پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
اخبار

امکان پرداخت اعتباری پروازهای خارجی در فلایتیو فعال شد

مرجان عبدی مرجان عبدی
3 شهریور 1402
زمان مطالعه: 3 دقیقه
امکان پرداخت اعتباری پروازهای خارجی در فلایتیو فعال شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

فلایتیو از سرویس جدید خود به نام «پرداخت اعتباری فلایتیو» رونمایی کرده و از این پس مسافران می‌توانند پرواز خود را با پرداخت اعتباری، رزرو کنند.

با اتمام COVID-19 و محدودیت‌های ناشی از آن، تمایل و علاقه مردم به سفر بازگشته. برای تسهیل این روند بازگشت، نیاز به راه‌کارهای پرداخت مدرن‌تر وجود دارد . سرویس‌های پرداخت اعتباری BNPL (الان بخر، بعدا پرداخت کن) در سرتاسر جهان به عنوان یک مدل معتبر بانکی در حال فعالیت هستند. این سرویس‌ها فرآیند پرداخت خریداران را آسان‌تر کرده و امکان مدیریت مالی گسترده‌تری را فراهم می‌کنند.

به اعلام فلایتیو، سیستم پرداخت اعتباری این شرکت گردشگری هم تلاش می‌کند تا خرید سفر را آسان‌تر کند. از جمله ویژگی‌های این سرویس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اولین راهکار پرداخت اعتباری سفر بدون اعتبارسنجی، چک تضمین، وثیقه یا سفته
  • رزرو پرواز با قیمت روز و پرداخت تنها ۳۰ درصد کل مبلغ
  • کارمزد روزانه و محاسبه کل کارمزد بر اساس تاریخ انتخابی پرداخت بخش دوم توسط کاربر 

چرا سفر با پرداخت اعتباری؟

 مدیران فلایتیو درباره این سرویس می‌گویند: «با تغییر نرخ ارز و افزیش هزینه سفر های خارجی، مسافران محصولی را از سایت خریداری می‌کنند که رقم نهایی آن خارج از پرداخت‌های محدوده بانکی است. در حال حاضر تنها می‌توان ۱۰۰ میلیون تومان را روزانه و از طریق درگاه‌های بانکی پرداخت کرد و هیچ راهکار بانکی هم بر اساس Credit در سیستم‌های بانکی وجود ندارد و این موضوع پرداخت مبالغ بالا را برای کاربران با مشکل مواجه کرده است. کسب‌و‌کارهای آنلاین برای مدیریت چنین پرداخت‌هایی از شماره شبا یا پرداخت طی چندین مرحله استفاده می‌کنند. پرداخت اعتباری فلایتیو با ارائه امکان رزرو پرواز خارجی تنها با ۳۰٪ مبلغ کل به دنبال برطرف کردن چالش‌های پیش‌رو خریداران است.

علاوه بر تمامی این موارد، از آنجایی که چالش همیشگی کاربران برای استفاده از سیستم‌های «پرداخت اعتباری»، پیچیدگی فرایند اعتبارسنجی، احراز هویت و ضمانت بانکی است؛ در راه‌اندازی این سرویس تلاش بر این بوده که این چالش‌ها در نظر گرفته شوند و مسافران بتوانند تنها با ایجاد یک حساب کاربری ساده از خدمات پرداخت اعتباری بهره‌ند شوند و این برای اولین است که استفاده از خدمات پرداخت اعتباری بدون نیاز به هرگونه اعتبارسنجی یا ارائه ضمانت بانکی انجام می‌شود.»

چگونه می‌توان از سرویس «پرداخت اعتباری» فلایتیو استفاده کرد؟

این مجموعه اعلام کرده است در حال حاضر این سرویس در تمامی مسیرهای خارجی موجود در فلایتیو فعال است. مسافران می‌توانند در قسمت پروازهای خارجی، پرواز مورد نظر خود را جست‌و‌جو و «قابلیت پرداخت اعتباری» را روی کارت‌ پرواز ایرلاین‌های مختلف ببینند. پس از انتخاب پرواز و پر کردن اطلاعات معمول همیشگی؛ در بخش نحوه پرداخت، از گزینه «پرداخت اعتباری فلایتیو» استفاده کنند.

با توجه به تاریخ رفت پرواز و حداکثر بازه زمانی پرداخت بخش دوم هزینه که پیش از پرواز است؛ به طور سیستمی، تاریخ پرداخت دوم و کارمزد روزانه آن به مسافر اعلام خواهد شد. بنابراین کاربر هر روزی که در بازه اعلام‌شده، پرداخت خود را تکمیل کند؛ کارمزدی که پرداخت می‌کند بر اساس همان تعداد روز، محاسبه می‌شود.

خودنویس
به اشتراک بگذارید:
مرجان عبدی
مرجان عبدی
نظرات

اشاره