اولین وبینار دی‌ام برد! مهم‌ترین کانال‌های جذب مشتری برای کسب‌وکارهای آنلاین

شهاب شهوازیان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

نکته مهم: این اولین وبینار از سری وبینارهای دی‌ام برد است! قطعا محتوا و ارزشی که از مدرس خبره این وبینار دریافت می‌کنید قابل قیاس با مبلغ ثبت‌نام در این رویداد آنلاین نیست. هزینه پرداختی توسط شما تماما صرف پروموت این وبینار و همچنین توسعه رسانه دی‌ام برد خواهد شد.

درباره وبینار

زمانی که شما به عنوان یک کارآفرین یک کسب‌وکار فعالیت خودتان را آغاز می‌کنید، نیاز دارید تا ارزش پیشنهادی خود را به بهینه‌ترین شکل به مخاطبانتان ارایه کنید و از طریق آن درامد و سود کسب کنید. در واقع از ابتدای فعالیتتان حتی قبل از آماده شدن محصول، تمام تلاشتان باید این باشد که به دنبال بهترین و به‌صرفه‌ترین راه‌ها و کانال‌هایی باشید تا مشتریان از طریق آن‌ها شما را بشناسند و در نهایت از شما خرید کنند یا از خدماتتان استفاده کنند.

یافتن کارآمدترین کانال‌ها و بهره‌برداری صحیح از آن‌ها همیشه جزو دغدغه‌های صاحبان کسب‌و‌کار و مدیران بازاریابی بوده است. در این وبینار سعی می‌کنم با مثال‌های متنوع و کاربردی شما را با بهترین کانال‌های جذب مشتری در بازار کسب‌‌وکارهای آنلاین ایران آشنا کنم تا در انتها بتوانید دید مناسبی نسبت به این کانال‌ها پیدا کنید و توانایی لازم برای انتخاب و بهره‌برداری از آنها را برای کسب‌وکار خود پیدا کنید.

آخرین تکنیک‌ها و الگوریتم‌های لینکدین با وبینار علیرضا امجدی

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید