پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار رپورتاژ

پرسیس با شعار «مهمه که پرسیس باشه» کمپین جدید خود را اجرا کرده است

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
23 اسفند 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پرسیس با شعار «مهمه که پرسیس باشه» کمپین جدید خود را اجرا کرده است
زمان مطالعه: 2 دقیقه

برند پرسیس در این روزها با شعاری جدید به بازار آمده است. بیلبوردها، تیزرهای تلویزیونی، آگهی‌ها همه حاکی از حضور پرسیس در حال و هوای روزهای پایانی سال و عید است.

پرسیس شرکت محصولات غذایی است که با شعار جدیدی وارد بازار شده است. محصولات این شرکت همچون برنج هاشمی (برنج اصیل ایرانی)، طعمی آشنا و به‌یادماندنی، روغن‌های سلامت‌محور ذرت و سرخ‌کردنی حاوی کنجد و همچنین روغن آفتاب‌گردان آن. از سوی دیگر نوشیدنی‌های خاص و جذاب زعفران لیمو و نوشیدنی‌های اصیل ایرانی حاوی تخم شربتی که مادران‌مان از کودکی خوردن آن را به عنوان موادی مغذی به ما توصیه می کردند، حالا با جلوه‌ای مدرن و در نهایت با حفظ اصالت اولیه خود، پرسیس به بازار امروز عرضه می‌کند.

پرسیس “شکل مدرن هویت ایرانی است”. محصولاتی از قلب گذشته با حفظ اصالت خاص، رنگ و بوی دلنشین از فرهنگ غنی ایران است؛ با رویکردی جدید و به‌روز. آنان اعتقاد و باور دارند به نگاهی امروزی با تفکری اصیل. این شرکت که از سال ۱۳۹۶ شروع به کار کرده است، بنیان‌گذار و رئیس هیئت‌مدیره آن از جوان‌ترین کارآفرینان برتر جشنواره تولیدکنندگان و مدیران جوان سال ۱۴۰۰ شناخته شد.

تیم جوان و پرانرژی پرسیس باانگیزه‌ای مضاعف، درصدد رونق کسب‌وکار و فرآورده‌های ایرانی و همچنین حمایت از کالای ایرانی است. از تلاش‌های آنان در این زمینه می‌توان به فرصتی که برای تولید روزافزون محصولات تولید داخل با حفظ اصالت، طعم و رنگ و بوی آشنای آن همچون برنج هاشمی درجه یک ایرانی است، نام برد. اینجاست که تجربه‌ای دلنشین از دست‌پخت کدبانوی خوش‌ذوق و هنرمند خواهیم داشت.

پرسیس با شعار «مهمه که پرسیس باشه» کمپین جدید خود را اجرا کرده است 1 پرسیس با شعار «مهمه که پرسیس باشه» کمپین جدید خود را اجرا کرده است 2 پرسیس با شعار «مهمه که پرسیس باشه» کمپین جدید خود را اجرا کرده است 3

نمونه تبلیغ
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک