زمان مطالعه: 5 دقیقه

پیدا کردن شغل مناسب، در بستر مناسب همیشه چالشی بوده که افراد باهاش دست و پنجه نرم میکردن؛ شکل سنتی و رایجی که همیشه وجود داشته به این شکل بوده که افراد یا از سن پایین توی شغل خانوادگیشون فعالیت میکردن یا بعد از گذروندن تحصیلات توی رشته مربوطه به دنبال کار میگشتن و اگر میتونستن یک شغلی توی اون حیطه پیدا میکردن.

اما خب اگر کسی این بسترها رو نداشته باشه چی؟

اگر کسی بعد از فارغ التحصیلی علاقه ای به کار توی رشته خودش نداشته باشه چی؟

اگر کسی توانایی و مهارت هاش در یک راستای دیگه باشه چی؟

همه این مسائل که جامعه آماری بالایی شاملش میشن باعث سردرگمی و مدتی هم بیکار بودن افراد میشه.

اما خب الان خوشبختانه مثل گذشته نیست و شرکت‌هایی هستن که نیروی خودشون رو از طریق فرآیند دوره آموزشی جذب میکنن و تمرکزشون روی علاقمندی، مهارت و تلاش فرد هست.

الان هم توی دوره ای هستیم که بازار کار شغل های مربوط به دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی به شدت داغه. حالا اگر شما هم فردی هستید که به هر دلیلی قصد دارید فعالیت کاری خودتون رو توی این حوزه ها شروع کنید اما بستر مناسبی رو نمیشناسید، تا انتهای این مقاله با من همراه باشید تا به شکل کامل با  فرآیند آموزش و جذب توی مجموعه RIT آشنا بشید.

هدف ما توی RIT جذب چه افرادی هست؟

دوره های اموزشی سئو و برنامه نویسی در مجموعه دیجیتال مارکتینگ RIT 2

ما توی مجموعمون به عنوان یک شرکت فعال و پیشرو در حوزه IT و دیجیتال مارکتینگ به دنبال افراد با استعداد، سختکوش و با تعهد کاری بالا هستیم. در کنار اون دوست داریم افرادی که در دوره های ما شرکت میکنن افراد خودکار و خود جستجویی باشن که در حین دوره آموزشی بتونن از پس چالش های دوره بربیان و در نهایت جذب مجموعه ما بشن. هدف ما در نهایت جذب افرادی هست که بتونن بار مثبتی برای فعالیت های مجموعه ایجاد کنن و یا حتی در ادامه به ما برای بهتر شدن کمک کنن. اگر خودت رو فردی میدونی که علاقمند به کار و آموزش دیدن تو حوزه برنامه نویسی و سئو هست و به دنبال بستری هستی تا خودت رو نشون بدی و در نهایت هم به کسب درآمد برسی، توی RIT میتونی به این اهداف برسی. در قدم اول برای ما عطش یادگیری و سخت کوشی شما اهمیت داره و از لحاظ فنی و دانشی به هیچ پیش زمینه ای نیاز نداری.

پس علاقه و مسئولیت پذیری و سخت کوشی از شما، آموزش با کیفیت و استخدام و بستر مناسب از ما.

RIT چه دوره های آموزشی رو برگذار میکنه؟

دوره های اموزشی سئو و برنامه نویسی در مجموعه دیجیتال مارکتینگ RIT 3

در آژانس دیجیتال مارکتینگ RIT ما موقعیت های شغلی متنوع و متفاوتی داریم که بسته به نیاز توی اون موقعیت ها دوره آموزشی مربوط بهش رو برگزار میکنیم تا در اتمام دوره 3 نفر برتری که به استانداردهای مد نظرمون میرسن رو جذب کنیم.

در حوزه دیجیتال مارکتینگ ما دوره آموزشی سئو و دیجیتال مارکتینگ رو داریم که توش شما با تمامی سرفصل های مربوطه آشنا میشید و در پایان دوره در صورت داشتن کیفیت های مورد نظر ما به عنوان یک سئو کار جونیور میتونید مشغول به کار بشید. البته همونطوری که میدونید حوزه سئو بسیار گسترده هستش و ممکنه شما بعد از پایان دوره به شکل دقیق ندونید که میخواید توی کدوم بخش مشغول به کار بشید. ولی برای این هم ما برای شما راه حل داریم؛ در حین دوره ما زمان کافی رو برای ارزیابی شما به شکل کامل داریم و بر اساس این ارزیابی ها بسترهایی که شما توش بهتر بودین پیشنهاد داده میشه و شما میتونید از بینشون انتخاب کنید.

در رابطه با برنامه نویسی هم ما دوره های آموزشی لاراول، فلاتر و ری‌اکت نیتیو رو برگذار میکنیم. اگر علاقمند به برنامه نویسی هستید و میخواید تبدیل به یک کدنویس بشید، اما هیچ پیش زمینه و مهارتی توی این حوزه ندارید اصلا نگران نباشید چون سرفصل های دوره های برنامه نویسی طوری برنامه ریزی شدن که حتی افرادی که هیچ مهارت و پیش زمینه ای هم ندارن بتونن بیان و توی دوره شرکت کنن و استخدام بشن. اینجا هم مثل قبل، طی آموزش هایی که شما میبینید پس از موفقیت توی دوره تبدیل به یک برنامه نویس جونیور میشید و توی شرکت فعالیتتون رو شروع میکنید.

در کنار این ها ما دوره های آموزشی کارشناسی حقوقی و همچنین فروش، مشاوره و مذاکره رو داریم که اگر علاقمند به فعالیت کاری توی این حوزه ها هم هستید، میتونید در کنار ما تجربه خوبی رو داشته باشید.

البته در مورد کارآموزی حقوق باید بهتون بگم شما برای شرکت توی این دوره باید تحصیلات مربوطه رو داشته باشید چون فعالیت توی این حوزه نیاز به یک سری پیش نیازها داره.

شرایط ارزیابی دوره ها و استخدام بعد از اتمام دوره

حین دوره آموزشی نسبت به مطالب و سرفصل های آموزش داده شده ما از کارآموزها میخوایم که یک سری تمرین انجام بدن که باید با کیفیت مناسب و در زمان تعیین شده به ما تحویل بدن. در کنار تمرین ها هم تعدادی آزمون از افراد گرفته میشه که نمره اونها تعیین کننده جذب یا عدم جذبشون و همچنین حقوق دریافتیشون در زمان استخدام هست. بعد از دوره هم اگر توی این موارد موفق باشن شرکت روشون سرمایه گذاری میکنه و هزینه دوره رو بهشون برمی‌گردونه. بعد از اتمام دوره هم یک قرارداد شش ماهه باهاشون بسته میشه و توی موقعیت شغلی مدنظر شروع به فعالیت میکنن.

از هر دوره چند نفر میتونن به استخدام شرکت دربیان؟

دوره های اموزشی سئو و برنامه نویسی در مجموعه دیجیتال مارکتینگ RIT 4

از لحاظ نیاز به نیروی انسانی و همچنین ظرفیت پذیرش افراد با استعداد و توانا ما پذیرای تمام افرادی که توی دوره کارآموزی شرکت میکنن هستیم. اما چون هدف ما شایسته سالاری و جذب افراد واقعا توانا هست، از هر دوره ما فقط 3 نفری که بهترین عملکرد رو داشته باشن جذب میکنیم. فیلترهای پذیرش ما با جذب هر فرد به شکل کامل و با جزئیات داخل قراردادمون قید شده و هر فردی که از این فیلترها با موفقیت رد بشه میتونه به مجموعه ما ملحق بشه. همه چیز به تلاش شما و زمانی که برای یادگیری تعلق می‌دید برمیگرده. ممکنه براتون این سوال پیش بیاد که شاید شرکت این ارزیابی‌ها رو طوری طراحی کنه که هیچکس نتونه از دوره اونارو پشت سر بگذاره. اجازه بدید جواب این سوال رو با یک سوال بهتون بدم؛ چه دلیلی داره وقتی شرکت نیاز به افراد با استعداد و ارزشمند داره و همچنین داره وقت و هزینه صرف میکنه، بیاد همچین کاری کنه؟ آفرین! هیچ دلیلی!

 سطح ارزیابی‌ها طوری طراحی شده که فقط افرادی بتونن مورد پذیرش و استخدام قرار بگیرن که زمان و اهمیت کافی رو به سرفصل هایی که بهشون آموزش داده میشه بدن چون هدف شرکت هم جذب همین افراد هست. توی هر ارزیابی هم یک سری سوال هست که مخصوص افرادیه که علاقه دارن جز اون یکی دو نفر برتر باشن که عیارشون رو کاملا از باقی افراد دوره متفاوت میکنه.

چطوری میشه توی دوره های آموزشی RIT شرکت کرد؟

دوره های اموزشی سئو و برنامه نویسی در مجموعه دیجیتال مارکتینگ RIT 5

برای شرکت توی دوره های آموزشی فقط کافیه تا سری به وبسایت ما بزنید  تا از شرایط دوره ها باخبر بشین. همچنین توی سایت یک صفحه داریم به اسم RIT College که اونجا هم به شکل کامل همه چیز توضیح داده شده؛ هم به شکل ویدیویی و هم به شکل سوالات متداولی که ممکنه براتون پیش بیاد. پس حتما به سایت ما سر بزنید. همچنین در کنارش برای دیدن فعالیت های شرکت میتونید به صفحه اینستاگرام ما به آدرس سر بزنید.

اگر خودتونو فردی پرتلاش و با استعداد میدونید، جاتون کنار ما خالیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *