پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز

سرویس جدید تریبون با نام «لینک‌پرومکس» معرفی شد

زهرا محبی زهرا محبی
29 اردیبهشت 1401
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سرویس جدید تریبون با نام «لینک‌پرومکس» معرفی شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تریبون در هفته گذشته خبر از راه‌اندازی یک سرویس جدید در پلتفرم خود داد. این محصول لینک‌پرومکس نام دارد و قرار است به کاربران کمک کند تا از مطالبی که در گوگل دارای رتبه بالایی هستند، لینک دریافت کنند.

تریبون در خصوص این سرویس جدید توضیح می‌دهد: «در فضای پررقابت دیجیتال، تمامی کسب‌وکارها برای رسیدن به رتبه‌های برتر در نتایج گوگل تلاش می‌کنند. در این مسیر کسب‌وکارهایی موفق می‌شوند که از تکنیک‌های به‌روز استفاده کنند. لینک‌پرومکس خدمت جدید تریبون است و با آن، می‌توانید بک‌لینکی از مقالات دارای رتبه در گوگل خواهید بگیرید.»

به گفته تریبون لینک‌پرومکس نسبت به بک‌لینک‌های معمولی و رپورتاژآگهی مزایای فراوانی دارد که می‌تواند باعث رشد سریع کسب‌وکار شما در نتایج گوگل شود. این سرویس جدید، اعتبار و ترافیک بیشتری به سایت شما منتقل می‌کند و همچنین، سرعت رسیدن به رتبه‌های برتر را افزایش می‌دهد.

چرا به بک‌لینک نیاز دارید؟

بک‌لینک درواقع به لینکی گفته می‌شود که از سایتی دیگر به دامنه یا یکی از لندینگ‌های سایت ما داده شده است. زمانی که یک سایت به آدرس شما لینک می‌دهد، در واقع در حال انتقال اعتبار و پیج رنک به سایت شماست. نکته اینجاست که هرچقدر این سایت اعتبار و مخاطبان بیشتری داشته باشد، گوگل نیز ارزش و اعتبار بیشتری برای آن قائل است. در نتیجه، سایت شما نیز اعتبار بیشتری را دریافت می‌کند.

سایت‌هایی که طبق فاکتورهای گوگل اعتبار زیادی دارند، اگر جایی در سایت خود، به سایت دیگری لینک بدهند و آن را به مخاطبان خود معرفی کنند، گوگل به آن اعتماد می‌کند و برای سایت مقصد هم اعتبار قائل می‌شود. چنین فرآیندی یا همان بک‌لینک، نهایتا می‌تواند رتبه کلمه کلیدی را در گوگل بهبود دهد.

نقش لینک‌پرومکس چیست؟

تریبون توضیح می‌دهد که در طی سال‌ها، رسیدن به رتبه‌های گوگل سخت و سخت‌تر شده است. حتی بک‌لینک هم به عنوان یکی از تکنیک‌های لینک‌سازی خارجی،  می‌تواند مشکلاتی داشته باشد که نهایتا به شک گوگل بینجامد. مثلا اینکه این لینک‌ها در قسمت‌هایی مثل هدر، فوتر، سایدبار و… قرار می‌گیرد و نرخ کلیک هم در این بک‌لینک‌ها پایین است.

سرویس لینک‌پرومکس قرار است ریسک بک‌لینک‌ها را کم کند و مخاطبان بیشتری به سایت بیاورد. این سرویس طوری طراحی شده است که بک‌لینکی معتبر و ارزشمند را از مطالب برتر گوگل به شما بدهد. این بک‌لینک به جز افزایش اعتبار سایت، به افزایش ورودی آن هم کمک می‌کند و بازدهی آن هم سریع‌تر از بک‌لینک معمولی قابل مشاهده است.

لینک‌پرومکس درواقع نوع جدیدی از بک‌لینک است که کارکردی مشابه به آن هم دارد، با این تفاوت که به جای قرار گرفتن در موقعیت‌‌های کم‌اهمیت یک سایت مثل هدر و فوتر، در مطالب برتر رسانه قرار می‌گیرد. با استفاده از این سرویس کاربران می‌توانند در یکی از مطالب مرتبط با کسب‌وکارشان که در صفحه نتایج دارای رتبه است، لینک خارجی بگیرند.

برای آشنایی بیشتر با این سرویس می‌توانید این ویدیو را در صفحه اینستاگرام تریبون ببینید. همچنین، برای استفاده از این سرویس، می‌توانید به لینک‌پرومکس در سایت تریبون مراجعه کنید.

بادکوبه
به اشتراک بگذارید:
زهرا محبی
زهرا محبی
کشف دنیاها و آدم‌های جدید خوشحالم می‌کنه و یاد گرفتن زنده نگهم می‌داره. دی‌ام بُرد سرزمین جدیدِ پر از اکسیژنیه که الان توش سکونت دارم.
نظرات

اشاره