پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

پیش ثبت‌نام حضور در بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ آغاز شد

مهسا بهادری مهسا بهادری
5 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پیش ثبت‌نام حضور در بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ آغاز شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پیش‌ثبت‌نام اولیه حضور در بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) از روز دوشنبه، ۳ اردیبهشت از طریق سایت نمایشگاه امکان‌پذیر است.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، پیش‌ثبت‌نام اولیه بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از روز دوشنبه سوم اردیبهشت‌ از طریق سایت نمایشگاه به آدرس elecompiran.com آغاز شده است. آخرین مهلت پیش ثبت‌نام این نمایشگاه بیستم اردیبهشت‌ است. پیش ثبت‌نام اولیه هیچگونه دلیلی جهت ثبت‌نام قطعی و واگذاری فضای نمایشگاهی به شرکت مربوطه نیست. پس از ثبت نام اولیه و تفکیک فعالیت شرکت‌های متقاضی، سالن‌های تحت پوشش نمایشگاه براساس تقسیم‌بندی موضوعی تعیین و شرکت‌ها متناسب با نوع فعالیت خود از طریق ستاد در سالن مربوطه جانمایی خواهند شد.

انتخاب سالن و فضای هر شرکت به‌عهده ستاد برگزاری است. لطفاً متقاضیان محترم به‌صورت حضوری به ستاد برگزاری مراجعه نکرده و تنها از طریق سایت و اطلاعیه‌های درج شده بر روی سایت فرایند ثبت‌نام را طی نمایند. در صورت ضرورت و جهت اخذ اطلاعات بیشتر با ستاد برگزاری تماس برقرار کنند. تنها مرجع رسمی نمایشگاه الکامپ سایت نمایشگاه elecompiran.com بوده و در صورت هرگونه درخواست و یا مکاتبه‌ای از سوی سایر شرکت‌های مختلف بویژه شرکت‌های تبلیغاتی ستاد برگزاری را در اسرع وقت مطلع کنید.

شایان ذکر است درحال حاضر اکانت متقاضیان فعال نیست و پس از ثبت‌نام اولیه توسط متقاضیان اطلاعات شرکت‌های متقاضی تایید و پس از آن اکانت آن شرکت جهت ادامه فرایند پیش ثبت‌نام فعال می‌شود.

بخوانید  «زمان‌بندی انتشار ویدیوها»، امکان جدیدی از آپارات
خودنویس
به اشتراک بگذارید:
مهسا بهادری
مهسا بهادری
نظرات

اشاره