پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

نسخه نوروزی نشان با امکان جدید تیک آبی برای کسب‌وکارها منتشر شد

مرجان عبدی مرجان عبدی
6 فروردین 1403
زمان مطالعه: 3 دقیقه
نسخه نوروزی نشان با امکان جدید تیک آبی برای کسب‌وکارها منتشر شد
زمان مطالعه: 3 دقیقه

هر سال با نزدیک شدن به نوروز، «نقشه‌ نشان» نسخه نوروزی خود را با بهبودهایی در عملکرد اپلیکیشن و اضافه کردن قابلیت‌های جدید به آن، منتشر می‌کند. نشان با بیش از ۲ میلیون نقطه ثبت‌شده روی نقشه، امسال تغییراتی کاربردی در بخش جستجوی خود داده که کاربران را با تجربه بهتری در پیدا کردن مکان‌های مختلف مواجه می‌کند. در سایر بخش‌های این نقشه و مسیریاب نیز شاهد تغییراتی هستیم.

بیش از ۲ میلیون نقطه در نقشه نشان

در ماه‌های گذشته نشان با امکاناتی مانند تیک آبی برای کسب‌وکارها، در جهت شناخته شدن به‌عنوان یک مرجع برای پیدا کردن هر مکانی که کاربر به دنبال آن می‌گردد، حرکت کرد. با این استراتژی، نشان اکنون به نقشه‌ای جامع‌تر با بیش از ۲ میلیون نقطه ثبت‌شده (POI) تبدیل شده است و با مشارکت کاربران هر روز به تعداد این نقاط افزوده می‌شود.

به گزارش نشان، با این تعداد مکان ثبت‌شده، نشان دیگر تنها یک مسیریاب نیست و می‌تواند به عنوان یک نقشه کاربردی برای تمام کاربران و نه صرفا افرادی که به دنبال مسیریابی هستند، قابل استفاده باشد. جستجو در نشان می‌تواند شامل مکان‌های کاربردی روزانه از نانوایی و سوپرمارکت گرفته تا تعویض روغنی و باشگاه ورزشی باشد.

نشان اضافه می‌کند: «هر مکانی که در خیابان قابل تشخیص باشد، روی نشان ثبت شده و قابل جستجو است. همچنین تلفن تماس، ساعت‌کاری و عکس و نظرات کاربران نیز بر روی مکان‌های پرکاربرد در دسترس کاربران قرار دارد.»

بهبود عملکرد در نسخه نوروزی نشان

نشان که در نسخه‌های نوروزی سال‌های گذشته، قابلیت‌هایی مثل رادار جاده‌ای، رادیو نشان، کنکاش، ذخیره باتری و … را در اختیار کاربران قرار داده، امسال با وجود بیش از ۲ میلیون نقطه روی نقشه،‌ توجه ویژه‌ای به بهبود عملکرد بخش جستجوی خود داشته است. علاوه‌بر این، تیم نشان تلاش کرده است تا برخی از مشکلات نرم‌افزاری که کاربران روی نسخه‌های پیشین گزارش کرده بودند را نیز در نسخه نوروزی خود برطرف کند.

تغییرات صفحه‌ اول

در نسخه‌ نوروزی نشان، رابط کاربری صفحه‌ اول این اپلیکیشن به‌صورت کامل بازطراحی شده است. دسترسی به بخش جستجو راحت‌تر شده و جستجو‌ سریع مکان‌های پرکاربرد نیز به صفحه‌ اول اضافه شده است.

نسخه نوروزی نشان با امکان جدید تیک آبی برای کسب‌وکارها منتشر شد 1

جستجو آسان‌تر نقاط روی نقشه

در نسخه‌ نوروزی نشان شاهد تغییرات بسیار زیادی در بخش جستجو هستیم. یکی از مهم‌ترین این تغییرات، پیشنهاد عبارت جستجو هم‌زمان با تایپ کاربر است. به این ترتیب هم‌زمان با تایپ چند کلمه، نشان جستجو‌های پیشنهادی را به کاربر ارائه می‌دهد و همچنین مکان‌های مرتبط هم‌زمان با تایپ به او پیشنهاد داده می‌شوند.

در نسخه جدید، نشان تغییراتی نیز در بخش تاریخچه جستجو داده است. در این نسخه عبارت‌های جستجو شده اخیر در تاریخچه جستجوها ذخیره می‌شوند. علاوه‌بر این، کاربر می‌تواند نقشه را جابه‌جا کند و به جستجوی مکان مورد نظر خود در ناحیه دیگری از نقشه بپردازد. از طرفی، با جستجوی هر مکان، تمام نتایج مربوط به آن روی نقشه نمایش داده می‌شود.

نسخه جدید iOS نشان در اپ‌استور

خبر دیگر اینکه نسخه جدید iOS نشان منتشر شده و کاربران گوشی‌های iOS می‌توانند این نسخه را از اپ‌استور دانلود کنند.

نسخه نوروزی نشان با امکان جدید تیک آبی برای کسب‌وکارها منتشر شد 2

بادکوبه
به اشتراک بگذارید:
مرجان عبدی
مرجان عبدی
نظرات

اشاره