پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

کارخانه نوآوری آزادی از طریق مزایده به فروش می‌رسد

مرجان عبدی مرجان عبدی
24 مهر 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کارخانه نوآوری آزادی از طریق مزایده به فروش می‌رسد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت صنعتی آما، مالک مجموعه‌ ۱۸ هزار متری که کارخانه نوآوری آزادی در آن مستقر است، از برگزاری یک مزایده جهت فروش این ملک خبر داد.

‏بر اساس اطلاعاتی که در کدال منتشر شده، شرکت صنعتی آما، عرصه و اعیان و تاسیسات کارخانه قبلی خود که به نام کارخانه «آما یک» مشهور است را به صورت نقد از طریق مزایده عمومی به فروش می‌رساند. تاریخ برگزاری مزایده ۱۶ آبان ماه عنوان شده است.

‏قرارداد اجاره این ملک توسط شرکت هم‌آوا، از ابتدای سال ۹۷ تا انتهای سال ۹۹ بود که تا پایان ۱۴۰۱ تمدید شده بود. انتهای سال گذشته دیجیاتو در گزارشی از بلاتکلیفی ساکنین کارخانه نوآوری آزادی خبر داد. پس از آن شنیده شد که قرارداد کارخانه نوآوری آزادی یک سال دیگر تمدید شده است.

این کارخانه به وسعت ۱۸۵۰۰ متر مربع و شامل ۱۰ سوله است که شرکت‌ها و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک زیادی در زمینه‌های مختلفی اعم از بازاریابی و تکنولوژی… در آن فعالیت می‌کنند و در معرفی این فضای نوآوری عنوان شده هدف از ایجاد این فضا، تقویت و توسعه تکنولوژی بازار و بهره‌گیری از توانمندی‌های جوانان ایرانی کوشا و خلاق است.

از مجموعه‌هایی که در کارخانه نوآوری مستقر هستند می‌توان دیجی‌کالا نکست، پلنت، مركز نوآوري علي بابا، هونام فارمد، شتاب‌دهنده کارا، وی‌کست، كارگاه نوآوري هفت و هشت را در کنار بسیاری کسب‌وکار دیگر که در این مجموعه فعالیت دارند، برشمرد.

‏با این حال اکنون قصد شرکت صنعتی آما برای فروش این ملک ۱۸ هزار متری جدی است. پس از فروش و از سال آینده، مشخص نیست سرنوشت کارخانه نوآوری آزادی چه خواهد بود.

منبع: دیجیاتو

بادکوبه
به اشتراک بگذارید:
مرجان عبدی
مرجان عبدی
نظرات

اشاره