جنس سرمایه‌گذاری یا تبلیغات و … باشد.»

او در مورد سرمایه‌گذاری روبیکا روی ایده‌هایی که در معرکه اینوتکس حضور پیدا کردند نیز گفت: «ما تمام شرکت‌کنندگان را رصد می‌کنیم و کسب‌وکارهای دیجیتالی که محصولی برای ارائه دارند قطعا جزو گزینه‌های ما خواهند بود.»

وی در پایان درباره چشم‌انداز روبیکا برای سال ۱۴۰۳ گفت: «تمام تلاش ما این خواهد بود که بتوانیم به شعار «زندگی دیجیتال با روبیکا» جامه واقعیت بپوشانیم؛ به این معنا که کاربر روبیکا بتواند تمام نیازهای دیجیتالش را با این سوپراپلیکیشن رفع کند.»

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره