زمان مطالعه: 2 دقیقه

سرویس اشتراک ویدیو آپارات خبر از فراهم شدن امکان جدیدی داده است که کاربران این پلتفرم از این پس می‌توانند برای انتشار ویدیو‌های خود زمان‌بندی مشخص کنند و براساس زمان‌بندی تعیین شده ویدیوها با برنامه‌ریزی منتشر شوند.

آپارات درباره این امکان جدید گفته است: «امکان زمان‌بندی انتشار ویدیوها در آپارات ویژگی جدیدی است که به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند کانال خود را بهتر مدیریت کنند. فرض کنید شما که تولیدکننده‌ی محتوای بسیار پرمشغله‌ای هستید و محبوبیت کانال آپارات شما هرچه می‌گذرد در بین مخاطبان‌تان بیشتر می‌شود. اما همان‌طور که محتوای بیشتری می‌سازید، به موقع منتشر کردن ویدیوها هم برایتان سخت‌تر می‌شود. ما برای حل این مشکل و از طرف دیگر درخواست زیاد شما عزیزان، امکان زمان‌بندی انتشار ویدیوها را در آپارات اضافه کردیم تا بتوانید برای انتشار محتواهای خود برنامه‌ریزی کنید»

ویژگی‌هایی که این پلتفرم درباره این امکان جدید خود عنوان می‌کند:

  • استراتژیک کردن برنامه‌ها

  • صرفه‌جویی در زمان

  • به شما امکان می‌دهد در بهترین زمان محتوای خود را منتشر کنید

  • حس انتظار برای مخاطب ایجاد می‌کند

مراحل برنامه‌ریزی برای انتشار ویدیوها

وارد حساب کاربری خود در آپارات شوید. از قسمت بارگذاری ویدیو، محتوای خود را انتخاب کنید.

بارگذاری ویدیو در آپارات

در این مرحله، سعی کنید تمام بخش‌ها از جمله: عنوان ویدیو، توضیحات ویدیو، دسته‌بندی آپارات و… را تکمیل کنید. کاور مناسب و مرتبط با محتوای ویدیویی خود را بارگذاری کنید.

عنوان و توضیحات ویدیو را در آپارات اضافه کنید

روی وضعیت انتشار که در سمت چپ تصویر مشاهده می‌کنید، کلیک کرده و «زمان‌بندی انتشار ویدیو» را انتخاب کنید.

زمان‌بندی انتشار ویدیو در آپارات

در این بخش می‌توانید تاریخ و زمان مدنظر خود را وارد کنید. با فرارسیدن زمان انتشار، محتوای شما منتشر می‌شود و زمان درج شده زیر ویدیو به همان زمانِ انتشار تغییر می‌کند.

انتخاب تاریخ و زمان انتشار محتوا

توجه داشته باشید که یکبار برای هر ویدیو امکان زمان‌بندی انتشار وجود دارد و زمانیکه ویدیو شما منتشر شد دیگر نمی‌توانید آن زمان را تغییر دهید اما قبل از آنکه ویدیو شما منتشر شود می‌توانید از قسمت ویرایش، زمان و تاریخ را عوض کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *