پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

فلایتیو کمپین «بی‌نهایت سفر» را با محوریت قرعه‌کشی اجرا کرد

تحریریه دی‌ام‌برد تحریریه دی‌ام‌برد
5 اسفند 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه
فلایتیو کمپین «بی‌نهایت سفر» را با محوریت قرعه‌کشی اجرا کرد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

فلایتیو کمپین تبلیغاتی خود با نام «بی‌نهایت سفر» را با هدف ایجاد آگاهی از رشد فلایتیو در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار مانند توسعه سطح کیفی خدمات و معرفی محصولات جدید مانند سرویس ویزای آنلاین، پرداخت اعتباری و بیمه مسافرتی برگزار کرد.

در این کمپین کاربران با خرید خدمات فلایتیو در بازه زمانی ۱۰ بهمن تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۲، شانس برنده شدن جایزه یک میلیارد تومان اعتبار سفر را خواهند داشت و با خرید هفتگی در قرعه‌کشی‌ همان هفته نیز شرکت می‌کنند. کاربران متناسب با تعداد و تنوع خرید محصولات فلایتیو (بلیط هواپیما، رزرو هتل، اخذ ویزا و بلیط قطار) شانس خود را به صورت تصاعدی در قرعه‌کشی جایزه بزرگ و جوایز هفتگی افزایش می‌دهند.

تنها با یک خرید در بازه زمانی ۱۰ بهمن تا آخر اسفند، مسافران فلایتیو شانس برنده شدن جایزه یک میلیارد تومان اعتبار سفر را دارند. اعتبار یک میلیارد تومانی سفر تاریخ انقضا ندارد و مسافر می‌تواند از تمام خدمات سفر فلایتیو استفاده کند.

فلایتیو کمپین «بی‌نهایت سفر» را با محوریت قرعه‌کشی اجرا کرد 1

افزایش شانس برنده شدن در قرعه‌کشی

مسافران می‌توانند شانس برنده شدن در قرعه‌کشی و دریافت جایزه یک میلیاردی اعتبار سفر فلایتیو را با موارد زیر افزایش دهند.

  • اولین خرید: با اولین خرید از فلایتیو ۱۰۰ شانس دریافت می‌کنند.
  • تعداد مسافر و ارزش سبد خرید: به ازای هر مسافر، ۱۰ شانس و به ازای هر ۱ میلیون تومان خرید، ۱۰ شانس دریافت می‌کنند.
  • تنوع محصولات: خرید محصولات متنوع (بلیط پرواز، هتل، دریافت ویزا، بلیط قطار) در بازه زمانی کمپین شانس برنده شدن را به صورت تصاعدی بیشتر می‌کند. برای مثال اگر همراه با خرید بلیط، هتل هم رزرو کنند؛ شانس برنده شدن در انتهای بازه زمانی قرعه‌کشی دو برابر می‌شود.

فلایتیو کمپین «بی‌نهایت سفر» را با محوریت قرعه‌کشی اجرا کرد 2

زمان برگزاری و جزئیات قرعه‌کشی جایزه بزرگ فلایتیو

قرعه‌کشی جایزه یک میلیاردی، ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ انجام می‌شود و مراسم قرعه‌کشی به صورت لایو (پخش زنده) از اینستاگرام فلایتیو پخش می‌شود. برندگان قرعه‌کشی جوایز هفتگی هم ابتدای هر هفته از سایت و شبکه‌های اجتماعی فلایتیو اعلام می‌شود.

کد تخفیف برای اولین خرید از فلایتیو

البته علاوه بر جایزه بزرگ اعتبار یک میلیارد تومانی سفر، ۶ قرعه‌کشی هفتگی هم برگزار می‌شود. قرعه‌کشی‌ هفتگی ۱۱ برنده دارد که جوایز آن شامل موارد مانند پلی‌استیشن ۵، گوشی آیفون ۱۳، لپ تاپ مک‌بوک و ده‌ها میلیون تومان اعتبار سفر است.

از سوی دیگر، کاربران فلایتیو می‌توانند از خدمات دیگر این پلتفرم مانند خرید اعتباری، مشاوره ۲۴ ساعته و تخفیف اولین خرید نیز بهره‌مند شوند. کاربران می‌توانند برای خرید اول خود از فلایتیو و دریافت تخفیف ۱۵۰ هزار تومانی از کد NEW1402 استفاده کنند.

نمونه تبلیغ
به اشتراک بگذارید:
تحریریه دی‌ام‌برد
تحریریه دی‌ام‌برد
نظرات

اسمارتک