پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار رپورتاژ

اجاره اقامتگاه در استانبول با پرداخت ریالی برای اولین بار در ایران

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
12 بهمن 1401
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اجاره اقامتگاه در استانبول با پرداخت ریالی برای اولین بار در ایران
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اتاقک به عنوان یکی از اولین سامانه‌های اجاره آنلاین ویلا، اقامتگاه، سوئیت و کلبه با بیش از ۲۰ هزار اﻗﺎﻣﺘﮕﺎه اﺟﺎره‌ای در ۳۱۰ شهر است که کار خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده و  با همه بحران‌ها و موانع مختلف مسیر رشد بسیار خوبی را پیموده است.

گزارش سال ۱۴۰۰ اتاقک نشان از رشد اتاقک در شاخص‌های مختلف داشت. به‌طور مثال اتاقک از نظر تعداد کاربر در ۴ سال گذشته رشد ۵۰۰ درصدی داشته است.تجربه‌های موفق بسته‌های بهداشتی در ایام کرونا برای رفاه حال مهمانان و کاهش نگرانی آنها و اقامتگاه‌های پرایم از جمله اقدامات مناسب اتاقک در زمینه اجاره آنلاین اقامتگاه بوده است. با این اقدامات موثر اتاقک توانست رشد فروش ناخالص ۱۲۶۰ درصدی در دوران شیوع پاندمی کرونا داشته باشد.

طبق گزارش اتاقک، این پلتفرم خبر از اقدامات جدیدی در کسب‌وکار خود داده است که برای اولین‌بار در ایران شاهد آن خواهیم بود و اگرچه این روزها صنعت گردشگری تحت‌تاثیر شرایط اجتماعی کشور و فیلترینگ روزهای سختی را می‌گذراند اما تیم اتاقک توانسته است یکی دیگر از اتفاق‌های خوب را در صنعت اجاره آنلاین اقامتگاه رقم بزند و موفق به ایجاد امکان رزرو اقامتگاه‌های استانبول در سایت و اپلیکیشن اتاقک برای مهمانان خود شده است.

مزیت اجاره آنلاین اقامتگاه ترکیه از اتاقک

قیمت هتل‌های ترکیه معمولا بالاست، این میزان قیمت برای مسافران ایرانی‌ که مقصد آنها شهرهای مختلف ترکیه است، به‌خصوص در شرایط اقتصادی امروز مساله مهمی است که بیش از پیش نیاز به یک محل اقامت مطمئن با قیمت پایین‌تر را ضروری می‌کند، محل اقامتی که بسیاری از ویژگی‌های هتل را هم داشته باشد و حتی اقامت راحت‌تری را برای مهمان فراهم کند.  تاکنون به جز هتل، امکان اجاره آنلاین اقامتگاه برای ایرانیان از داخل ایران فراهم نبوده است.

این اقامتگاه‌ها دارای ظرفیت‌های متفاوتی هستند و به خصوص برای گروهای چندنفره یا چندخانواده که با هم سفر می‌کنند و دوست دارند در یک محل کنار هم باشند پیشنهاد مناسبی خواهند بود. همچنین در ایام پیک سفر که هتل‌ها معمولا پرشده‌اند این اقامتگاه ها با توجه به قیمت مناسبشان گزینه های بهتری هستند.

اجاره اقامتگاه در استانبول با پرداخت ریالی برای اولین بار در ایران 1

این پلتفرم رزرو آنلاین اتاقک اذعان داشته است که توانسته برای اولین بار این امکان را برای ایرانی‌ها در داخل ایران فراهم کند. از این به بعد مهمانان می‌توانند در اتاقک برای رزرو اقامتگاه استانبول اقدام کنند. این اتفاق خبر بسیار خوبی برای کسب‌وکارهای اجاره اقامتگاه آنلاین است که بتوانند بازار خود را به خارج از مرزهای ایران گسترش دهند و رضایت مشتریان ایرانی در خارج از مرزهای ایران را نیز کسب کنند.

رزرو اقامتگاه در استانبول از اتاقک

اتاقک مزیت‌های قابلیت جدید خود را اینطور عنوان می‌کند:

  • تامین اقامتگاه با قیمت مناسب و در بهترین محله‌های استانبول (نزدیک به جاهای دیدنی، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، ساحل و..)
  • پرداخت هزینه اقامتگاه به صورت ریالی
  • ایرانی بودن تعداد زیادی از میزبانان اقامتگاه

اتاقک اضافه کرده است که: این شرکت قصد دارد سایر شهرهای ترکیه همچون آنکارا، ازمیر، کوش‌آداسی و و وان و… را نیز پوشش دهد و همچنین تعداد اقامتگاه‌های بیشتری را در محله‌های مختلف استانبول به اقامتگاه‌های خود اضافه کند. باید در روزهای آینده شاهد اقدامات جدید اتاقک در این زمینه باشیم.

نمونه تبلیغ
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک