پینترست هم قابلیت استوری به این شبکه اجتماعی اضافه کرد

close-up view of young woman shopping groceries on online supermarket with her mobile phone. All screen graphics are made up. (close-up view of young woman shopping groceries on online supermarket with her mobile phone. All screen graphics are made up
⏱زمان مطالعه: 2 دقیقه

پینترست قابلیت پین استوری را با ویژگی‌های متفاوت از اینستاگرام، فیس‌بوک یا توییتر به این شبکه اجتماعی اضافه کرد.

در حال حاضر این ویژگی تنها در نسخه بتا در درسترس است و هنوز تعداد کمی از سازندگان به Story Pins دسترسی دارند. این شبکه اجتماعی که بهترین مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ها و شناساندن برند‌است، با اشاره به مزایای استوری پین می‌گوید: «یکی از استراتژی مارکتینگ در پینترست استفاده نکردن از تصاویر با طول زیاد است؛ ؛ زیرا دیدن آن‌ها در صفحه اصلی سخت می‌شود. اما حال می‌توانید برای به اشتراک گذاشتن یک داستان‌، مراحل انجام یک کار و یا به نمایش گذاشتن محصولات خود از تمام جهات از استوری پین استفاده کنید و از پین‌های طویل استفاده نکنید.»

استوری پین شامل دو تا بیست تصویر، ویدیو یا متن است که یک مجموعه را می‌سازد و ظاهرش تقریبا مانند استوری شبکه‌های اجتماعی دیگر است اما با تفاوت‌های هم با آن‌ها دارد؛ برای مثال پین استوری‌ها بعد از 24 ساعت از بین نمی‌روند. همین‌طور می‌توانید به استوری پین، لینک اضافه کنید و ترافیک خوبی را به سایت خود انتقال دهید. با استفاده از دوربین پینترست، سازندگان با دسترسی به استوری‌ پین‌ها قادر به ضبط فیلم بوده و  می‌توانند چندین تصویر و متن با فونت‌های سفارشی اضافه کنند. همچنین توجه به این نکته مهم است که این استوری‌ها در یک پین قرار دارند و در یک منبع خبری استوری‌های جداگانه نیستند.

چگونه پین استوری بسازیم؟

بر روی علامت بعلاوه کلیک کنید و گزینه story pin را انتخاب کنید. عنوان و عکس کار اصلی و لینک سایت خود را انتخاب کنید تا مخاطب بهتر محتوایتان را درک کند.

رویداد جهانی بازاریابی 2020 EWMS به صورت آنلاین برگزار می‌شود

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید