بدون ارسال پیام در دایرکت به استوری‌ها واکنش نشان دهید

⏱زمان مطالعه: 2 دقیقه

همان‌طور که می‌دانید قابلیت استوری در اینستاگرام از محبوبیت زیادی برخوردار است، درواقع این قابلیت برای زمان‌هایی ساخته شده که شما می‌خواهید تجربیات روزمره و اتفاق‌های لحظه‌ای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، هر چند که از جنبه تبلیغاتی آن هم نمی‌توان چشم‌پوشی کرد و بسیاری از برندها و شرکت‌ها بخشی از تبلیغات خود را در این قسمت انجام می‌دهند. حال یکی از کاربران در توییتر اعلام کرده است که در بخش‌های مختلف اینستاگرام مانند پرسش و پاسخ، استوری‌های افراد دیگر و … می‌توانید به صورت مستقیم واکنش نشان داده و دیگر برای فرستادن ایموجی یا پاسخ به سوال به دایرکت هدایت نمی‌شوید.

اینستاگرام اعلام می‌کند که در حال حاضر زمانی که دیگران به استوری‌ها واکنش نشان می‌دهند، فرد مقابل آن را به صورت نوتیفیکشن پیام دایرکت دریافت می‌کند،‌ این ممکن است برای برخی از مردم آزاردهنده باشد. از این رو تصمیم گرفته‌اند تا این دو بخش را از هم جد کنند.

اما اینستاگرام چطور می‌توانند این کار را انجام دهند؟ در واقع هنوز به صورت شفاف مشخص نشده است که اینستاگرام برای جدا کردن این دو بخش از هم قصد دارد چه کاری انجام دهد. احتمال می‌رود اینستاگرام از انیمیشن‌های جدید برای این کار استفاده کند. باید منتظر رونمایی این قابلیت جدید از اینستاگرام بمانیم.

گفتنی است که استوری اینستاگرام به طور کلی کمک‌های بسیاری به برندسازی کسب و کارها می‌کند. در واقع استوری اینستاگرام نسبت به پست‌ها، حالت صمیمی‌تری داشته و بازاریابان اعتقاد دارند که با استفاده از این قابلیت می‌توانیم خودمان را بیشتر به مخاطب نزدیک کنیم و بیشتر با مخاطب ارتباط برقرار کنیم تا کاملا حس کند که ما نیز از جنس خودش هستیم. از همین رو دیجیتال مارکترها برای این قابلیت اینستاگرام اهمیت زیادی قائل هستند و سعی می‌کنند به درستی از آن استفاده کنند.

گزارش سال 98 مدیااد، پلتفرم تبلیغات کلیکی

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید