پرفورمنس مارکتینگ پلتفرم تبلیغات آنلاین دارت ادز
پلتفرم تبلیغات اینترنتی دارت‌ادز
کتابخوانی با دی‌ام برد
[pslider]

ویرگول

آخرین اخبار

انتخاب سردبیر

[Selectededitor]

یادداشت متخصصین

مصاحبه ها

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه دی ام برد، از آخرین مطالب و رویدادها باخبر شوید

حامیان ما

دی ام برد، رسانه تخصصی اخبار و آموزش بازاریابی

رسانه DM Board، به عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه بازاریابی (Marketing)، از ابتدای فعالیت در سایت دی ام برد و سوشال، تمام تلاش خود را برای ارتقاء سطح علمی و تجربی فعالان این حوزه به‌صورت مستقل برنامه‌ریزی و اجرا کرده است. فعالیت‌های ما در حوزه‌های مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ، برندینگ و بازاریابی برای پوشش اخبار، آموزش و انتقال تجربه است. هدف ما آموزش اصولی و تخصصی در حوزه مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال است و برای این منظور، به صورت مداوم در جهت آموزش مبانی ابتدایی، تخصصی و حتی تجربی و تکنیکال تلاش می‌کنیم.

رسانه بازاریابی دی ام برد چگونه و با چه هدفی ایجاد شد؟

پوشش تمام حوزه‌های مرتبط با بازاریابی، رسالت اصلی این مجموعه است. از رویدادها تا تغییراتی مرتبط با حوزه بازاریابی در دنیای کسب‌وکارها را سعی می‌کنیم پوشش دهیم. اما در زیر، به چند هدف اصلی سایت تخصصی بازاریابی اشاره شده است.

پوشش اخبار بازاریابی (دیجیتال مارکتینگ و آفلاین مارکتینگ)

پوشش اخبار بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ و رویدادهای مهم مرتبط، یکی از اصلی‌ترین اهداف و وظایفت دی‌ام برد است و این رسانه سعی دارد با پوشش تمامی اخبار داخلی و خارجی، مصاحبه با کسب‌وکارها و برندهای مربوط به حوزه مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) به شفافیت و ارتقاء سطح آگاهی این حوزه کمک کند و در این مسیر هم تا حدودی موفق بوده است. رسانه بازاریابی دی ام برد به عنوان یک مرجع خبری برای پیگیری اخبار جدید بازاریابی ایران و جهان بین فعالین مارکتینگ شناخته می‌شود.

انتقال تجربه در زمینه بازاریابی

در زمینه انتقال تجربه که دی‌ام برد آن را یکی دیگر از اصلی‌ترین وظایف خود می‌داند، ما به سراغ بنیان‌گذاران و مدیران کسب‌وکارهای این حوزه می‌رویم و از چالش‌ها و تجربیات آن‌ها را در قالب‌های زیر در اختیار مخاطبان دی‌ام برد قرارد می‌دهیم: 

  • برگزاری وبینارهای منظم آموزش بازاریابی
  • انتشار پادکست‌های تخصصی به‌صورت ماهانه
  • برگزاری رویداد تخصصی دی‌ام تاک
  • انتشار یادداشت تخصصی

آموزش بازاریابی (بازاریابی آفلاین و دیجیتال مارکتینگ)

آموزش اصولی در حوزه بازاریابی و درست، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های رسانه دی ‌ام برد بوده و سعی شده است عمده‌ فعالیت این رسانه در این راستا باشد. شما می‌توانید مطالب آموزشی را در وبسایت DMBoard.Media و سوشال‌های دی‌ام برد مثل پیج اینستاگرام، کانال تلگرام، لینکدین و توییتر مطالعه کنید. بخش آموزش بازاریابی در سایت دی ام برد زمینه‌های متعددی را در بر می‌گیرد و مباحث مربوط به آموزش سئو (SEO)، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات دیجیتال، e-CRM، بازاریابی محتوایی، روابط عمومی، تحقیقات بازار، کمپین‌های ATL (تلویزیونی و محیطی) کمپین‌های BTL، برندینگ، استراتژی بازاریابی و بازاریابی داده‌محور و سایر مباحث مرتبط با دنیای بازاریابی، دسته‌بندی‌های اصلی این سایت هستند.

تهیه و انتشار گزارش‌های داخلی و جهانی مرتبط با حوزه بازاریابی

رسانه تخصصی بازاریابی دی‌ام برد با رصد اتفاقات داخلی و خارجی در کسب‌وکارها و بازی‌گرهای اصلی این حوزه همیشه سعی داشته است گزارشی جامع و کامل از وضعیت رشد و تغییرات کسب‌وکارها و تغییر رفتار کاربران در طول زمان ارائه دهد و در کنار آن، گزارش‌های سالانه کسب‌وکارها را پوشش دهد.

برگزاری رویداد بزرگ بازاریابی دی ام تاک

رویداد بازاریابی دی‌ام تاک (DMTalk)، ایونتی است که توسط رسانه دی‌ام برد هرساله به صورت دوره‌ایی با حضور مدیران ارشد و میانی، کارشناسان بازاریابی و بازاریابی دیجیتال، دانشجویان مارکتینگ، کسب و کار و MBA، بنیان‌گذاران آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ و ادنتورک‌ها، اینفلوئنسرها و سایرعلاقه‌مندان و فعالان این حوزه برگزار می‌شود. رویدادهای حضوری و مصاحبه‌ها که از سال ۹۷ برگزار شد، هر بار با همراهی علاقه‌مندان رشد قابل توجه‌ای داشت به طوری که از یک دورهمی صمیمی ۵۰ نفره، به یک گردهمایی بزرگ و تخصصی چند هزار نفری تبدیل شد که به صورت هیبریدی (حضوری و آنلاین) شرکت کننده دارد.

موضوعات این رویداد بر اساس مهم‌ترین و جدیدترین چالش‌های کامیونیتی بازاریابی تعیین می‌شود. در این رویداد تلاش می‌شود پیوندی میان کارشناسان بازاریابی، آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ و ادنتورک‌ها، اینفلوئنسرها شکل بگیرد تا انتقال تجربه در این حوزه جریان داشته باشد.

رسانه تخصصی حوزه بازاریابی و تبلیغات دیجیتال

راهبرد رسانه تخصصی بازاریابی است که به‌صورت مستقل به انعکاس اخبار و آموزش و توسعه دانش در این حوزه می‌پردازد. این تیم در ابتدای سال ۹۷ فعالیت خود را با هدف آگاه‌سازی هرچه بیشتر فعالان و علاقه‌مندان در زمینه بازاریابی دیجیتال، آغاز کرد.

سایت اخبار و آموزش بازاریابی دی ام برد، دارای مجوز پایگاه خبری از سامانه جامع رسانه‌های کشور (معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) به شماره ۹۲۲۰۸ است.

بیشتر بخوانید

اشاره