پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

کاهش زمان دریافت وام از لندو، به کمتر از ۵ روز

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
8 مرداد 1401
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کاهش زمان دریافت وام از لندو، به کمتر از ۵ روز
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 به گزارش روابط‌عمومی لندو، بعد از گذشت ۲ ماه از رونمایی طرح جدید اعطای وام در این شرکت، میانگین سرعت دریافت وام از لحظه ثبت درخواست تا دریافت، در تیرماه ۱۴۰۱ به ۴.۷ روز رسیده است.

بر اساس داده‌های تحلیلی لندو، سرعت ارائه وام به درخواست‌دهندگان در تیر ماه ۱۴۰۱ به میانگین ۴.۷ روز رسید. این شرکت پیش از این توانسته بود با استفاده از ۲ مفهوم حقوقی جدید یعنی «سفته الکترونیکی» و «امضای الکترونیکی» تمام مراحل وام‌دهی را آنلاین کند.

آنلاین شدن روند وام‌دهی مزایایی مهمی در پی داشته است که از جمله آن‌ها می‌توان به «راحت‌تر شدن مراحل ثبت درخواست برای کاربر»، «صفر شدن میزان مصرف کاغذ و کمک به محیط‌زیست» و «کاهش ترددهای غیرضروری برای خرید و امضای سفته» اشاره کرد.

کاهش زمان دریافت وام از لندو، به کمتر از ۵ روز 1

محمد میرافشاری، مدیر روابط عمومی لندو گفت:

«هم‌اکنون با گذشت حدود یک‌ماه از اجرایی‌شدن وام تماما آنلاین لندو،‌ مشخص شد که سرعت بالا در دریافت وام نیز یکی از ویژگی‌های قابل توجه دیگر آن به حساب می‌آید. تحلیل‌های صورت گرفته نشان می‌دهد کسانی که در تیرماه ۱۴۰۱ (بعد از آنلاین شدن درخواست وام) ثبت‌نام موفقیت‌آمیز داشتند، به طور میانگین طی ۴.۷ روز وام خود را دریافت کردند؛ این موضوع در نوع خود رکورد قابل توجهی به حساب می‌آید.

هر چند تعداد زیادی از مشتریان، در عرض ۳ روز وام خود را دریافت کردند، ولی ابزارهایی مثل سفته و امضای الکترونیکی برای برخی تازگی دارد و برای همین استفاده از آن‌ها ممکن است زمان‌بر باشد. با آموزش همگانی بیشتر و با توجه به زیرساخت‌های موجود این امکان وجود دارد که میانگین سرعت دریافت وام به ۳ روز هم برسد.

بخوانید  گوگل با Bard به رقابت ChatGPT می‌آید

همچنین لندو تنها شرکت فعال در حوزه ارائه وام بانکی برای خرید اقساطی است که سال‌هاست وام‌های خود را تنها با پشتوانه سفته ارائه می‌دهد و از کاربران چک دریافت نمی‌کند. با این شرایط لازم نیست تا کاربران درگیر روند طافت‌فرسا و گاهی غیرممکن دریافت دسته‌چک از بانک و ارائه آن به شرکت وام‌دهنده شوند؛ همین موضوع در کنار آنلاین شدن مراحل درخواست وام کمک کرده است تا سرعت وام‌دهی لندو به رکورد چند روزه برسد.

با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات قیمتی، سرعت ارائه وام از اهمیت بالایی برخوردار است که لندو با آگاهی از این موضوع سعی دارد رکورد خود را بهبود ببخشد و به میانگین ۳ روز برساند. با توجه به زیرساخت‌های خوب لندو در ارائه وام، دستیابی به این رکورد در آینده نزدیک ممکن خواهد شد.»

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره