پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار رپورتاژ

بازارچه ابری‌هاست ایران؛ هر آن چیزی که در سرویس ابری نیاز دارید!

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
30 اردیبهشت 1402
زمان مطالعه: 5 دقیقه
بازارچه ابری‌هاست ایران؛ هر آن چیزی که در سرویس ابری نیاز دارید!
زمان مطالعه: 4 دقیقه

نصب یک نرم افزار روی سرور و یا داشتن یک کنترل پنل حرفه‌ای به همراه فعال‌سازی لایسنس از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران است؛ اما نگران نباشید! علاوه بر امکان خرید سرور ابری ساعتی، کارشناسان ابری‌هاست ایران بستری به نام بازارچه ابری‌ هاست ایران برای کاربران سرویس ابری مهیا کرده‌اند که تمامی این دغدغه‌ها را رفع می‌کند.

در بازارچه ابری‌ هاست ایران کاربران می‌توانند با چند کلیک نرم افزارها و کنترل پنل‌های پرکاربرد را که به‌صورت رایگان بر روی سرور نصب و تنظیم شده را در اختیار داشته باشند. این نرم افزارها در کوتاه‌ترین زمان به صورت کاملاً اتوماتیک به کاربر تحویل داده می‌شوند و آماده استفاده هستند.

از جمله نرم افزارهایی که با یک کلیک و به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • Cpanel & Plesk (به همراه لایسنس فعال)
  • Mikrotik
  • Docker
  • Monitoring – PRTG & Zabbix

از دیگر ویژگی‌هایی جدید و بی‌نظیر در بازارچه ابری‌ هاست ایران امکان خرید و دریافت لایسنس به‌صورت ساعتی است. در بازارچه ابری‌ هاست ایران کاربران می‌توانند لایسنس‌هایی مانند سی پنل و پلسک را با یک کلیک در مدت زمان دلخواه (از ساعتی تا سالیانه) در اختیار داشته باشند.

در ادامه به برخی دیگر از ویژگی‌های بی‌نظیر بازارچه ابری‌هاست ایران پرداخته‌ایم.

امکانات متنوع برای خرید کنترل پنل و لایسنس

برای داشتن یک کنترل پنل حرفه‌ای سی پنل یا پلسک آماده هستید؟ نرم‌افزارهای دلخواهتان را از بازارچه‌ هاست ایران انتخاب کنید، سپس با چند کلیک می‌توانید آن‌ها را برای استفاده در اختیار داشته باشند.

بازارچه ابری‌هاست ایران؛ هر آن چیزی که در سرویس ابری نیاز دارید! 1

نصب و فعال‌سازی لایسنس با چند کلیک

نصب، تنظیم و راه‌اندازی سی پنل همیشه کاری دشوار، پرهزینه و زمان‌بر بوده است. اغلب افراد برای ساختن یک کنترل پنل حرفه‌ای باید دانش فنی لازم در این زمینه را کسب کنند، یا اینکه از افراد متخصص این حوزه که توانایی نصب و تنظیم کنترل پنل را دارند کمک بگیرند.

اما اکنون با امکاناتی که در بازارچه ابری‌هاست ایران مهیا شده است، کاربران سرویس ابری می‌توانند با چند کلیک سی پنل، پلسک و … را در اختیار داشته باشند.

 امکان دریافت لایسنس به‌صورت ساعتی

برای دریافت لاینسس‌های متنوع امکان پرداخت به صورت ساعتی برای اولین بار فراهم شده است. به عنوان مثلاً کنترل پنل‌های پلسک و سی پنل می‌توانید هزینه لایسنس را با چند کلیک به‌صورت ساعتی پرداخت کنید.

مدیریت هزینه‌ها با کمک بازارچه ابری‌هاست ایران

با استفاده از سرویس‌های این بازارچه می‌توانید هزینه‌های خودتان برای میزبانی وب را بهتر مدیریت کنید. به عنوان مثال، در گذشته اگر کاربری یک سرور ساعتی با کنترل پنل سی پنل خریداری می‌کرد باید هزینه لایسنس را به صورت ماهانه پرداخت می‌کرد، اما در بازارچه ابری هاست ایران این قابلیت فراهم شده که حتی هزینه لایسنس را به میزان استفاده (حتی ساعتی) پرداخت کنید.

نصب و فعال‌سازی روتر با یک کلیک

روترها کاربردهای فراوانی در شبکه دارند و شرکت‌ها و افراد مختلف استفاده‌های گوناگونی از این ابزار دارند. استفاده از روترهای نرم افزاری نیاز به یک سرور ابری دارد. نصب روترهایی مانند میکروتیک روی سرور چالش‌های خاص خود را دارد و این مورد می‌تواند برای کاربران دغدغه‌های زیادی را به وجود آورد؛ اما جای نگرانی نیست!

در بازارچه ابری‌ هاست ایران علاوه بر تمام امکانات ذکر شده امکان نصب روتر میکروتیک با یک کلیک و به‌صورت رایگان (حتی در سرویس ابری ایران) از طریق بازارچه ابری‌ هاست ایران در اختیار کاربران قرار گرفته است.

امکان نصب نرم افزارهای گوناگون

تمام موارد فنی مورد نیاز توسط تیم فنی‌هاست ایران انجام شده، تا کاربران بدون نیاز به صرف زمان و هزینه جهت نصب و راه‌اندازی بتوانند از نرم‌افزارهای متنوع مانند Microsoft SQL Server و Splunk و Docker و …  استفاده کنند.

این نرم‌افزارها به رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و برای استفاده از آن‌ها نیاز به پرداخت هزینه نخواهید داشت. البته در صورتی که نیاز به لایسنس خاصی داشته باشید، امکان تهیه آن را با پرداخت هزینه مشخص شده دارید.

دریافت خدمات متنوع میزبانی وب از هاست ایران

هاست ایران به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در ارائه سرویس‌های میزبانی وب تا به امروز توانسته به مشتریان زیادی سرویس‌های خرید هاست، خرید دامنه و… را ارائه دهد.

حضور تیم متخصص‌ هاست‌ ایران و پشتیبانی 24/7 این سرویس موجب رضایت خاطر مشتریانش شده است؛ و هاست ایران همیشه در تلاش است که با ارائه خدمات نوین رضایت کاربران را اولویت اصلی کار خود قرار دهد.

بازارچه ابری‌هاست ایران با تکیه بر دانش فنی تیم متخصص این شرکت راه‌اندازی شده، تا کاربران بتوانند لاینسس‌های متنوع را با بهترین قیمت دریافت کنند یا کنترل پنل حرفه‌ای خودشان را داشته باشند.

سخن پایانی

تا به امروز نصب سی پنل و پلسک علاوه بر زمان‌بر بودن، هزینه‌های زیادی به کسب و کارها متحمل می‌کرد، اما اکنون صاحبان کسب و کار می‌توانند با یک کلیک و بدون دغدغه لایسنس خود را فعال کرده و استفاده کنند. علاوه بر آن نصب برنامه‌ها و نرم افزارهای مختلف روی سرور (مانند داکر، گیت و …) به ساده‌ترین حالت ممکن درآمده و تنها با چند کلیک می‌توانید این موارد را به‌صورت رایگان روی سرور ابری و حتی سرور ابری ساعتی خود داشته باشند.

برای اولین بار در بازارچه ابری‌ هاست ایران امکانات بی‌نظیری آماده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. کاربران سرویس ابری می‌توانند با استفاده از این امکانات علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، بیش از پیش به فکر گسترش کسب و کار خود باشند.

در نظر داشته باشید سرورهایی که در بازارچه ابری ارائه می‌شود مانند تمام سرورهای ابری‌ هاست ایران  در بستر ابر واقعی ارائه شده و تمامی امکانات سرور ابری (مانند امکان ارتقا منابع به‌صورت لحظه‌ای) را دارا هستند.

جهت مشاهده امکانات این بازارچه به صورت کامل می‌توانید وارد وب‌سایت ابر هاست ایران به آدرس hostiran.cloud شوید و پس از وارد شدن به پنل کاربری خود وارد بازارچه ابری شده و از امکانات بی‌نظیر این سرویس استفاده کنید.

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اشاره