۹ میلیون گیگابایت ترافیک ماهانه در مایکت!

مایکت
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فروشگاه اندرویدی مایکت در مهر ماه سال ۱۴۰۰ آمار رشد خود را بار دیگر منتشر کرد. بر اساس این آمار، مایکت به عنوان دومین فروشگاه اندرویدی ایران دارای ۲۸ میلیون نصب و ۱۲ میلیون کاربر فعال ماهانه است. همچنین بر اساس این گزارش، کاربران مایکت در سال ۱۴۰۰ در هر ماه ۸۰ میلیون بار از سرچ مایکت استفاده کرده‌اند!

بخش مهم این آمار که به طور چشمگیری رو به رشد است، ترافیک دانلود از این استور اندرویدی است که در حال حاضر ۹ میلیون گیگابایت در ماه است.

برنامه مایکت

روابط عمومی مایکت درباره علت رشد ترافیک به رسانه دی‌ام برد گفت: «ما روی زیرساخت تمرکز کردیم و علاوه‌بر افزایش سرورها، موارد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در بخش سرور را بهبود داده‌ایم و البته به طور کلی، تعداد دیتاسنترهایی را هم که در سرور داریم بالا بردیم.»

روابط عمومی مایکت همچنین در مورد میزان رشد مایکت به دی‌ام برد گفت: «هدف امسال ما رشد ۵۰ درصدی مایکت به طور کلی بود؛ در حال حاضر ۲۰ درصد رشد را در نیمه اول سال داشته‌ایم. در رابطه با درآمد مایکت اینگونه گفته شد که «نسبت به ۶ ماه مشابه پارسال، در سال ۱۴۰۰ رشد ۲.۳ برابری را تجربه کرده ایم.»

کشف دنیاها و آدم‌های جدید خوشحالم می‌کنه و یاد گرفتن زنده نگهم می‌داره. دی‌ام بُرد سرزمین جدیدِ پر از اکسیژنیه که الان توش سکونت دارم.

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید