پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز

گزارش نشست مطبوعاتی «آپ» | ری‌برندینگ سرویس مشورپ به سرویس «حال»

زهرا محبی زهرا محبی
18 اردیبهشت 1401
زمان مطالعه: 3 دقیقه
گزارش نشست مطبوعاتی «آپ» | ری‌برندینگ سرویس مشورپ به سرویس «حال»
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش رسانه دی‌ام برد، شرکت آسان‌ پرداخت پرشین که اپلیکیشن آن با نام کوتاه‌شده «آپ» در میان کاربران معروف است در نشست خبری روز 18 اردیبهشت خبر از همکاری‌ها و توسعه بخش‌های تازه در پلتفرم خود پرداخت. این نشست خبری با شعار «حال خوب برای همه» با حضور جمعی از خبرنگاران برگزار شد و در آن، درباره آمار و ارقامی درباره فعالیت‌های اخیر «آپ» در حوزه بهداشت و سلامت گفت‌وگو درگرفت.

از رونمایی‌های مهم این نشست مطبوعاتی، خبر ری‌برندینگ سرویس مشورپ و تغییر نام آن به سرویس «حال» بود. علی‌اکبر فراهانی، مدیرعامل شرکت «آپ» در خصوص این ری‌برندینگ گفت: «همکاری ما با سرویس سابق مشورپ و حال کنونی از سال 98 آغاز شد و در هنگام شیوع ویرویس کرونا، شاهد افزایش استفاده مردم از آن بودیم. هم‌اکنون نزدیک به 1700 پزشک روی این پلتفرم خدمات می‌دهنت و از 20 هزار کاربر سال 98 به 4 میلیون کاربر در سال 1400 رسیدیم.»

علی اکبر فراهانی آپ

او ادامه داد: «برخی از خدماتی که در سرویس «حال» در دسترس است در کشورهای دیگر همچون امارات و ترکیه هم ارائه می‌شود. ما طی سال گذشته از ماهی 50 میلیون تومان درآمد از سرویس مشورپ، به درآمد ماهانه 2 میلیارد تومان رسیده‌ایم و با 300 مرکز سلامت قرارداد داریم.»

فراهانی با اشاره به اینکه نام سرویس مشورپ را به سرویس «حال» تغییر داده‌اند اعلام کرد که آن‌ها در «آپ» ماموریت و هدف اصلی خود را بهتر کردن حال عموم افراد جامعه، مخصوصا افرادی که دسترسی آنچنانی به امکانات پزشکی ندارند عنوان کرد.

آپ، بزرگ‌ترین سهام‌دار مجموعه «حال»

در این نشست از «آپ» به عنوان بزرگ‌ترین سهام‌دار مجموعه حال نام برده شد؛ با این همه مدیرعامل آپ بیان کرد که سرویس حال در حال فعالیت مستقل بر روی سایت خود نیز هست و این آزادی و اختیار را دارد که با هر مجموعه یا پلتفرم دیگری همکاری کند.

امین دولتی مدیرعامل سرویس حال (مشورپ سابق) اعتماد و همکاری مجموعه آپ را انگیزه‌بخش معرفی کرد و اشاره داشت که مجموعه آپ کمال همکاری را برای این ری‌برندینگ و همکاری داشته است. او خدمات آنلاین سرویس حال را امکاناتی نظیر ویزیت آنلاین، امکان دریافت نسخه‌های الکترونیکی و خدمات درمانی، مشاوره‌ای و آزمایشگاهی به صورت آنلاین اعلام کرد و تسهیل فرآیند تشخیص و درمان برای عموم مردم را هدف مجموعه خود شمرد.

سرویس مشورپ پس از پیوستن رسمی به پلتفرم‌های آپ برای یک شروع تازه ری‌برندینگ کرد. این سرویس از این پس با نام سرویس «حال» و به عنوان یکی از پلتفرم‌های آسان‌پرداخت درون سوپراپلیکیشن آپ در دسترس است و امروز ری‌برندینگ خود را اعلام عمومی کرده است.

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
زهرا محبی
زهرا محبی
کشف دنیاها و آدم‌های جدید خوشحالم می‌کنه و یاد گرفتن زنده نگهم می‌داره. دی‌ام بُرد سرزمین جدیدِ پر از اکسیژنیه که الان توش سکونت دارم.
نظرات

اشاره