پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار گزارش‌ها

تولید محتوای تصویری با هوش مصنوعی؛ امکان جدیدی از خودنویس

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
13 آبان 1402
زمان مطالعه: 4 دقیقه
تولید محتوای تصویری با هوش مصنوعی؛ امکان جدیدی از خودنویس
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرکت هوش مصنوعی خودنویس، محصول جدیدی را با عنوان «تولید محتوای تصویری» به بازار عرضه کرده است. این محصول با استفاده از موتور هوش مصنوعی میدجرنی، امکان تولید محتوای تصویری را برای کاربران فارسی زبان فراهم می‌کند.

میدجرنی، یک پلتفرم هوش مصنوعی تولید محتوای تصویری است که به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از یک پرامپت، تصاویر مختلفی با کیفیت بالا تولید کنند. این پلتفرم در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های تولید محتوای تصویری در جهان است.

آیا خودنویس جایگزین مناسبی برای میدجرنی است؟

خودنویس درباره این سوال می‌گوید: «استفاده از میدجرنی برای ایرانیان با دشواری‌هایی همراه است. یکی از این دشواری‌ها، نیاز به دانش فنی پرامپ‌نویسی برای استفاده اصولی و مفید از میدجرنی است.خودنویس با الگوریتم‌های خود این موضوع را به طور ریشه‌ای تسهیل کرده است.»

پرامپت‌نویسی چیست؟

پرامپت نویسی، فرآیند نوشتن متن یا اطلاعاتی است که به عنوان دستورالعمل یا فرمان به هوش مصنوعی ارسال می‌شود. پرامپت می‌تواند کلمه، عبارت، جمله یا حتی یک تصویر باشد.

پرامپت نویسی، مهارتی است که به ما کمک می‌کند با هوش مصنوعی ارتباط برقرار کنیم و خروجی مدنظرمان را از آن دریافت کنیم. با استفاده از پرامپت نویسی، می‌توانیم به هوش مصنوعی بگوییم که چه چیزی را تولید کند، چگونه آن را تولید کند و چه ویژگی‌هایی داشته باشد. هوش مصنوعی خودنویس این فرآیند را (پرامپت نویسی) با محصول تولید محتوای تصویری خود تلفیق کرده است.

ابزار خودنویس درباره این امکان جدید خود اینگونه می‌گوید: «خودنویس برای کمک به کاربران در نوشتن موضوع تصویر، پیشنهادهایی را ارائه می‌کند. این پیشنهادها بر اساس به‌روزترین اصول پرامپ‌نویسی تخصصی برای میدجرنی طراحی شده‌اند. همچنین پیشنهادهای خودنویس کاملا قابل ویرایش هستند تا بتوانید موضوع دلخواه خود را اصولی پیاده‌سازی کنید»

تولید محتوای تصویری با کمک خودنویس

برای استفاده از این محصول، کاربران باید ابتدا در وبسایت خودنویس ثبت‌نام کنند.

تولید محتوای تصویری با هوش مصنوعی؛ امکان جدیدی از خودنویس 1

سپس وارد بخش ایده‌پردازی شوید:

تولید محتوای تصویری با هوش مصنوعی؛ امکان جدیدی از خودنویس 2

اکنون روی تولید محتوای تصویری کلیک کنید.

تولید محتوای تصویری با هوش مصنوعی؛ امکان جدیدی از خودنویس 3

در مرحله بعد، باید موضوع تصویر را بنویسید.

تولید محتوای تصویری با هوش مصنوعی؛ امکان جدیدی از خودنویس 4

حالا احتمال دارد به دلیل اینکه متنی که برای توصیف موضوع مورد نظر نوشته‌اید کیفیت لازم را نداشته باشد؛ با پیام زیر مواجه شوید.

“حداقل امتیاز برای تولید تصویر با کیفیت باید ۸۰ باشد. برای دریافت ورودی بهتر از پیشنهاد خودنویس استفاده کنید.” بهترین راه حل در این مرحله استفاده از گزینه “پیشنهاد خودنویس” است.

تولید محتوای تصویری با هوش مصنوعی؛ امکان جدیدی از خودنویس 5

در مرحله بعد شما باید اندازه تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید.
خودنویس انتخاب‌هایی از اندازه‌ها، شبکه‌‌های اجتماعی و پلتفرم‌های احتمالی مورد نظر ایجاد کرده است.

تولید محتوای تصویری با هوش مصنوعی؛ امکان جدیدی از خودنویس 6

 

در مرحله آخر شما باید سبک هنری تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید.
گفته می‌شود خودنویس، سبک‌های هنری مختلفی را در این بخش قرار داده است. در قسمت “پیشنهاد خودنویس” الگوریتم‌های هوش مصنوعی بر اساس پرامپ ورودی شما، سبک‌هایی را به شما پیشنهاد می‌دهد که می‌توانید از آنها استفاده کنید.تولید محتوای تصویری با هوش مصنوعی؛ امکان جدیدی از خودنویس 7

اکنون تولید محتوای تصویری شما توسط هوش مصنوعی خودنویس و بر اساس موتور هوش مصنوعی میدجرنی به پایان رسید و می توانید آن را ذخیره کنید.

تولید محتوای تصویری با هوش مصنوعی؛ امکان جدیدی از خودنویس 8

 

ویژگی‌های هوش مصنوعی خودنویس برای تولید محتوای تصویری

خودنویس محصول جدید خود را جایگزین ایرانی میدجرنی می‌داند و امکانات آن را اینطور برمی‌شمارد:

کیفیت بالا: تصاویر تولید شده با این محصول از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این کیفیت به دلیل استفاده از مدل‌های یادگیری عمیق پیشرفته در میدجرنی است.
سرعت بالا: تصاویر در عرض چند دقیقه آماده می‌شوند. این سرعت به دلیل استفاده از ساختارهای داده‌ای بهینه در میدجرنی است.
کاربری آسان: استفاده از این محصول آسان است و نیاز به هیچگونه دانش فنی خاصی ندارد. این سهولت کاربری به دلیل طراحی رابط کاربری کاربرپسند در خودنویس است.

کاربردهای این ابزار جدید

این محصول می‌تواند در کاربردهای مختلفی از جمله موارد زیر استفاده شود:

تبلیغات: این محصول می‌تواند برای تولید تصاویر تبلیغاتی با کیفیت بالا استفاده شود. به عنوان مثال، می‌توان از این محصول برای تولید تصاویر تبلیغاتی برای محصولات و خدمات مختلف استفاده کرد.
بلاگ: این محصول می‌تواند برای تولید تصاویر انحصاری و بدون نمونه قبلی برای بلاگ استفاده شود. این موضوع یکی از کاربردی ترین مزایا برای مدیران وبسایت، مدیران سئو و نویسندگان محتوای بلاگ می باشد.
شبکه‌های اجتماعی: این محصول بهترین گزینه برای بازار کسب‌وکارهای و صفحه‌های اینستاگرامی و تلگرامی می باشد. می‌توانید هرآنچه که تصور می‌کنید را در چند دقیقه به طور کاملا متمایز به تصویر بکشید. احتمالا در چند ماه اخیر مشاهده کرده‌اید که تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی تا چه اندازه وایرال شده است!
آموزش: این محصول می‌تواند برای تولید تصاویر آموزشی با کیفیت بالا استفاده شود. به عنوان مثال، می‌توان از این محصول برای تولید تصاویر آموزشی برای مفاهیم مختلف علمی و درسی استفاده کرد.
سرگرمی: این محصول می‌تواند برای تولید تصاویر سرگرم‌کننده با کیفیت بالا استفاده شود. به عنوان مثال، می‌توان از این محصول برای تولید تصاویر کارتونی یا انیمیشنی استفاده کرد.

مدیانا
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک