زمان مطالعه: < 1 دقیقه

همانطور که مستحضرید رویداد دی‌ام تاک قرار بود در تاریخ ۵ و ۶ اسفند بصورت (هیبرید) حضوری و آنلاین برگزار شود. اما هرچه به تاریخ برگزاری نزدیک‌تر شدیم، با موج بزرگ‌تری از همه‌گیری سویه جدید کرونا (اُمیکرون) مواجه شدیم. هرچند معادل ۶۰درصد ظرفیت سالن بلیت ارائه داده بودیم اما باز هم حضور بیش از ۵۰۰ نفر در یک روز به مدت ۱۰ ساعت در فضای بسته کنار هم را خطرناک دیدیم.

از آنجا که سلامتی هموطنانمان را اولویت اول دیدیم، به ناچار تصمیم بر آن شد تا رویداد را در زمانی دیگر برگزار کنیم. پس با همراهی شما شرکت‌کنندگان عزیز تاریخ دی‌ام تاک هشتم به تعویق افتاد.

خوشبختانه با گذشت زمان، گذر از زمستان ۱۴۰۰ و کاهش همه‌گیری این بیماری، شرایط برگزاری برای بعد از تعطیلات نوروز فراهم شد؛ اما با توجه به این که این رویداد، در هر روز ۱۰ ساعت به طول می‌انجامد، امکان برگزاری در ماه رمضان وجود نداشت. به همین علت تاریخ جدید را، اولین آخر هفته پس از تعطیلات عید فطر تعیین کردیم تا همه بتوانند در آن شرکت کنند.

یقیناً جابجایی تاریخ این رویداد برای ما هزینه‌های مستقیم و غیرمستقیم قابل توجه‌ایی بهمراه داشت و برای شما شرکت‌کنندگان نیز باعث خلل در برنامه‌هایتان می‌شد، اما معتقدیم برای حفظ تندرستی همگانی این درست‌ترین تصمیم بود؛ پس باز هم از صبوری و درک متقابل شما از شرایط، سپاسگزاریم.

هادی مرادی، مدیر برگزاری رویداد

۲۲ و ۲۳ اردیبهشت منتظر دیدارتان هستیم..

اطلاعات بیشتر درباره رویداد

 

بخوانید  شروع همکاری وبسایت‌های فروشگاهی با افیلیو!
26425

6 کامنت “۲۲ و ۲۳ اردیبهشت، تاریخ جدید رویداد دی‌ام تاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *