پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

اگر مارکتر هستید، این 26 پادکست برای شماست.

علی محقق علی محقق
3 مهر 1402
زمان مطالعه: 4 دقیقه
اگر مارکتر هستید، این 26 پادکست برای شماست.
زمان مطالعه: 4 دقیقه

امکان ندارد کسی را پیدا کنیم که کلمه پادکست را نشنیده باشد. امروزه پادکست به خاطر ویژگی‌هایی که دارد مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته‌ است. در فرصت‌هایی که کتاب و بلاگ ها نمی‌توانند محتوا و دانشی را به مخاطب‌هایشان عرضه کنند، این پادکست‌ها هستند که عرض اندام می‌کنند.

در مکان‌هایی که نمی‌شود کتاب خواند یا زمان‌هایی که امکان خواندن محتوای بلاگ‌ها وجود ندارد، پادکست‌ها می‌توانند نیاز ما را در بالابردنِ دانش فردی و تخصصی رفع کند. یا شاید در شرایطی باشیم که دسترسی به  تمامی منابع محتوایی وجود دارد اما به خاطر تنوع‌طلبی‌مان دوست داریم موضوعی را فقط «بشنویم»

در این مطلب از دی‌ام برد، به سراغ معرفی بهترین پادکست‌های بازاریابی و بازاریابی دیجیتال در سراسر جهان و ایران خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید. 

بهترین پادکست‌های انگلیسی زبان

1. Marketing Over Coffee

جان جی وال و کریستوفر پن، میزبان این پادکستِ محبوبِ هفتگی هستند. آن ها در این پادکست‌ها به اصول بازاریابی کلاسیک و جدید(دیجیتال) می‌پردازند. پادکست «Marketing Over Coffee»  هر هفته در کافی شاپ محلی ضبط می‌شود و پنجشنبه‌ها صبح منتشر می‌شود. مدت زمان این برنامه صوتی 20 دقیقه است و پر از نکات و ترفندهای بازاریابی است که کسب و کار شما را بهبود می‌بخشند!

لینک کست باکس

پادکست

2. Duct Tape Marketing

پادکست  «Duct Tape Marketing» به میزبانی John Jantsch است. در آن، مجری با نویسندگان و متخصصان مصاحبه کرده و نکات، تاکتیک های  بازاریابی دیجیتال را به اشتراک می‌گذارد.

لینک کست باکس

اگر مارکتر هستید، این 26 پادکست برای شماست. 1

3. Marketing School

نیل پتل نیازی به معرفی در جامعه بازاریابی ندارد. همانطور که او در وبلاگش همیشه مطلب تازه و جدید دارد، پادکست‌های او به همراه اریک هم شنیدنی و کاربردی است. اگر از طرفداران محتوای او هستید، پادکست «مدرسه بازاریابی» سرگرم‌کننده و مفید خواهد بود. هر قسمت  5 تا 10 دقیقه و شامل مطالب آموزشی است که هر روز منتشر می‌شود. اگر وقت ندارید به پادکست‌های طولانی گوش کنید، این برنامه صوتی را  از دست ندهید.

لینک کست باکس

اگر مارکتر هستید، این 26 پادکست برای شماست. 2

4. This old marketing

پادکست «این بازاریابی قدیمی» توسط موسسه بازاریابی محتوا (CMI) منتشر می‌شود.  Joe Pulizzi و  Robert Rose، دو نفر از شناخته‌شده‌ترین کارشناسان عرصه‌ی بازاریابی محتوایی هستند که در مورد آخرین ترند های بازاریابی محتوایی صحبت می‌کنند. آن‌ها در این برنامه صوتی می‌گویند که چگونه مشاغل می‌توانند از محتوا برای جذب و حفظ مشتریان استفاده کنند.

لینک کست باکس

اگر مارکتر هستید، این 26 پادکست برای شماست. 3

5. Online Marketing Made Easy

 یک پادکست معتبر و معروف که توسط  Amy Porterfield  تولید می‌شود و بیشتر مخصوص صاحبان کسب‌و‌کارهای کوچک است. اما در این پادکست، مصاحبه های تخصصی، برنامه‌های آموزشی کوتاه و بیان تجربه های مفید از کسب‌وکارهای موفق با نکات و چالش‌های بازاریابی آنلاین گره می‌خورد.

لینک کست باکس

اگر مارکتر هستید، این 26 پادکست برای شماست. 4

6. Call to action

یکی از بزرگترین پادکست های بازاریابی دیجیتال برای یادگیریِ چگونگیِ تبدیلِ مخاطبان به مشتری است؛ آن هم به طور موثر و با یک تجربه لذت بخش برای مشتریان در مسیر خرید محصول. این پادکست توسط Unbounce منتشر شده است و در آن با مهمانانی از مدیر بازاریابی گرفته تا استراتژیست‌ها صحبت می‌شود.

لینک سایت

اگر مارکتر هستید، این 26 پادکست برای شماست. 5

7. The GaryVee Audio Experience

Gary Vaynerchuk کسی است که می‌داند چگونه یک کسب و کار آنلاین، بازار را فتح کند. او که در یوتیوب به انتشار محتوای خود می‌پرداخت، دست به تولید پادکست زده و برنامه های صوتی ضبط کرده است. گری وی  در مورد ورود کسب‌وکارهای کوچک به دنیای آنلاین حرف‌های عملی دارد که پس از شنیدنش امکان ندارد وارد میدان نشوید و دست به اقدام نزنید.

لینک کست باکس

اگر مارکتر هستید، این 26 پادکست برای شماست. 6

8. Social Media Marketing

میزبان، بازاریاب مشهور، مایکل استلزنر است. Social Media Marketing  پادکستی است که باید همیشه بهش سر بزنید. در هر قسمت قطعاً شما را با ابزار عملی که می‌توانید در استراتژی بازاریابی خود پیاده‌سازی کنید، رها می‌کند. این قطعاً یکی از بهترین پادکست‌های بازاریابی است که باید برای عملی کردن استراتژی خود، از آن بهره ببرید.

لینک کست باکساگر مارکتر هستید، این 26 پادکست برای شماست. 7

9. Marketing Smarts

همانطور که از اسمش پیداست، بطور هوشمندانه دست روی اصول بازاریابی می‌زند و آن ها را از جنبه هایی بررسی میکند که شاید کسی از آن دید به موضوعات بازاریابی نگاه نکرده باشد. با وجود Kerry O’Shea Gorgone ، مربی شرکت بازاریابی در MarketProfs ، این پادکست عمق بیشتری پیدا می‌کند. در هر قسمت بازاریابان و کارشناسان با مجری هم کلام می‌شوند و از دنیای واقعی و آنچه کار می‌کنند می‌گویند؛ و هنگام صحبت، تاکتیک‌های خلاقانه بازاریابی را به اشتراک بگذارند.

لینک وبسایت

اگر مارکتر هستید، این 26 پادکست برای شماست. 8

10. Copyblogger

Sonia Simone مجری این پادکست هفتگی است. در این برنامه صوتی او به همراه میهمانان خود به بحث و بررسی پیرامون موضوعات دیجیتال مارکتینگ اعم از بازاریابی محتوایی، ایمیل مارکتینگ، کپی رایتینگ و … می‌پردازد. اگر به دنبال ارتقای مهارت خود در بازاریابی محتوایی و کپی رایتینگ هستید، به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
علی محقق
علی محقق
با نوشتن تو دی‌ام برد تخصصم رو به روز نگه می‌دارم.
نظرات
اشاره